Įkraunama...
Įkraunama...

Tabletės ir svoris

QUOTE(Gabbii @ 2005 06 27, 13:32)
Kosmetologė minėjo, kad geriant KT kai kurioms saulė, kai kurioms soliariumai, kai kurioms ir saulė ir soliariumai ištraukia ir/arba išryškina šlakus  blink.gif


tik šlakai dar būtų nieko, deja, taip nėra, kaip ir per nėštumą nerekomenduoja saulėj/soliariume kepintis, tas pats ir KT vartojant... Gali atsirast pigmentininės dėmės, o iš jų dar blogiau vystytis... unsure.gif
Atsakyti
seip pries metus pradejau gerti Logest ir dabar jauciu kad esu sustambejusi nors niekada neturejau del to problemu. bet kai nuejau pas ginekologe ji sake kad nuo tableciu nestorejama o tik suzadinamas noras valgiui todel daugiau valgai ir nuo to storeji. galvojau gal su pleistru butu kitaip betsake viskas tas pats.tai dabar belieka maziau valgyt sad.gif
Atsakyti
Man gydytoja buvo cilesta issrasiusi gydymuisi,min.tris menesius turejau vartot.tai per tuos tris menesius nuo 55kg.priaugau iki 61 doh.gif blink.gif Po tokio patirto soko as kt nebevartoju ir nebevartosiu schmoll.gif Dabar jau atgavau savo tuos 55,bet prie kt nebenoriu net artintis.Yra kitokiu,ne tokiu "sokiruojanciu" budu saugotis. smile.gif
Atsakyti
Kai baigiau maitinti vaiką, pradėjau naudoti Logest. Ir kaip tik po mėnesio į JAV išvažiavau. Vasarai. Tai per tuos 4 mėnesius priaugau 10 kg, o grįžus dar 3 biggrin.gif Viską suverčiau Logestui ir nustojau gerti. Ir sportavau, ir dietinausi, o svoris kaip nekrito, taip nekrito. Dingo motyvacija ir nustojau sportuoti, o po kurio laiko net nepastebėjau, kur dingo.
Dabar jau 3 metus iš eilės Logestą vartoju, o svoris pastovus, svyruoja tarp 51 ir 53 kg. Ir nebegaliu Logesto kaltinti smile.gif Galvoju, kad ir tada ne Logestas buvo kaltas, o amerikietiškas maistas ir oras biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, geriu logest ir labai jau kg priaugau cry.gif . dabar galvoju nutraukti jas gerti ar pakeisti kitom apsisaugojimo priemonem, pleistru ar ziedu. bet nelabai zinau kas vyksta su svoriu naudojant juos. Ar nutraukus KT greitai atsistato svoris? gal kas susiduret?
Atsakyti
QUOTE(eglisake @ 2005 07 19, 18:48)
sveikos, geriu logest ir labai jau kg priaugau cry.gif . dabar galvoju nutraukti jas gerti ar pakeisti kitom apsisaugojimo priemonem, pleistru ar ziedu. bet nelabai zinau kas vyksta su svoriu naudojant juos. Ar nutraukus KT greitai atsistato svoris? gal kas susiduret?



Labas:)
Nu as dabar padariau pertraukele koks jau trecias menuo, bet manau vel reikes pradet gerti, nes dar nesinori nestuke.gif Nu svoris siaip man nukrito, tik nezinau ar nuo streso ( nes teko gintis bakalaura) ar del to kad nustojau gerti tabletes, nors labai tas svoris nebuvo pas mane uzauges biggrin.gif O siaip sakau pleistras ar ziedas? Cia juk ta pati sudetis, tik ji ne per skandi kaip tabletes, o tiesiai i krauja...Bandziau as pleistra, bet man asmeniskai nepatiko schmoll.gif Ir daug girdejau nusiskundimu, kad dar labiau sustoreja blink.gif Nu o del ziedo nieko nezinau...man kazkaip atrodo nepatikima tai kas ranka istraukiama biggrin.gif thumbup.gif Todel vis grystu prie tableciu:)
Atsakyti
QUOTE(flakita @ 2005 07 20, 10:47)
Labas:)
Nu as dabar padariau pertraukele koks jau trecias menuo, bet manau vel reikes pradet gerti, nes dar nesinori  nestuke.gif  Nu svoris siaip man nukrito, tik nezinau ar nuo streso ( nes teko gintis bakalaura) ar del to kad nustojau gerti tabletes, nors labai tas svoris nebuvo pas mane uzauges  biggrin.gif  O siaip sakau pleistras ar ziedas? Cia juk ta pati sudetis, tik ji ne per skandi kaip tabletes, o tiesiai i krauja...Bandziau as pleistra, bet man asmeniskai nepatiko  schmoll.gif  Ir daug girdejau nusiskundimu, kad dar labiau sustoreja blink.gif  Nu o del ziedo nieko nezinau...man kazkaip atrodo nepatikima tai kas ranka istraukiama  biggrin.gif  thumbup.gif  Todel vis grystu prie tableciu:)


