Įkraunama...
Įkraunama...

Pagurklis ir putlūs žandai

QUOTE(Kolega @ 2008 03 13, 12:30)
As esu pakankamai liekna,zandukai yra minimalus,bet kai nulenkiu galva link kaklo tai pagurkis tikrai siaubingas,net kompleksuot del to pradejau,visur  sedziu isitempus,kad tik galvos zemyn nenulenkciau verysad.gif

Aš ir tuoj kompleksą įsivarysiu,kaip ir tu stengiuosi nesulekt galvos žemyn,nes tada pasirodo visas mano "grožis" doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Pagurkliui ir apskritai veido raumenims yra puikūs bodyfexo pratimai "liūtas" ir "grimasa". Pasidomėkit.
Atsakyti
O aš kažkuriame žurnale buvau skaičius,kad putlių žandukų padeda atsikratyti šokinėjimas šokdyne ;DDD showoff.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monciškė: 05 balandžio 2008 - 19:21
QUOTE(solo @ 2008 04 02, 00:32)
Pagurkliui ir apskritai veido raumenims yra puikūs bodyfexo pratimai "liūtas" ir "grimasa". Pasidomėkit.

o aš nerandu kaip teisingai juos daryti... ax.gif Kal turite kokia nuorodelę... Iš anksto dėkoju
Atsakyti
QUOTE(Monciškė @ 2008 04 05, 20:20)
O aš kažkuriame žurnale buvau skaičius,kad putlių žandukų padeda atsikratyti šokinėjimas šokdyne ;DDD  showoff.gif  lotuliukas.gif



viska snuo rytojaus perku sokdyne:)
Atsakyti
QUOTE(Mekačka @ 2008 04 10, 13:12)
o aš nerandu kaip teisingai juos daryti...  ax.gif  Kal turite kokia nuorodelę... Iš anksto dėkoju


LIUTAS- tai reikia nejudant kaklo i prieki galva ir isizuoti gan placiai.....palaukti 10 sek paskui didinti laika...
mimikos tai tipo juokesi dantys sukandus..
pabandysiu nuoroda paieskot nes sunku paaiskinti
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Noras susidoroti su pagurkliu man kilo seniai, tik niekur neradau normaliu pratimu. Bet neseniai praverciau keleta knygu apie grozi ir tt, ir suradau lotuliukas.gif jau savaite "kacialinu" ta pagurkli, ir, zinokit tikrai padeda thumbup.gif
Skelbiu visoms norincioms prisidet:
1. kaklo apsilimas- sukioti po 30kartu i abi puses galva, paskui lenkti nuo peties iki peties irgi 30 kartu
2. Suciaupus burna spausti liezuvi prie virsutinio gomurio(per visa ilgi, o ne tik galiuku lotuliukas.gif ) 10kartu po 10sek.
3. Palenkti galva prie krutines ir itempus pagurkli, tarsi po smakru butu priristas sunkus daiktas, palengva kelti galva aukstyn. 20 kartu
Siaip, jei teisingai atliekama, rytojaus diena skauda pagurkli, atrodo kaip butu kas biski paspardes doh.gif
Tikiuos, pravers cool.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Noras susidoroti su pagurkliu man kilo seniai, tik niekur neradau normaliu pratimu. Bet neseniai praverciau keleta knygu apie grozi ir tt, ir suradau lotuliukas.gif jau savaite "kacialinu" ta pagurkli, ir, zinokit tikrai padeda thumbup.gif
Skelbiu visoms norincioms prisidet:
1. kaklo apsilimas- sukioti po 30kartu i abi puses galva, paskui lenkti nuo peties iki peties irgi 30 kartu
2. Suciaupus burna spausti liezuvi prie virsutinio gomurio(per visa ilgi, o ne tik galiuku lotuliukas.gif ) 10kartu po 10sek.
3. Palenkti galva prie krutines ir itempus pagurkli, tarsi po smakru butu priristas sunkus daiktas, palengva kelti galva aukstyn. 20 kartu
Siaip, jei teisingai atliekama, rytojaus diena skauda pagurkli, atrodo kaip butu kas biski paspardes doh.gif
Tikiuos, pravers cool.gif
[/quote]

aciuks.gif bandysim good.gif showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(Mekačka @ 2008 04 10, 12:12)
o aš nerandu kaip teisingai juos daryti...  ax.gif  Kal turite kokia nuorodelę... Iš anksto dėkoju

čia yra daug informacijos apie BF
Atsakyti
o as pasakysiu sawo toki kai preceptuka ax.gif as pirma isitepu pagurkli su stangrinanciu kremu (wisai nieko nivea ) tada pamasazuoju rankom ir tada kur yra tox masazuoklis, zinot? toks medinis bruzint nu gal supratot ax.gif biggrin.gif tj wa su tuo kokias 5 minus pagurkli biski zandus pabruzinu blush2.gif ir atrodo nieko poto dar biski rankom pamasazuoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hi2hi @ 2008 06 20, 12:44)
o as pasakysiu sawo toki kai preceptuka  ax.gif  as pirma isitepu pagurkli su stangrinanciu kremu (wisai nieko nivea ) tada pamasazuoju rankom ir tada kur yra tox masazuoklis, zinot? toks medinis bruzint nu gal supratot  ax.gif  biggrin.gif  tj wa su tuo kokias 5 minus pagurkli biski zandus pabruzinu  blush2.gif  ir atrodo nieko poto dar biski rankom pamasazuoju  thumbup.gif



thumbup.gif thumbup.gif toks medinis kaip rutuliukas ...alia masazuoklis????
apie toki rasei??
o as dar pastebejau kad kartais reikia tesiog numesti pora kg ir pradingsta..pagurklis....bet yra zmoniu kurie turi pagurkli prigimtine ir nieko nepakeisi....tik pamazinti siek tiek galima...
Atsakyti
Čia yra daug fainų prtimukų
Atsakyti