Įkraunama...
Įkraunama...

Collistar priemonės


o man taj nepatiko plauku prieziuros priemones-pirkau atseit tiesinanti ir nuo velimosi apsauganti seruma ir kauke..kad tiesintu taj net nesitikejau, nors rase, kad iskart povejkis matosi, aisku ir netiesino nej kiek...o del velimosi, taj irgi kajp velesi, tajp veliasi toliau, sudas paskutinis atsiprasant, tik pinigaj ismesti... frusty.gif
Atsakyti
Turiu seselius baltus su blizgiom dalelem. Naudoju ne tik vokams bet ir dekolte paryskinti. labai graziai spindi.
Atsakyti
Labai pamegau sia kompanija. Turiu ir dekoratyvines kosmetikos, plauku prieziuros priemoniu. Kolkas esu labai patenkinta. Taip pat bandziau ir veido kremus.
Butu idomu isgirti kitu atsiliepimus. bigsmile.gif
Atsakyti
niekuomet neziuredavau i sios kosmetikos stendus nes labai man ju internetine svetaine nepatinka schmoll.gif nesu baisesnes tiesiog maciusi g.gif bet turiu sampuna ir skystus kristalus plaukams tai sampuno geresnio kolkas nesu turejusi o to gelio visdar nesu isbandziusi blush2.gif
Atsakyti
Aš šitos firmos naudojau tik kreminę pudrą su šilku sausai normaliai odai. Jau antrą buteliuką teplioju. Galiu pasakyti, kad geresnės krempudros nesu mačiusi. Mano sausai odai tai tikra palaima, nes visą dieną neišsausėja oda. Veidas lygiai pasidengia.
Nu aš esu ja patenkinta. Jeigu kam įdomu, tai tos pudros kaina 86 lt. ax.gif
Atsakyti
Aš turiu šešėlius thumbup.gif tikrai labai džiaugiuos.
Atsakyti
dafai *Citra* surasyk atsiliepimus apie visas priemones kurias esi bandziusi? ax.gif bigsmile.gif (nes bent jau mane tai labai domina 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 08 27, 20:28)
dafai *Citra* surasyk atsiliepimus apie visas priemones kurias esi bandziusi?  ax.gif  bigsmile.gif (nes bent jau mane tai labai domina 4u.gif )

Ok mirksiukas.gif

Turiu:
- Plauku serumas Cristalli liquidi - po plauku tiesinimo-super! thumbup.gif
-Silkini efekta suteikianti bronzine kompakt pudra Terra bronzante effeto -seta Nepakeiciama kiekviena diena, veidukas svytintis, spindintis wub.gif
-Maitinanti plauku kauke- labai patinka, plaukai pamaitinti, igauna svorio, sunkumo.
-Plaukus tiesinanti kauke-balzamas. Bandziau dar tik 1 karta, bet ispudi paliko gera.
-Tusas Mascara Technico, ilginantis. Dazo labai naturaliai, pailgina blakstienas, ju neapkrauna. Kasdieniam makiazui pats tas.
-Tusas three dimension effeto. Universlaus, ilgina, storina, ilgina. Geras daiktas, kas megsta ryskias blakstienas, padazo graziai, blakstienas atskiria, patankina.
- Vienspalviai akiu seseliai auksines spalvos. Nesubega, tepasi neblogai, ilgai laikosi.
-Kuno pylingas su druskom ir eteriniais aliejais. Dar nebandziau, bet girdejau geru atsiliepimu. wub.gif
-Spindesio suteikiantis makiazo pagrindas Fondotina Illuminate. Tusi sviesa atspindinciu daleliu. Dar nebandziau. Bet manau turetu buti gera. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Citra*: 28 rugpjūčio 2006 - 17:43
QUOTE(*Citra* @ 2006 08 28, 18:41)
Ok  mirksiukas.gif


fianks bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Aj, dar prisiminiau, turiu lupu blizgesi. Labai fainas, vaniles skonio ir spalvyte graziai ziurisi wub.gif Lupytes sudrekina, pamaitina.
Atsakyti
Kaip jums Collistar veido prieziuros priemones misriai/riebiai odai?
Atsakyti
Turiu spindesio suteikianti makiazo pagrinda Fondotina Illuminate, labai patenkinta, veidukas toks naturaliai svytintis ir gaivus atrodo wub.gif
Atsakyti