Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai su kondensuotu pienu

O kai uzpili tu ta mase ant sausainiu pado,tai reikia dar viska uzsaldyti,ar kaip?
Atsakyti
[quote=ViChy,2005 09 06, 18:57]
O kai uzpili tu ta mase ant sausainiu pado,tai reikia dar viska uzsaldyti,ar kaip?


Reiktu saldytuve dar palaikyt kol karamele atves.
Atsakyti
o kaip reikia virti tą kondensuotą pieną???? atidarius skarbą ar ne? ir kiek laiko? girdėjai, kad toks vyrimas dažnai baigiasi sprogimu, ką daryt, kad taip neatsitiktų????
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 12 02, 08:49)
o kaip reikia virti tą kondensuotą pieną???? atidarius skarbą ar ne? ir kiek laiko? girdėjai, kad toks vyrimas dažnai baigiasi sprogimu, ką daryt, kad taip neatsitiktų????

Neatidarius skardinės ir su tiek vandens, kad ji būtų apsemta.
Atsakyti
visiškai apsempta? o puodą uždengti? o kiek laiko virti??
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 12 02, 11:04)
visiškai apsempta? o puodą uždengti? o kiek laiko virti??


nemažiau valandos. mes nedengdavom puodo kiek pamenu. senokai tai dariau.
Atsakyti
o kas atitinka tada tam pienu, kai toks apverdamas? o rududu irgi reikia virti? o tai nuo ko tos skarbos sprogsta?
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 12 02, 11:23)
o kas atitinka tada tam pienu, kai toks apverdamas? o rududu irgi reikia virti? o tai nuo ko tos skarbos sprogsta?





Na kiek as zinau tai rududu tikrai nereikia virt. Mano nuomone rududu ir virtas kondensuotas pienas - labai panasus skonis, o gal ir tas pats. Nors manau rududu daugiau karamele, o virtas kondensuotas pienas primena saldainius ''karvute''. Nors gal ir klystu g.gif
Atsakyti
Na hobo, imk ir padaryk eksperimentą, o o to aprašyk išsamiai čia. Išvirk ir Rududu ir paprastą kondensovkę ir palygink wink.gif. a?
Atsakyti
Taigi man atrodo, kad Rududu yra tas pats kondensuotas pienas, tik virtas gal kokias 2 valandas. Kad kondensuoto pieno virimas nesibaigtu sprogimu, reikia stebėti, kad neišvirtų visas vanduo, kai išverda vanduo, tada ir sprogsta. Man atrodo jokio skirtumo, ar puodas, kuriame verda skardinė, uždengtas, ar ne.
Beje, virti reikia neatidarytą skardinę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mally: 02 gruodžio 2005 - 13:52
taigi, giliai ištyrinėjus rududu vs. kondensovkė klausima, galiu autoritetingai pareikšti, kad nėra reikalo virti kondensovkę, nes rududu - tai ir yra būtent karamelizuota (virta) kondensovkė. Tam reikalui įsigijau aš tą rududu ir išsiaiškinau. Ką tik prikepėm su vaikais vafliukų, į juos kol karšti įdėjom rududu šaukštuką ir suvyniojom. gavosi du tokie dubenėliai. skanaus!
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 12 04, 15:04)
taigi, giliai ištyrinėjus rududu vs. kondensovkė klausima, galiu autoritetingai pareikšti, kad nėra reikalo virti kondensovkę, nes rududu - tai ir yra būtent karamelizuota (virta) kondensovkė. Tam reikalui įsigijau aš tą rududu ir išsiaiškinau. Ką tik prikepėm su vaikais vafliukų, į juos kol karšti įdėjom rududu šaukštuką ir suvyniojom. gavosi du tokie dubenėliai. skanaus!

thumbup.gif thumbup.gif atrodo labai skaniai...
turbut einu ir as vafliuku keptis.. 4u.gif
o su rududu nebuvo per saldu, nes vafliu tesla irgi gan saldoka? ax.gif
Atsakyti