Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iš kirvio košę išvirti....

Buvo ir musu seimoje laikai, kai valgem vistu odeles, ir kitus subproduktus.. Kaip tik pasiemem paskola bustui, isleidom visas santaupas pirmiems inasams, dokumentu tvarkymams ir kitkam, ir kaip is dangaus zinia, apie darbovietes likvidavima. Atsiskaitymo gavau labai mazai, nes atostogas buvau isnaudojusi, taip greit darbo rast nepavyko, o dar sildymas buvo ant nosies. ir buvo labai sunku vien is vyro algos gyvent, nes anksciau gyvenom pas mano mama, nereikejo nei uz komunalinius moket, tik maista pirkdavom, bet kiek mama suvalgo. Tai persikrauscius i nauja buta, nespejus net remontu darytis, teko labai susiverzt dirzus. beje buvom isigudrine nusipirkt puse kiaules, apie 50 kg (tiek sverdavo puse kiaues) svoris kainuodavo 300 Lt, o mesos uztekdavo metams, ir tikrai nuolat budavo ka valgyt, mesa net atsibosdavo. Vyras zvejys megejas, su draugais karta i menesi vaziuodavo zuklauti, tai ir zuvies parvezdavo ne tik savo dali, bet ir draugu, nes draugu zmonos tingedavo darinet zuvis ir tiesiog ismesdavo (katinams atiduodavo), o mes susisaldydavom. Na ir kruopos, namie visada turi buti ivairiu kruopu... ryziu, grikiu atsargu, miltu, aliejaus, bulviu, visko to, kad neturint ne cento kiseneje, galima butu prasimaitint bent tris dienas..
Atsakyti
Aš, būdama studentė, tikrai žiaurokai taupydavau. Kartais būdavo, kad iš gautų 200 Lt per mėnesį sutaupydavau 150 Lt blink.gif , t.y. maistui per mėnesį 50 Lt išleisdavau... Bet tada jau blogai buvo... Būdas? Ryte išgeri stiprios kavos, pakeliui į universitetą suvalgai beliašą, tai nuo to taip šlykštu pasidaro, kad daugiau nieko valgyt nesinori. Čia jau ekstrymas. O šiaip - ryžiai su padažu, ryžiai su razinom, ryžiai su uogiene, visokiausios kruopos, sriubos. Tikrai ne daugiau kaip 100Lt per mėnesį. Bet tada ir ne pusstorė, o puskūdė buvau unsure.gif . Vėliau tėvai pastebėjo, tai pradėjo duot mažiau pinigų ir maisto kišdavo. Bet kai pati pradėjau užsidirbinėt, dar gailiau išleist maistui - geriau pasitaupai ir leki pasiprancūzint bigsmile.gif .

Na, kad ir "tortas iš kirvio" - batono riekeles apteplioji uogiene, užpili kiaušinio ir pieno marmalą ir iškepi. Ir visai skanu buvo.
Atsakyti
QUOTE(agneklimjan @ 2006 09 22, 07:04)
suvalgai beliašą, tai nuo to taip šlykštu pasidaro, kad daugiau nieko valgyt nesinori.



blink.gif lotuliukas.gif geras būdas svoriui mesti thumbup.gif nes jei pradedi valgyti kas labai labai skanu, tai ir nesustoji...
kažkada draugės prasitarė, kad yra tokie jūros kopūstai - jei nori valgyti, jų pakramtai, ir nuo šlykštaus skonio nebesinori... Pakramčiau aš jų - kaip patiko rolleyes.gif kaip pradėjau pirkti dėžutėmis biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif Mane labai panasiai veikia slykstus maistas. Noriu kudintis - uzvalgau ko nors nuo ko zinau, kad noras valgyti praeis visai dienai. Ir neblogai veikia tongue.gif Uzsimanydavau kokio skanumyno, nusipirkdavau paciu pigiausiu sausainiu. Tam kartui nora patenkini, bet kadangi neskanu, tai pakelis savaitei issilaiko.
As pinigus leidziu "bangomis". Kartais kai pradedu, negaliu sustoti, prisiperku visko ko reikia, nereikia. Tada istinka "sokas". Po to kazkuri laika nieko sau neleidziu, taupau.
Atsakyti
pataupyti maisto s1skaita perkant tuos pačius produktus galima turguje. švieži įspūdžiai:
kiaulienos nugalinė 12 lt, maximoj 15-17;
paprikų kg- apie 4lt, maximoj 8-14;
bananų kg- 3,5 lt, maximoj 6 lt ir pan. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 09 30, 13:10)
pataupyti maisto s1skaita perkant tuos pačius produktus galima turguje. švieži įspūdžiai:
kiaulienos nugalinė 12 lt, maximoj 15-17;

