Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisiversti sportuoti?

Is pradziu sunku prisiversti sportuoti, bet kai pradedi matyti rezultatus, tai jegu ir noro atsiranda. Man siaip treniruokliai nepatinka, vat tada tai tikrai pradeda migdyti biggrin.gif Bet as visada lankau sokius ar sokiu aerobika, kad butu linksma. Ir siaip kai nesedi namie visa laika, o turi uzsiemima labiau patinku ne tik vyrui, bet ir sau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ninjah @ 2009 08 31, 01:59)
http://nifty.lt/spor...veikslos_top_10
cia parasyta, koks sportas kiek kaloriju degina biggrin.gif

gerokai padidinti skaičiai. Valanda aerobikos intensyvi kardio treniruotė nenusileidžia bėgimui, taigi trenerė sakė, kad jos metu sudeginama apie 400-500 kcal (priklausomai kiek sąžiningai sportuoji biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(latvija @ 2009 10 11, 13:09)
Is pradziu sunku prisiversti sportuoti, bet kai pradedi matyti rezultatus, tai jegu ir noro atsiranda. Man siaip treniruokliai nepatinka, vat tada tai tikrai pradeda migdyti biggrin.gif Bet as visada lankau sokius ar sokiu aerobika, kad butu linksma. Ir siaip kai nesedi namie visa laika, o turi uzsiemima labiau patinku ne tik vyrui, bet ir sau mirksiukas.gif


O man treniruokliai labai pradejo patikti. Lankiau metus aerobika ir nieko gero, o va kai padirbejau su treneriu ir treniruokliais, tai visai kitas vaizdas ir savijauta. Cia kaip kam, as anksciau neisivaizduodavau saves stangu kilnojancios, o va prasau, dabar nebenoriu niekur kitur eiti kai rezultatas dziugina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 10 11, 13:46)
gerokai padidinti skaičiai. Valanda aerobikos intensyvi kardio treniruotė nenusileidžia bėgimui, taigi trenerė sakė, kad jos metu sudeginama apie 400-500 kcal (priklausomai kiek sąžiningai sportuoji biggrin.gif ).



Dar labai priklauso nuo zmogaus svorio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldainė @ 2009 12 03, 02:43)
O man treniruokliai labai pradejo patikti. Lankiau metus aerobika ir nieko gero, o va kai padirbejau su treneriu ir treniruokliais, tai visai kitas vaizdas ir savijauta. Cia kaip kam, as anksciau neisivaizduodavau saves stangu kilnojancios, o va prasau, dabar nebenoriu niekur kitur eiti kai rezultatas dziugina  biggrin.gif



Va čia labai didelė teisybė, tik kaip ta gera trenerį surast, kuris normaliai atsižvelgtų į tavo norus ir sudarytų normalią programą, o ne kaip visiem:)
Ech man tokį rast...
Atsakyti
reik sportuot ne vienam, o dviese mirksiukas.gif tada gali vienas kitam užpakalį paspardyt, kai tingulys apima blush2.gif
Atsakyti
na as sportuoju namuose,kasdien po 200 atsilenkimu,5skirtingais budais...sunku prisiverst.kartais griztu namo ir jau nieko nebenoriu,tai padarau 100 ir griunu i lova..uzsivedziau kalendoriu,ikuriame zymiuosi viska,ir ji priklijavau ant spintos duru vidines puses biggrin.gif padeda nepamirsti ka reikia daryti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2009 08 21, 08:51)
nzn gal. siaip svtgali buna geriau sportuot, nes po darbo lb pavargusi jauciuosi.

