Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

Čia diskusija apie urinoterapiją? Jei akis mazgosit tos pačios lyties vaikų šalpimu, bus dar geriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 07 28, 23:58)
Čia diskusija apie urinoterapiją? Jei akis mazgosit tos pačios lyties vaikų šalpimu, bus dar geriau biggrin.gif


Aš nesuprantu, dedatės tokia dvasinga, bet tiek pykčio iš pasisakymų dar neteko matyt. Aš gi uždaviau normalų klausimą - kaip atskirt nužiūrėjimą nuo eilinės nelaimės? Ko čia reikėjo tiek apsiputot?
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2008 07 29, 08:41)
Aš nesuprantu, dedatės tokia dvasinga, bet tiek pykčio iš pasisakymų dar neteko matyt. Aš gi uždaviau normalų klausimą - kaip atskirt nužiūrėjimą nuo eilinės nelaimės? Ko čia reikėjo tiek apsiputot?

pasiutlige arba epilepsija unsure.gif
Atsakyti
Negaliu pasakyt, ar tikiu nužiūrėjimu ar ne...Bet tikiu kad kitas žmogus gali blogomis mintimis kažkaip veikti nepatikusį žmogų, tik ar tai nužiūrėjimas? g.gif
Pas mus buvo tokia situacija: vyro sesuo smarkiai prisidirbo,ta prasme labai blogai kalbėjo apie motiną, nesiplėsiu čia... Vyras paskambino jai labai įsiutęs,nes motina paprašė,išrėžė jai siaubingą moralą,beje ji laukėsi tuo metu. Nuo to laiko mūsų šeimoje pasipylė visokios ligos, vyrui nesisekė darbe, namuose atsirado pelių, ko gyvenime nebuvo blink.gif Vyro sesuo yra tokia pavydi,gerai ją žinau, visada pavydėjo mums,na bet esmė ta , kad manau,kad ji ko bogo mums palinkėjo...Yra kažkokie prietarai apie nėščias,bet nežinau,kiek ten tiesos,kiek melo,tegu pasisako gudresni už mane... ax.gif Beje dabar reikalai gerėja,bet jos aš vengiu,vyras taip pat,o vyro mama jai po padu verysad.gif
Atsakyti
Brasa, niekur nerašiau, kad esu dvasinga. Jei būčiau dvasinga, SM nesėdėčiau.
O į tavo klausimus gali atsakyti tie, kurie SM nesėdi.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 07 29, 17:00)
Brasa, niekur nerašiau, kad esu dvasinga. Jei būčiau dvasinga,

taigi tik gyreisi, kad esi šita...indigė... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2008 07 29, 18:38)
taigi tik gyreisi, kad esi šita...indigė... bigsmile.gif


O Jūs manote, kad dvasinga=indigas/ė? Reiškiasi visi indigo žmonės yra labai dvasingi ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 07 29, 17:00)
Brasa, niekur nerašiau, kad esu dvasinga. Jei būčiau dvasinga, SM nesėdėčiau.
O į tavo klausimus gali atsakyti tie, kurie SM nesėdi.



Na jau, na jau... tik nereikia cia kuklintis... Aš čia nemažai temų paskaitinėjau (grynai sportinis interesas - nors ir netikiu visokiais ezoteriniais dalykais, man jie labai įdomūs blush2.gif )... Tai kažkaip užkliuvo jūsų pamokomas ir arogantiškas tonas... Taip drąsiai ir neklystančiu tonu pasisakot visom sielos tobulėjimo, aurų ir t.t. temomis, tai ką, vadinasi, pati iš tų savo žinių taip nieko ir negavot ir nepasimokėt? kažkur skaičiau, kad ruošiatės palikt SM, nes jau pasiekėt tokį dvasinį lygmenį, kad tam jau metas... Gi jūsų aura kažkokios ten spalvos ypatingos, ir jus puola, kad pavydi...Nu nepatikėsit, bet nepavydi...Gal pabūkit dar.... turit dar kur tobulėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(scorpioneeee @ 2008 07 29, 20:54)
O Jūs manote, kad dvasinga=indigas/ė? Reiškiasi visi indigo žmonės yra labai dvasingi ar kaip?

Nu ten tose instrukcijose "kaip atpažinti indigus" pasiskaitinėk - dvasingumas yra nurodomas kaip vienas iš būtinų indigiškumo kriterijų...
Atsakyti
nejuokinkit mano slepeciu. juk vienintelis kriterjus - auros spalva smile.gif na, dar kitas kriterijus - reikia tureti gerai treniruota aki, nes ndigo ir violetine yra praktiskai tas pats. o dvasingumas smile.gif kas tai yra?
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2008 07 30, 15:15)
nejuokinkit mano slepeciu. juk vienintelis kriterjus  - auros spalva smile.gif

nu labas rytas, Lietuva... doh.gif Visose nuorodose, kurių čia (ir kitur) buvo pridėta ir kuriose rašoma apie indigus yra krūvos apibūdinimų beigi praktinių patarimų kaip ir iš ko atpažinti indigus... cool.gif
Sugalvojau. Tegul visi indigininkai ir jiems prijaučiantys inicijuoja kreipimąsi į...dabar mąstau į ką? g.gif Na, vienžo, unifikuoja kriterijus, apibūdinančius juos... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 30 liepos 2008 - 14:24
o kam to reikia, jei viska galima nustatyti per auros spalva - arba indigo arba ne? ir dar vienas praktinis klausimas - kas pasikeis nuo to ar pasnekove indigo ar ne? ji nustos buti savimi? o gal pasikeis tavo poziuris i ja? abejoju - jei jia tau pakiaulins, tai atsilyginsi tuo paciu, jei ne 2x ir atvirksciai smile.gif
Atsakyti