Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

uzrisu raudona kaspina??? ir sakai kad esi tikinti?
O kodel nepasimeldei uz vaika? butu nueme geriau nei vanduo su druska mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2006 09 09, 04:50)
uzrisu raudona kaspina??? ir sakai kad esi tikinti?
O kodel nepasimeldei uz vaika? butu nueme geriau nei vanduo su druska  mirksiukas.gif


Tai kad ji tai padare, tik tu nesupranti. bigsmile.gif
Druskos tirpalas naudojamas neigiamai energijai salinti.Jei nesijauciat gerai, paimkit stikline vandens , padarykit prisotinta druskos tirpala ir laikykit ten, kur jauciates nesaugiai ar sudirge.Dar galit sudrekinti merles gabaliuka spirite ir padziauti kad dziutu, tik kad mazieji zingeidukai neprieitu.Visa tai kartu paemus padeda isgyventi ir geriau jaustis.Ateina tie laikai, kai virsmas neisvegiamas tikim tuo ar ne...nutobuleje ir atitruke nuo Dievo vargstame ir save kankiname del netikejimo, o ir tikejimas ne is vidaus sklindantis , o per prota perfiltruotas yra menkas pagalbininkas... sioje ir taip jau "asaru pakalneje"... biggrin.gif
Atsakyti
Meldziausi,bet maldos nepadejo.Tuomet grebiausi krastutinumu,idomu ka pacios butumet tokioi situacijoi dariusios.As buvau nevilty,nes nebegalejau susitvarkyt su vaiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2006 09 09, 09:47)
Meldziausi,bet maldos nepadejo.Tuomet grebiausi krastutinumu,idomu ka pacios butumet tokioi situacijoi dariusios.As buvau nevilty,nes nebegalejau susitvarkyt su vaiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Na matai, kai isdidumas valdo tai meldiesi, o kai neviltis suima, tai gerai ir ta mistika... lotuliukas.gif
Atsakyti
na, savo nuotraukas viesai skelbti vengiu ne todel kad "nuziures", bet daznai jomis gali naudotis. Pvz. karta mano nuotraukas panaudojo kazkokia panele susipazinimu tinklalapyje. Pati nebuciau ne suzinojusi, bet man eme pazistami sakyti, kad skelbiuosi, ir dar kazkokiais vis naujais vardais, pasijauninu save... Arba el. pasta kas nors kur nors ima ir skelbia...
Tai dabar vengiu...
Atsakyti
QUOTE(Angelas7 @ 2006 09 04, 05:52)
Shiame tinklalapyje mane stebina Motinu drasa "kabinti" savo vaiku, savo ir savo sheimos nariu nuotraukas. Kiek zhinau, nuzhiurejimui lengviausias kelias kai nuotraukoje zmogus zhiuri tiesiai (jei atkreiptumete demesi, dauguma bioenergetiku, ekstrasensu, astrologu ir pan. ju portretuose zhiuri tik "kampu", t.y. niekada tiesiai... Jie tai daro specialiai, saugojasi nuo nuzhiurejimo...energetiniu vampyru... blogu palinkejimu ir t.t.).

O cia... cia tiek daug tu, kurios paprasciausiai pavydi...pyksta, kodel ne ji tapo Mama...pavydi laimingo sheimyninio gyvenimo...
Jus galvojat visos, kas perziuri mazhylio vaisiaus nuotraukas ir apsilanko tuose sheimyniniu albumu tinklalapiuose, kartu dziaugiasi "kokia grazhi sheima!", "koks nuostabus mazhylis", "kokie laimingi zhmones!"...?..
Tas pats, manau, ir su tom nuorodom - kas kiek neschia, kiek ir kada gimusiu vaiku turi.
As ne paranojike, tiesiog, to daryciau ir nepatarciau kitoms.