Aš bijau mėsą turguje pirkti unsure.gif Ir kiaušinius bijau unsure.gif Nors turgelis po langais- beveik kieme, bet perku tik daržoves, vaisius ir pan. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2006 09 30, 13:08)
Aš bijau mėsą turguje pirkti  unsure.gif  Ir kiaušinius bijau  unsure.gif  Nors turgelis po langais- beveik kieme, bet perku tik daržoves, vaisius ir pan.  unsure.gif

parduotuvėj irgi nežinai, ką perki mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tiesą sakant bijau pirkti mėsą prekybos centruose. O turguje nebijau. Vieną kartą nusiperku, grįžus namo pasveriu, jei neapgavo, o ir šiaip mėsa buvo gera, tada nuolat pas tą patį žmogų perku. Jei jau atpažįsta, būna, kad ir pataria, kuri mėsa geresnė ir panašiai. Vienintelė baimė - kad apgaus dėl svorio. Aš vat šiandien kiaulienos kumpio be kaulo Halės turguje nusipirkau po 8,50 ir vištienos kumpelių po 4,99 už kilogramą. Kiaušinių pirkti irgi nebijau. Parduotuvėje yra tekę nusipirkti pakuotę kaiušinių, iš kurių vienas buvo sugedęs, kaip tik kažką kepti ruošiausi ir į tešlą reikėjo kelių kiaušinių, tad paskutinis buvo TAS doh.gif O kiek iš turgaus perku (jau kokį pusmetį po 20-30 kiaušinių per savaitę), niekada nėra pasitaikę nusipirkti sugedusių.
Beje, bananų šiandien turguje nusipirkom po 2,60 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kira: 30 rugsėjo 2006 - 13:38
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 09 30, 14:15)
parduotuvėj irgi nežinai, ką perki  mirksiukas.gif

Visada išties negaliu žinoti, bet paprastai perku paukštynuose fasuotą produkciją ir jaučiuosi ramiau ax.gif
Reiks gal kada turguje pamėginti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kira @ 2006 09 30, 13:37)
Vieną kartą nusiperku, grįžus namo pasveriu, jei neapgavo, o ir šiaip mėsa buvo gera, tada nuolat pas tą patį žmogų perku.

ką tik paskaičiavau - litą nuo mėsos nusuko bash.gif bet vis tiek pigiau nei parduotuvėj, o kokybė geresnė. kitą kartą nešiuos skaičiuotuvą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 09 30, 15:40)
ką tik paskaičiavau - litą nuo mėsos nusuko  bash.gif bet vis tiek pigiau nei parduotuvėj, o kokybė geresnė. kitą kartą nešiuos skaičiuotuvą  tongue.gif

Bet yra skyrių, kur tikrai gramas į gramą pasveria, neapgaudinėja. Jei daug perki, skaičiuotuvo tikrai reikia.
Atsakyti
QUOTE(Kira @ 2006 09 30, 14:54)
Bet yra skyrių, kur tikrai gramas į gramą pasveria, neapgaudinėja. Jei daug perki, skaičiuotuvo tikrai reikia.

aš kol kas naujokė turguj blush2.gif
Atsakyti