Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iš kirvio košę išvirti....

Radau puslapiuką, kur kalbama apie Namų buhalterio programą. Pažiūrėkit, gal kam nors ir tiks:
namų buhalteris

Susiinstaliavau irgi, nors galvojau, kad nebereikia, bet... Puslapyje yra net paaiškinimas kaip naudotis programa. Dar nespėjau išbandyti, gal ši versija yra patogi, o gal ir ne.
Atsakyti
QUOTE(CaCalialia @ 2006 08 30, 14:53)

Sriuba iš likučių:
supjaustomos plonomis juostelėmis lašinių skūrelės ir pakepamos. Supilama į verdantį vandenį ir įmetama sutrupinta juodos duonos riekė ir verdama iki pavirs į tyrę.Galima pasigardinti grietine arba sutirštinti pakeptų miltų šaukštu.


Lialia CaCa, o tu nejuokauji? Žmonės tai valgo? blush2.gif

Paskaičiau visus postus.. Jooooo.. Sunku ne tik man, pasirodo, iš vienos vyro algos.. Nu bet yra ir sunkiau, nesuvokiamai..Ka daryti? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 05 rugsėjo 2006 - 20:10
Anoks cia ekstrymas namu islaidas skaiciuoti... Turiu ekstremalesni pasiulyma: plauti kieme masina per lietu apsirengus maudymosi kostiumeliu (tikros taupuoles gali maudimke pataupyti). Sutaupysite ant vandens, masina bus svari, pacios busite svarios, o ir kaimynams dziaugsmo suteiksite.
Atsakyti
atsiuskyte ir man buhalteri i mogile@yahoo.co.uk

aciu 4u.gif
Atsakyti
na taupyti galima ir neperlenkiant lazdos mirksiukas.gif



labai daug gali padeti ir paprasciausias sasvinukas cool.gif




surasius kas savaitines ishlaidas - kiek maistui, kiek extra, kiek statybos, kiek vaikas. labai paaiskeja, kur galima "suverzti"



tarkim mes susistate prioritetus, kad statyboms netaupom ( ta prasme ne tai kad prabangiai uz viska tris kartus brangiau mokam, bet jau reikia, tai reikia. metala plasmase tikrai ne visada leist apsimoka smile.gif )
o kitkas....

esam du jauni karjieristai. ka tai reiksdavo? pries pradedant sekt ishlaidas atrode normalu 1-2 kartus pavalgyt "kabake" pirkt maximoj misraines ar vistu slauneles. Juk uzdirbam doh.gif nepatikesit gaminant maista namie - su jogurtais, varske, vaisiais, mesos patiekalais per savaite nevirshyjam 130 limito ( na kartais ir 70-90 buna ax.gif )
o pirma menesi buvau pasibaisejus - neatsakingai i kaire/ desne po 10/20/30 lituku
vien maistui- pasilinksminimams iseidavo virs 300 blush2.gif

dabar jau iejom i "rezima" savaite taupom, namie valgom, o savaitgaliui visada atsidedam extra -50 Lt ir einam "baliavot" tongue.gif ar i gamta ar su draugaisar i kina ar poolo. Zodziu juokiames kaip vaikai gave saldaini. zhinom kad taupom tam, kad galetum ir pasilinksmint, net pasisedejimas tas smagesnis. biggrin.gif
Atsakyti
Na, aš vakar gavau algą, susiinstaliavau Namų buhalterį ir dabar jau stebėsiu kur ir kiek išleidžiu smile.gif
Atsakyti
ir man visai patiko ax.gif .ziuresiu,kiek kas man kainuoja blink.gif
Atsakyti
Na mes su vyru iš pradžių gyvenome iš vienos algos, kažkaip išsissukdavome,o dabar kai gyvenam iš dviejų tai jau darosi sunkoka doh.gif
Aš manau, kad kuo daugiau žmogus uždirba tuo daugiau ir išleidžia, kažkaip poreikiai darosi vis kiti ax.gif
Vis norisi save palepinti, jei gali šiandien, o ne rytoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(myma @ 2006 09 20, 10:31)
Na mes su vyru iš pradžių gyvenome iš vienos algos, kažkaip išsissukdavome,o dabar kai gyvenam iš dviejų tai jau darosi sunkoka  doh.gif
Aš manau, kad kuo daugiau žmogus uždirba tuo daugiau ir išleidžia, kažkaip poreikiai darosi vis kiti  ax.gif
Vis norisi save palepinti, jei gali šiandien, o ne rytoj blush2.gif


