Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

as tikiu nuziurinejimais, mano drauge stipriai buvo nuziureta nestumo metu....
Apsaugok DIeve, nuo tu kurie nuziuri sad.gif
Atsakyti
man labai įdomu, ar gali būt taip, kad nužiūri žmogų, pats to nenorėdamas, nors pasamonėj, gal linkėdamas..? ta prasme, man buvo atvejis, kad pažystama kabino vaikiną, kuris man patiko.. tai vyko seniai.. tas vaikinas neliko su ja, su manim taip pat.. bet dbr aš turiu gražią šeimą, o ta mergina iki šiol neturi vaikino.. beto pasakojo, kad ėjo pas vieną vyriškį kuris jai išmetė taro kortas ir pasakė, kad ji nužiūrėta.. unsure.gif sunku man tiksliai viską atpasakot, nes tokiais dalykais kažkaip bijau domėtis.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TimbaLimba: 16 gegužės 2008 - 23:34
Labutis.Gali tiket gali ne,bet visa tai egzistuoja.Todel ismintingi zmones sako "atsargiai su norais,nes jie pildosi".Dievo apsauga yra labai didele,bet daznas musu nelabai turi Jam laiko,taip kad negalime buti apsaugoti visuomet.Anksciau net neisivaizdavau kas ta magija (juodoji ir ne tik),bet mano artimas zmogus labai rimtai tuo domisi...As i tai nesigilinu nes ir taip dukrytei nera gerai...Taciau cia ne bobuciu su karpa ant nosies zaidimai,tu net negali zinot kai bendrauji suu zmogum ko jis tau is tiesu linki...Bet aciu Dievui tikrai ne kiekvienas... tiki tuo ar ne bet tai labai stipriai veikia...
Del nuziurejimu... Beskaitydama jusu pasisakymus as kai ka sudeliojau i vietas... Buvo taip...Vaikysteje turejau labai gera drauge (ir dabar turiu) kurios tevai turtingi,ji turejo viska,buvo graziausia,protinga,visda budavo su graziausiais vaikinais.As jai viso to pavydejau,bet ji visuomet su manim viskuo dalindavosi tai tokios dideles nuoskaudo ir nebuvo.Dabar abi istekejom,taciau jai nesiseka...
Ji pavydi man leliuko ir tokio bendravimo su vyru...Pati sake kad irgi labai noretu vaiko ir dziaugiasi kad mab yra taip kaip yra nors skauduliukas,nors ir nepiktybinis yra.As jai linkiu pacio geriausio nes labai ja myliu,ji man taip pat.Neseniai man tas artimas zmogus kur domisi magija pasake kad mano dukra lengvai nepiktybiskai nuziureta.Pasake kad kazkokios drauges kuri nelabai gali turet vaiku (arba vyras nenori).Apie drauge tas zmogus nezino,nei kokia jos situacija nei kaip.Tiesog yra kaip yra...
Atsakyti
QUOTE(vodka @ 2008 05 08, 20:47)
as tikiu nuziurinejimais, mano drauge stipriai buvo nuziureta nestumo metu....
Apsaugok DIeve, nuo tu kurie nuziuri  sad.gif