1. manau, kad persitempi. Treniruojiesi savo nuoziura ar koks treneris programa sudare?Bet parasyk placiau kiek laiko sportuoji saleje(kiek trunka tavo treniruote) + kaip mankstinaisi, o gal visai nesimankstinai pries imdamasis sito? kiek kartu per sav eini? Atkreipk demesi i pulsa kai apsilineji, gal tavo fizinis pasirengimas silpnokas ir apkrauni per stipriai sirdi ir visa kita? Buna is pradziu ypac, kad raumenukai stipresni ir pakelia kruvi, o va sirdele tabaluoja, silpna darosi...
Pamegink sportuti su mazesniais svoriais ar daryk siektiek maziau pratimuku serijose.
2. Plius pradek gerti vitaminu jei to nedarai (jei nealergiska biciu produktam siulau ismeginti ziedadulkiu tabletes, ar koki vitamax, tik butinai kartu su maistu vartok). gali buti, kad ziema, truksta energijos uztat taip del to kruvio vyksta. Ypac jei dar ir miegoti labai daug norisi. t.y. 8h neuzenka, ir 10h neuztenka. jautiesi mieguista
3. atkreipk demesi i mityba pries ir po treniruotes - gal nieko nevalgai? ar atvirksciai - prisikerti kazko sunkiai virskinamo pries pat treniruote?
optimalu butu kazka uzkasti su angliavandeniais pries treniruote 1-2h. Arbent koki javaini, jogurta likus 1-0.5h iki treniruotes.
Jei sportuoji ilgiau nei valanda megink i geriama vandeni citrinos ispausti ar pamaisyk ji su sultim (t.y. skiesktas sultys gerk).
Po treniruotes nebadauk, o lengvai uzkask. Gali keliaudama namo koki obuoli jau griauzti.
4. Jei persitempei - padetu ir pertrauka nuo sporto savaitei.
5. Gal uzsiimi nemalonia tau sportine veikla?
Atsakyti
patariama isigyt ne daugiau nei 1 kg sverianti lanka, kitaip jusu liemuo bus nusetas melyniu!!!! Pati turiu hoola loop is topshop. Jis apie 900 g sveria, svorio uztenka, nes ilgiau pasukus liemuo buna raudonas... Bet bent jau greit praeina smile.gif
Atsakyti
Kas per klausimas- kaip prisiversti sportuoti ?
Jei yra noras buti graziai, sveikai, dailios figuros -kaip galima neprisiversti ?
Pavyzdziui man grozis yra Nr 1 mano prioritetuose. Kai pradejau sportuoti, buvo sunku, nepakeldavau kruviu, skaudedavo raumenis kiekviena diena, bet buvo toks didelis troskimas buti graziai, kad visa kas blogo -skausmai, tingulys-nuslopo. ejau tiesiog negaledama, bet sportavau.praejus kuriam laikui, be sporto sunku ir diena istverti . svarbiausia yra nusiteikti, kad reikia sportuot, ir sportuoti, o su laiku ir noras ta daryti ateis. Nereikia tiketis, kad nuo pradziu bus malonu, lengva, ir paprasta, taip tikrai nebus. Nori dailios figuros- nusiteik ilgam ir sunkiam darbui sporto saleje. Uztat kai pamatai rezultatus , geresnio jausmo matyt nebuna-atsiperka kiekviena sunkumo minute sporto saleje . wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SunMoon @ 2011 02 03, 21:31)
Kas per klausimas- kaip prisiversti sportuoti ?
Jei yra noras buti graziai, sveikai, dailios figuros -kaip galima neprisiversti ?
Pavyzdziui man grozis yra Nr 1 mano prioritetuose. Kai pradejau sportuoti, buvo sunku, nepakeldavau kruviu, skaudedavo raumenis kiekviena diena, bet buvo toks didelis troskimas buti graziai, kad visa kas blogo -skausmai, tingulys-nuslopo. ejau tiesiog negaledama, bet sportavau.praejus kuriam laikui, be sporto sunku ir diena istverti . svarbiausia yra nusiteikti, kad reikia sportuot, ir sportuoti, o su laiku ir noras ta daryti  ateis. Nereikia tiketis, kad nuo pradziu bus malonu, lengva, ir paprasta, taip tikrai nebus. Nori dailios figuros- nusiteik ilgam ir sunkiam darbui sporto saleje. Uztat kai pamatai rezultatus , geresnio jausmo matyt nebuna-atsiperka kiekviena sunkumo minute sporto saleje . wub.gif