būtent drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip sakoma kuo daugiau turi,tuo daugiau norisi....zmogui niekad negana.
Atsakyti
As manau, kad butina, tiesiog privaloma, kol geri laikai, kol badas i akis neziuri, atsideti "juodai dienai"vis kiekviena menesi, tai, sunkumams prispyrus, bus is kur paimti, ne taip skaudes...O nuo sunkiu laiku ne vienas nesame apsaugotas. Siandien, ziurek, pakilimas, saule sviecia, o ryt gali buti netiketas kritimas, skaudi nelaime ar siaip kokios nenumatytos aplinkybes. Todel nereikia suvartoti 100 proc. pajamu, o butina atsideti bent 10 proc. i nelieciama saskaita. Jau ir pati pradejau taip elgtis, gaila, kad neseniai, bet geriau dabar nei niekada... blush2.gif
Atsakyti
Tik be reikalo įsiinstaliavau tą programą doh.gif meta kažkokią klaidą, net pašalinti nuo ekrano ar ištrinti negaliu blink.gif verysad.gif

MB yra sukūręs ir suprogramavęs programėlę, kur dedamos įplaukos/išplaukos, skolos ir santaupos ax.gif nors jei valios nėra, tai ir programėlė nepadės bigsmile.gif žiūrėk, nepasiimu maisto į darbą, tai būtinai kipšas patrauks užsukti į parduotuvę ir prisipirkti niekniekių - kokį hamburgerį ar traškučių doh.gif o namie šaldytuvas prikrautas...
Dar geras dalykas - valgyti tai, ko yra namie, o ne pirkti ką nors skanaus (mano pagrindinė nuodėmė blush2.gif ) atsidarai šaldytuvą, pasižiūri - ir vaizduotė ima žaisti, kad va norėtųsi to ar ano rolleyes.gif gerai, jei tingiu eiti į parduotuvę, o jei ne - tai išlaidos iškart padidėja, nes tuomet ir dar kokią mirtinai reikalingą daiktą pamatau (dažniausiai pigieną), kuris padedamas į lentyną dulkėjimui ax.gif

Tas receptas tai tikrai buvo kraštutinumas doh.gif O dėl maisto šaldymo - pati taip darau, kažkuriam kulinarijos skyrelyje apie tai rašiau ax.gif prisigaminu maisto, į plastikinius indelius - užšaldau ir užtenka visai savaitei ar dviems... kadangi abu dirbam, maisto ruošimui negaliu skirti daug laiko. Nebrangiai ir daug skanios sriubos pagaminti gamila iš kopūsto, morkų, pomidorų tyrės ir paprikos - net mėsos nepasigendu (nors spirgučiai su svogūnais tokiso sriubos tikrai nepagadina drinks_cheers.gif )
Kam kam, o maistui sutaupyti galima, jei tik norit - Kulinarijos skyrelyje tokių nema-ai esu mačiusi.. ax.gif
Skiriu porą savaitgalių įvairesniam maistui gaminti, kad atsidarius šaldymo kamerą būtų iš ko pasirinkti. Sriubos, troškiniai, lazanija, pica puikiai išsilaiko thumbup.gif tik kepta mėsa apdžiūna unsure.gif


Na va, dar kartą temos pavadinimą paskaičiau ir susimąsčiau, kad ne į temą galbūt rašau.. ką dar galima sutaupyti ekstremaliame taupyme? juk daugiausiai tai maistui išleidžiame, ane? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virdzinija: 21 rugsėjo 2006 - 05:15