Ir kuo tai pasireiškė?
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2008 05 18, 22:10)
Labutis.Gali tiket gali ne,bet visa tai egzistuoja.Todel ismintingi zmones sako "atsargiai su norais,nes jie pildosi".Dievo apsauga yra labai didele,bet daznas musu nelabai turi Jam laiko,taip kad negalime buti apsaugoti visuomet.Anksciau net neisivaizdavau kas ta magija (juodoji ir ne tik),bet mano artimas zmogus labai rimtai tuo domisi...As i tai nesigilinu nes ir taip dukrytei nera gerai...Taciau cia ne bobuciu su karpa ant nosies zaidimai,tu net negali zinot kai bendrauji suu zmogum ko jis tau is tiesu linki...Bet aciu Dievui tikrai ne kiekvienas... tiki tuo ar ne bet tai labai stipriai veikia...
Del nuziurejimu... Beskaitydama jusu pasisakymus as kai ka sudeliojau i vietas... Buvo taip...Vaikysteje turejau labai gera drauge (ir dabar turiu) kurios tevai turtingi,ji turejo viska,buvo graziausia,protinga,visda budavo su graziausiais vaikinais.As jai viso to pavydejau,bet ji visuomet su manim viskuo dalindavosi tai tokios dideles nuoskaudo ir nebuvo.Dabar abi istekejom,taciau jai nesiseka...
Ji pavydi man leliuko ir tokio bendravimo su vyru...Pati sake kad irgi labai noretu vaiko ir dziaugiasi kad mab yra taip kaip yra nors skauduliukas,nors ir nepiktybinis yra.As jai linkiu pacio geriausio nes labai ja myliu,ji man taip pat.Neseniai man tas artimas zmogus kur domisi magija pasake kad mano dukra lengvai nepiktybiskai nuziureta.Pasake kad kazkokios drauges kuri nelabai gali turet vaiku (arba vyras nenori).Apie drauge tas zmogus nezino,nei kokia jos situacija nei kaip.Tiesog yra kaip yra...

Cia tik tavo pacios prielaidos, gal ta drauge visai ne prie ko ir kazin, ar verta itarineti zmogu va taip sau - kazkas kazka pasake...
Beje, kuo pasireiskia tavo vaikucio nuziurejimas, ar tik irgi 'magas' pasake ir tu jau tiki???
Atsakyti
QUOTE(Pelikanė @ 2008 05 22, 00:48)
Cia tik tavo pacios prielaidos, gal ta drauge visai ne prie ko ir kazin, ar verta itarineti zmogu va taip sau - kazkas kazka pasake...
Beje, kuo pasireiskia tavo vaikucio nuziurejimas, ar tik irgi 'magas' pasake ir tu jau tiki???
truputi sveikatele suslubavo,bet nieko baisaus. o siaip tai pasake... ax.gif
Atsakyti
O kaip pačiai sau panaikinti tą nužiūrėjimą?
Atsakyti
yoga ir kt. panasios praktikos turetu padeti. zinoma, kalba eina apie rimtas mokyklas su tradicijomis.
Atsakyti
Jei nuziuri vaikuti, tai jam veiduka su savo slapimu nuplauti reikia. Bande, padejo. Nors as savajam nenoreciau to daryt.. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anaksunamun: 18 liepos 2008 - 21:16
Galima mamai nužiūrėtą vaiką atsistojus kampe jo veidą su savo naktinių skvernu nuvalyti, padeda, aprimsta vaikas smile.gif
Atsakyti
Nu, kai paskaitai, tai man čia ne nužiūrėjimai baisesni, o metodai jiems nuimti - laižyt vaikus, plaut veidukus su šlapimu ir t.t... Moterys, ar iš proto išėjot? Beje, tos tikinčiosios nužiūrėjimais, paaiškinkit man - kaip jūs atskiriat nužiūrėjimą, nuo šiaip paprastų susirgimų, nelaimių, ar jūsų manymu, žmonės serga tik tada, kai į juos kas kreiva akim pažiūri? blink.gif Man tai čia panašu į atpirkimo ožių paieškas. Susirgai - aha, va ta bobelė man nelabai patinka, turbūt jau, gyvatė, mane nužiūrėjo...Vaikas truputį sirguliuoja ar ožiuojasi - vėl nužiūrėjimas. Tai pabandykit savo vaikus uždarytus namie palaikyt porą savaičių - pamatysit kokie jie pikti ir kaprizingi pataps (nors ir nesusidurs su jokiais bloga linkinčiais žvilgsniais).... MAn čia tikrų tikriausi bobučių paistalai, skirti paaiškint dalykams, kurių sveiku protu nepaaiškinsi : kodėl susirgo mano vaikas (gal kažkam palengvėja suradus "kaltininką"), kodėl blogai jaučiuos, kodėl nesiseka.... Moterys - gi toks gyvenimas - vieniems labiau sekasi, kitiems mažiau; visiems gyvenime būna ir juodų ir baltų periodų....ir visi nužiūrėjimai čia ne prie ko....
Atsakyti
Kai kurioms pačioms vertėtų sau akis šlapimu pasiplauti...
Atsakyti