nagi as irgi viena is tu,kuri nuolat turejau idejusi nuorodas i asmeniniu nuotrauku albuma, kol pries savaite sveciu knygoje pasirase vienas zmogus apie tai, kad esu lengvabude taip darydama ir mano vaika gali nuziureti unsure.gif na galvoju nesamone, bet ta komentara o veliau ir visas nuorodas istryniau g.gif
Bet kai pagalvoju tai pries kokias 2sav vaikas pasidare labai neramus, zirzia,naktim kelinejas. Gal ir isikaliau i galva, o gal kas is tikro nuziurejo. Ot ir zinok dabar. Bet nuotrauku cia nebedesiu g.gif nors kazkaip net nebuciau pagalvojusi, kad gali kazkas tokio nutikt, na, kad kiti gali nuziuret ir pan...
Tai kaip gi suzinoti ar kas nuziurejo ar ne g.gif tik bobuciu pagalba, ar imanoma ir paciai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazhulia: 16 rugsėjo 2006 - 02:46
QUOTE(mazhulia @ 2006 09 16, 02:44)
Tai kaip gi suzinoti ar kas nuziurejo ar ne g.gif tik bobuciu pagalba, ar imanoma ir paciai g.gif

vat ir man sitas dalykas idomus... kaip gi galima suzinot ar tu esi nuziureta ar ne, ir kas ji gali nuimti (jei esi nuziureta) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulia @ 2006 09 15, 17:44)
nagi as irgi viena is tu,kuri nuolat turejau idejusi nuorodas i asmeniniu nuotrauku albuma, kol pries savaite sveciu knygoje pasirase vienas zmogus apie tai, kad esu lengvabude taip darydama ir mano vaika gali nuziureti unsure.gif na galvoju nesamone, bet ta komentara o veliau ir visas nuorodas istryniau g.gif
Bet kai pagalvoju tai pries kokias 2sav vaikas pasidare labai neramus, zirzia,naktim kelinejas. Gal ir isikaliau i galva, o gal kas is tikro nuziurejo. Ot ir zinok dabar. Bet nuotrauku cia nebedesiu g.gif nors kazkaip net nebuciau pagalvojusi, kad gali kazkas tokio nutikt, na, kad kiti gali nuziuret ir pan...
Tai kaip gi suzinoti ar kas nuziurejo ar ne g.gif tik bobuciu pagalba, ar imanoma ir paciai g.gif


Jei jau kyla sis klausimas, tai greiciausiai jog esi...kitu atveju neabejotum.Yra ivairiausiu techniku, kaip jau ir rasiau - naudojamas druskos tirpala arba kristalai -naudojamas paprastas alkoholis, ne degtine - alkoholis, malda, zvakiu liepsna, o sverbiausia tavo pacios tikejimas - atsisesk kedeje patogiai tiesiu stuburu, padek rankas ant keliu, uzsimerk, ikvepk giliai tris kartus ir iskvepk...atsipalaiduok, nuramink prota, leisk mintims plaukti kaip tie debeseliai... ir mintimis kreipkis i ta vieninteli, i kuri tu tiki, kad siustu tau atsaka tokia forma, kuri tau yra suprantamiausia ir aikiausiai suvokiama.as isitikinusi, jog keliu dienu laikotarpyje tavo sirdele aprims ir susivoksi kas tu esi ir ka isgyveni, bei ka daryti, jei yra nuziurejimas.Tai patikimiausias kelias .Tikek savimi... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaLupa @ 2006 09 16, 16:43)
Jei jau kyla sis klausimas, tai greiciausiai jog esi...kitu atveju neabejotum.

O ar nemanai, kad tokių temų prisiskaičius abejonių gali kilti kone kiekvienam, neturinčiam šiuo klausimu išankstinės nuomonės? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 09 16, 10:01)
O ar nemanai, kad tokių temų prisiskaičius abejonių gali kilti kone kiekvienam, neturinčiam šiuo klausimu išankstinės nuomonės? mirksiukas.gif


Nemanau, nes tam ir skaito, kad neturi nuomones, kad galetu ja susidaryti
Atsakyti
QUOTE(MamaLupa @ 2006 09 16, 22:13)
Nemanau, nes tam ir skaito, kad neturi nuomones, kad galetu ja susidaryti

MamaLupa, na kaip visada labai labai graziai aprasai viska. Aciu Tau! O del skaitymo ir nuomoniu tai Tu irgi teisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulia @ 2006 09 16, 18:15)
MamaLupa, na kaip visada labai labai graziai aprasai viska. Aciu Tau! O del skaitymo ir nuomoniu tai Tu irgi teisi ax.gif

Nera uz ka.Stengiuosi kiek man leidzia mano pacios suvokimas.Matyt tai ateina su gyvenimo patirtimi ir isgyvenimais bigsmile.gif
Atsakyti