Įkraunama...
Įkraunama...

Collistar priemonės

Seseliai po viena spalva 35-37 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brazile: 22 kovo 2005 - 16:56
QUOTE(Brazile @ 2005 03 22, 16:21)
Neblogi seseliai, mano drauge turi, tai blizga, ryskoki, gal daugiau tokie sventiniai.


Man uz tai ir patinka, kad blizga! thumbup.gif Ir spalvos tokios xamelionines... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2005 03 22, 16:25)
Tai gal galit parasyt siu priemoniu apytikres kainas?

4u.gif Kompaktinė pudra 78-82 Lt.
Atsakyti
Buvau Sarmoj ir ilgai negalejau nueit nuonaujo stendo su Collistar kosmetika: seseliai, lupdaziai, tusai, ruzai, krem ir sausos pudros, ivairus piestukai, nagu lakai. Visa kosmetika labai blizganti, seseliai pasaka - 35-38 litai, bronzine pudra 77 lt. Zodziu, likau apkereta blink.gif Visko noriu ax.gif

Internete radau puslapi, pasirodo yra ir visokiu kuno prieziuros priemoniu. Gal kuri nors naudojate? Pasidalinkite nuomone drinks_cheers.gif

Gal matete kur kitur pirkti ir pigiau? Nes Sarmoj kuno prieziuros priemoniu nebuvo, tik dekoratyvine kosmetika.
Atsakyti
Sveiki,

as turejau COLISTAR paakiams nuo tamsiu ratilu-liuks labai, patiko, ne tik pasliapia tamsius paakius, bet ir jauti kaip atsaldo ir pastangrina. Kaina apie 60 Lt. Geresnes priemones kitu firmu nemaciau
Atsakyti
Turiu blizgesi lupoms Extra Gloss "su vinilo efektu" - patinka. Tarkim, labiau nei Maybelline ar Artdeco, ne toks lipnus.

Taip pat tusa juoda tankinanti-storinanti su shukutem - nelabai moku juo pasidazyt wink.gif Bet mano silpnas blakstienas smarkiai paryskina.. Tankesnems blakstienoms butu kaip tik.
Atsakyti
QUOTE(Kera @ 2005 01 27, 13:18)
Sios firmos labai luxova kompaktine pudra riebiai odai - oda tokia lygi, aksomine tampa.



Kaip vadinasi ta stebuklinga pudryte?Kartais ne Silk Efect??? ax.gif Kad kitokios kompaktines Sarmoj nemaciau ir kaina 78Lt,ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eura: 03 vasario 2006 - 12:20
4u.gif Ji tokioje geltonoje dėžutėje, specialiai skirta mišriai-riebiai odai. Jau senokai ją turėjau, bet ruošiuosi greitu laiku vėl įsigyti. Kaina Sarmoj, berods, 79 litai.
Atsakyti
QUOTE(Kera @ 2006 02 03, 13:34)
4u.gif Ji tokioje geltonoje dėžutėje, specialiai skirta mišriai-riebiai odai. Jau senokai ją turėjau, bet ruošiuosi greitu laiku vėl įsigyti. Kaina Sarmoj, berods, 79 litai.


Yra misriai-riebiai kompaktinis makiazo pagrindas ir kompaktine pudra"silk efect"(bet si kaip suprantu visoms odos tipams),tai tikriausiai tu turejai kompaktini makiazo pagrinada g.gif ,nes jie abu tokiose geltonose dezutese g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eura: 03 vasario 2006 - 12:50
4u.gif O tu žiūri lietuvišką vertimą? Nes ten tikrai išversta kaip makiažo pagrindas, bet iš tikrųjų ten yra pudra. Va tokia turiu mintyje: http://www.collistar...02/coll0204.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kera: 03 vasario 2006 - 12:56
QUOTE(Kera @ 2006 02 03, 13:53)
4u.gif O tu žiūri lietuvišką vertimą? Nes ten tikrai išversta kaip makiažo pagrindas, bet iš tikrųjų ten yra pudra. Va tokia turiu mintyje: http://www.collistar...02/coll0204.htm



Jo jo lietuviska biggrin.gif .Lietuviai kaip visada kai isvers tai nesuprasi.... biggrin.gif .Aciu labai,reiks nusipirkt...tik kai ziurejau spalvytes visos tokios gan tamsokos,o koks tavo nr.buvo nepameni? g.gif
Atsakyti
Tikrai, su spalvom tai ne kas. Mano, atrodo, buvo Nr.2. smile.gif
Atsakyti