Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

QUOTE(vaižgantė @ 2008 07 28, 12:13)
Kai kurioms pačioms vertėtų sau akis šlapimu pasiplauti...


Taip ir maniau - aršiausioms prietarų gynėjoms trūksta išsilavinimo ir elementarios kultūros....
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2008 07 28, 11:30)
Taip ir maniau - aršiausioms prietarų gynėjoms trūksta išsilavinimo ir elementarios kultūros....

Brasa,sory,bet pasakei nesamone.Nei tu pazysti Vaizgantes,nei su ja bendravai,nei zinai ka ji gina nei zinai jos issilavinimus....Tai kam kalbeti ko nezinai.Ir elementari kultura cia ne prie ko...Lietuvaitiskas mentalitetas-kazkur giliai giliai kirbtelena,kad zmogus protingesnis,daugiau ismanantis,turi patirties-tai ir drebia kokias nors nesamones....
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 07 28, 12:13)
Kai kurioms pačioms vertėtų sau akis šlapimu pasiplauti...

ar padejo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 07 28, 13:54)
Brasa,sory,bet pasakei nesamone.Nei tu pazysti Vaizgantes,nei su ja bendravai,nei zinai ka ji gina nei zinai jos issilavinimus....Tai kam kalbeti ko nezinai.Ir elementari kultura cia ne prie ko...Lietuvaitiskas mentalitetas-kazkur giliai giliai kirbtelena,kad zmogus protingesnis,daugiau ismanantis,turi patirties-tai ir drebia kokias nors nesamones....


Aišku, kad nepažįstu. Tiesa pasakius ir nenorėčiau pažint. Tiesiog žmonės, siūlantys prasiplaut akis šlapimu vien už tai kad išsakiau savo nuomonę, man intelektu nežiba....
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2008 07 28, 13:04)
Aišku, kad nepažįstu. Tiesa pasakius ir nenorėčiau pažint. Tiesiog žmonės, siūlantys prasiplaut akis šlapimu vien už tai kad išsakiau savo nuomonę, man intelektu nežiba....

Man is tiesu tai tas pats,bet apie tave konkreciai neiziurejau nei zodzio,-pasakyta buvo abstrakciai.....reakcija i kvailus prietarus ir tiek....O apie intelekta nereiketu spresti pagal sakiniu formuluote....Nors tavo cia reikalai....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 07 28, 14:16)
Man is tiesu tai tas pats,bet apie tave konkreciai neiziurejau nei zodzio,-pasakyta buvo abstrakciai.....reakcija i kvailus prietarus ir tiek....O apie intelekta nereiketu spresti pagal sakiniu formuluote....Nors tavo cia reikalai....

forume tik is to ir sprendziama.. ir intelektas ir kultura kaip ant delno g.gif beje kuo prietaras - slapimu per akis skiriasi nuo reiki uzkalbejimu arba tikejimo, kad delne galima pamatyti zmaogaus charakteri ir likima? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 07 28, 14:16)
Man is tiesu tai tas pats,bet apie tave konkreciai neiziurejau nei zodzio,-pasakyta buvo abstrakciai.....reakcija i kvailus prietarus ir tiek....O apie intelekta nereiketu spresti pagal sakiniu formuluote....Nors tavo cia reikalai....



Tai kad gal ir nereikėjo čia tiesioginio kreipinio ir taip pakankamai aišku, kam čia buvo skirta biggrin.gif O apie intelektą vis dėlto aš sprendžiu pagal žmogaus išsireiškimus... teisiog Vaižgantės nuomonė nesutapo su manąja, tai normalus žmogus diskutuotų ir bandytų apgint savo nuomonę, o ne laidytų tokias frazes... O jei jau su manim nenori diskutuot, tai reikėjo paprasčiausiai protingai patylėt...
Papildyta:
QUOTE(Kyškis Pyškis 85 @ 2008 07 28, 14:21)
forume tik is to ir sprendziama.. ir intelektas ir kultura kaip ant delno g.gif beje kuo prietaras - slapimu per akis skiriasi nuo reiki uzkalbejimu arba tikejimo, kad delne galima pamatyti zmaogaus charakteri ir likima? bigsmile.gif


drinks_cheers.gif Pyški, neįsijausk, tuoj ir tau šlapimu akis praplaus... biggrin.gif
Atsakyti
Jei neturi ką protingo pasakyti, geriau jau patylėti, nei blevyzgoti, ale labai išmintingai moku komentuoti...
Atsakyti
Nezinau ar aglima linkus cia mesti, bet yra labai gera tema http://www.info.lt/i...o...na&id=56113 o kas gali angliskai skaityti pasieskokit temu apie evil eye

Atsakyti
QUOTE(ginagjora @ 2008 07 28, 17:36)
Nezinau ar aglima linkus cia mesti, bet yra labai gera tema http://www.info.lt/i...o...na&id=56113              o kas gali angliskai skaityti pasieskokit temu apie evil eye

drinks_cheers.gif labai geras pazintinis straipsnis
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 07 28, 14:16)
O apie intelekta nereiketu spresti pagal sakiniu formuluote....


O tai pagal ką tada?... bigsmile.gif Nes man aurų kompo ekrane nesimato... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 28 liepos 2008 - 19:27
QUOTE(Urartu @ 2008 07 28, 19:26)
O tai pagal ką tada?...  bigsmile.gif Nes man aurų kompo ekrane nesimato... verysad.gif

Urartu,tu perdaug ismintinga,todel tokia kvaila tema negaliu su tavim diskutuoti 4u.gif
Atsakyti