taip taip sutinku su jumis.Man taip pat buvo sunku prisiversti sportuoti ,uzsisedejus su maziuku namie,dabar jau sportuoju trecias menuo ir tik gailiuosi...kad to anksciau nepadariau (nepradejau sportuoti) nors galimybes buvo visada blush2.gif
Atsakyti
1. Pasirašyti priežastis (galingas priežastis), kodėl tau to reikia. Kai kurioms svarbiausia būti gražioms, kitos, galbūt, visą gyvenimą kompleksuoja dėl storų kojų ir viską atiduotų už dailesnes, galbūt, nori tapti pavyzdžiu savo vaikui, galbūt, to reikia dėl sveikatos, galbūt, norisi daugiau energijos - užrašykit ant popieriaus lapo tai, kas labiausiai motyvuoja.
2. Paverskit sportą malonumu: sportuok žiūrėdama mėgstamą laidą (ir paversk tai įpročiu: ne šiaip sėdėti priešais TV, o prie TV sau leisti tik tuo atveju, jei ketini sportuoti), bėgiok ten, kur nuostabi gamta, susirask grupę žmonių, kurie užsiima dviračių sportu ir pasivažinėjimas taps maloniu pokalbiu ir visai pamirši, kad tu šiuo metu sportuoji.
3. Turėk bendraminčių, turėk kažką kas tave palaikytų ir sektų tavo progresą. Jei bus kažkas, kas išties rūpinasi ir tave skatina nepasiduoti, nenorėsi to žmogaus nuvilti. Be to, dirbant ne vienai kur kas lengviau.
4. Užsiklijuok ant sienos moters, kurios figūros trokšti, nuotrauką. Užsidėk ant kompiuterio darbalaukio. Kai dažnai matysi tai, ką nori pasiekti, neleisi sau pamiršti galutinio tikslo.
5. Man padeda įvairių žmonių istorijos. Ar tai būtų susiję su sportu, ar su bet kuria kita gyvenimo sritimi, daug įveikę ir niekam nepasidavę žmonės mane įkvepia bet kam. Turėkit įkvepiančių minčių, citatų, biografijų, nuotraukų, straipsnių. Tinka net blogai, kur žmonės siekia to, ko sieki tu. Šitame forume sportuojančių juk tikrai netrūksta smile.gif
6. Savo didelį tikslą dalink į mažas atkarpas ir kiekvienos gale apdovanok save. Pvz., jei savaitę sąžiningai sportuosi, palepink save masažu ar apsilankymu pas kirpėją. Aš pati asmeniškai sau leisčiau ir kokį skanėstą, nes svoriu nesiskundžiu, tačiau jei sportuojate tam, kad svorio numestumėte, geriau laaabai apdairiai rinktis, kuo apsidovanoji.
7. O svarbiausia: tiesiog pradėti. Visus apima silpnumo akimirkos. Juk ir į darbą dažnai nesinori eiti, bet dėl to nelieki namuose? Taip pat ir su sportu. Sėdi prie kompo ir galvoji: "reikia eiti sportuoti... bet kaip tiiiiingiu.... aj, pažiūrėsiu geriau filmą ir tada eisiu. Gal. "
Patariu atsikelti, apsiauti batus ir išeiti iš namų. Nuo šios akimirkos toliau viskas bus kur kas paprasčiau (aš taikau bėgiojimui, man asmeniškai sportas namuose darant monotoniškus pratimus labai neįdomus, dėl to net nežinau, ką pasiūlyti - bet jei jums jis įdomesnis nei bėgiojimas, vadinasi, jau turite motyvą pradėti).

Ir dar: sunkiausia yra tik pradžia. Jei sąžiningai (t.y. nepraleidi nė vienos dienos, kuriomis nusprendei sportuoti.. gerai, ne daugiau 1 dienos iš eilės) sportuosi, netrukus tai taps tavo gyvenimo dalimi ir nebeįsivaizduosi gyvenimo be sporto.

Stiprybės! smile.gif Tikiuosi ką nors įkvėpiau pradėti ir nemesti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukineja: 16 vasario 2011 - 11:00