tai as zinau kad sudetis tokia pati bet sako kad pleisrto savybes organizmas pasisavina tolygiai per visa diena. o tableciu po truputi del to yra noro valgyti svyravimai, o kaip sako tik nuo to ir storejama. o kiek kg numetei per 3 men? tai jau cia visai ydomu jei po truputi krenta thumbup.gif
Atsakyti
As numeciau is pradziu apie 5 kg:) nu bet dabar negeriu tableciu, o svoris jauciu kad pradeda atsistatyti biggrin.gif Taip kad gerkim tabletes biggrin.gif ir smileysex.gif . Aisku, kiekvieno organizmas individualus...as kaip tik pradejau gert tabletes, tai ir krutine uzaugo... oho blink.gif ir subine...o tada geriau Logesta, man kazkaip jis netiko schmoll.gif O paskutiniu metu Cilesta geriau... thumbup.gif Cia aisku reikia konsultuotis su ginekologu ir pasirinkti tabletes pagal save, kas man atrodys idealu, gal tau visiskai netiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(flakita @ 2005 07 21, 09:30)
As numeciau is pradziu apie 5 kg:) nu bet dabar negeriu tableciu, o svoris jauciu kad pradeda atsistatyti biggrin.gif Taip kad gerkim tabletes biggrin.gif  ir  smileysex.gif . Aisku, kiekvieno organizmas individualus...as kaip tik pradejau gert tabletes, tai ir krutine uzaugo... oho  blink.gif ir subine...o tada geriau Logesta, man kazkaip jis netiko  schmoll.gif  O paskutiniu metu Cilesta geriau... thumbup.gif Cia aisku reikia konsultuotis su ginekologu ir pasirinkti tabletes pagal save, kas man atrodys idealu, gal tau visiskai netiks  mirksiukas.gif

tai aisku. o tau konsultavo ginekologe kai keiteisi tabletes ane?taqi aisku reikia gert tabletes bet zinai bijau kad per ziema uzpakalis labai neuzaugtu. nes buvau labai lieknute o kai pradejau gerti dabar po metu tai ojojoi!!! blink.gif
Atsakyti
Nu taip as pasitariau ir pasiule sitas pabandyti thumbup.gif O as irgi buvau lieknesne, nors ir dabar nesu stors biggrin.gif bet vistiek svoris prisidejo, nieko cia smagaus nuo to, as sutinku drinks_cheers.gif tik gal tada bandyk pasikonsultuoti su ginekologe, gal pasiulys kokias kitas, nes man taip zymiai svosi, kaip tu sakau, kad uzaugo, tai nea...nu nuo logesto, tai buvo buvo biggrin.gif bet dabar arba organizmas priprato, arba tabletes geros thumbup.gif arba valgau maziau... biggrin.gif nors istikruju pastebejau, kaip gerdavau tabletes, tai sokoladus vos ne kasdien valgydavau,o dabar net paziuret neturiu jokio nori schmoll.gif pusryciai, pietus ir vakariene thumbup.gif
Atsakyti
tai as tai irgi mazai valgau dar beto juk vasara tai ir taip nelabai norisi, bet labai bijau ziemos!! tai reiks man gydytoja keisti nes maniske nelabai ka ir patare sad.gif
Atsakyti
man irgi ta pati problema,geriu Cilest...ojojoj burbulas patapau...buvau nustojus gert,rodos ''kaip ant mieliu'' svoris nukrito, bet juk vis dar nesinori pastot. o ir gydytojos klausiau del pakeitimo,sako geriau tas pacias palikt,nes nezinai kaip organizmas priims naujas. Cilest naudoju penkeris metus su trumpom pertraukom.
Atsakyti