Įkraunama...
Įkraunama...

Nužiūrėjimas...

Taip iseina, jei nenori buti nuziuretas ir koks apkeiktas ir t.t. turi niekur neiti ir su niekuo nebendrauti, Lietuvoje dar mones tik ziuri ir gal nieko daugiau, bet cia ,amerikoje, jie gatavi ant galvu uzlipti, man asmeniskai labai nepatinka kai mazus vaikus kas nori tas liecia, labai labai nepatinka kai visi alpsta del to koks vaikas grazus (juk kiekvienai mamai savas vaikas grazus, bet kaip kiti ikiriai tai kartoja, mane asmeniskai pykdo...), ir ka gali pasakyti tokiems.... pries kelias dienas buvome pavalgyti pietu su kitom mamytem ir vaikais, ir darbuotojos tos kavines taip ikiriai lindo prie vaiku... galu gale paeme viena nieko nesake mamai ir nesas.... jei butu mano paeme as buciau tet toki veja pakelus.. nezinau ka kita mama sake , nes tuo metu su saviske buvom pakeliui i tuoleta, bet cia neesme, kaip aplamai glai taip zmones elgtis, tada tikrai turi laikyti savo atzalele izoliuota nuo visuomenes ir tai negali but ramus nes maza kas kur nuotrauka pamatys nes pasirodo ir per jas nuziuri...
Siaip stengiuosi tokiais dalykais netiketi, bet kartais susimastau, ir zinu pavyzdziu, kad taip buna... Kazkas baisaus...
Atsakyti
Buvau savo mergaite pirmakart nusinesusi bendradarben parodyti, tai lb vsi gyre ir sake nu va, jei vakare verks tai zinok nudyvinta.
Nu ir rimtai, grizom mudvi namo ir mazoji kad pradejo verkt ir nesuprantu del ko. Diegliukai jau praeitis, paalgius, pamiegojus... Buvau girdejus, kad reikia veiduka nuoraust, kai mani, kad nuziuri. Nu galvoju reik pabandyt.. g.gif
Drungnu vandenuku svelniai apvaliau veiduka ir baiges rekimas, vel viskas po senovei.. g.gif blink.gif idomiai cia
aisku galima sakyt, va vaikas sliupsni vandens gavo, sokas ir apsiramino ar ba tikraj nuziureta buvo drinks_cheers.gif
Is tikruju yra moteru, kurios sako, va mano akis gera, kiek vaiku esu gyrusi, ne vienam blogai nebuvo.
Gal ir yra tiesos.
Atsakyti
QUOTE(Angelas7 @ 2006 09 04, 06:52)
Musulmonishkose shalyse nuo nuzhiurejimo (piktos, pavydzios, bloga linkincios akies) saugojamasi "zhydra akimi"(rainele ir vyzdys). Tokius talismanus zmones neshioja kaip ivairius pakabukus, o pasistate nama irgi - papuoshia nama "zhydra akimi".

Kas liecia nuzhiurejimo patirti, nezhinau ka atsakyt. Reta moteru, kurios ziuri taikiu, dziaugsmingu ir gera linkinciu zvilgsniu. Vengiu susitikti su kazhkuo (nepazhistamu) zvilgsniu (ypach su moterimis).

Shiame tinklalapyje mane stebina Motinu drasa "kabinti" savo vaiku, savo ir savo sheimos nariu nuotraukas. Kiek zhinau, nuzhiurejimui lengviausias kelias kai nuotraukoje zmogus zhiuri tiesiai (jei atkreiptumete demesi, dauguma bioenergetiku, ekstrasensu, astrologu ir pan. ju portretuose zhiuri tik "kampu", t.y. niekada tiesiai... Jie tai daro specialiai, saugojasi nuo nuzhiurejimo...energetiniu vampyru... blogu palinkejimu ir t.t.).

O cia... cia tiek daug tu, kurios paprasciausiai pavydi...pyksta, kodel ne ji tapo Mama...pavydi laimingo sheimyninio gyvenimo...
Jus galvojat visos, kas perziuri mazhylio vaisiaus nuotraukas ir apsilanko tuose sheimyniniu albumu tinklalapiuose, kartu dziaugiasi "kokia grazhi sheima!", "koks nuostabus mazhylis", "kokie laimingi zhmones!"...?..
Tas pats, manau, ir su tom nuorodom - kas kiek neschia, kiek ir kada gimusiu vaiku turi.
As ne paranojike, tiesiog, to daryciau ir nepatarciau kitoms.


Buciau perskaiciusi tai anksciau, buciau ranka numojusi. Dabar tikiu, kad esame labai pazeidziami, jei ne mes patys, tai musu vaikai verysad.gif
Atsakyti
buvau egipte priesh pora-trejeta metu. lankaisui parduotuvese, viena skara man pardave toks seniokas. negras. istorija niekuom neisskirianti. kas mane vercia krupteleti prisiminus TA istorija. tai to pardavejo akys. ir dabar rashant pereina shaltukas ir pradedu krupcioti - saltis eina. sakot jautri.. bet tiek laiko... jos juodos i melynuma ir stengesi isistebeileti i mano akis. brrr. tarsi vidu vogtu. nzn kaip apsakyt. ispudis stiprus iki shiol.

ar yra kas su tuom susidure? nezinau nuziurejimas ar ne.. bet nemalonu vien nuo prisiminimo. salta. kaip to saltuko atsikratyt? 4u.gif
Atsakyti
Žinoma, galima lengvai numoti ranka, kad nužiūrėjimas, bloga akis tai bobučių paistalai, bet juk ir psichologijoje yra panašūs dalykai, kai patariama tiesiog mintyse atsitverti siena tarp savęs ir pašnekovo, bendrauti geriau lauke, o ne patalpoje ir pan. Manau, kad kalba yra apie tą patį nužiūrėjimą, tik kitaip pavadinta.
Bet nereikia ir jokių mokslų - pats žmogus juk jaučia, kad su vienais malonu bendrauti, su kitais - nesinori, arba šioje temoje istorijos apie vaikų nerimą, be priežasties... manau, verčia susimąstyti cool.gif
Atsakyti
Nežinau ar teisybė bet kažkur skaičiau kad bendraujant , kalbant su žmogumi kuriam jauti antipatiją, o taip pat jei giria tave ar tavo rūbą, ar šiaip jei labai apžiūrinėja reikia sukryžiuoti didyjį ir rodomąjį pirštus. tada atseit nenužiūrės.
Atsakyti
Aš nelabai patyrusi šiuose reikaluose, bet mano gyvenime buvo žiauriai skaudus smūgis, nelaimė verysad.gif Ilgą laiką nesupratau, kodėl mums tai nutiko.. Ilgą laiką, kelerius metus (!) meldžiau Dievą kokia nors aiškia ir man suvokiama forma duoti atsakymą - KODĖL ir KAS. Pagaliau tai įvyko. Po 5-erių metų. Tai buvo žmogus, artimas, ir iš artimos aplinkos, su kuriuo tenka dažnai susitikt. Kai aš tai suvokiau, pajutau, lyg ištrūkau iš užburto rato thumbup.gif Išsyk suvokiau - dabar jau bus gerai thumbup.gif Tam reikėjo 5-erių metų, bet kas mūsų nunužudo, tas padaro mus stipresniais 4u.gif Tik dabar svarstau, ar jai Dievas (ar kas tai bebūtų) atmokės už tai, ką ji mums padarė?... g.gif
Atsakyti
vaikai neturi dar pilnai susiformavusio savo biolauko, jis dar labai silpnas ir pazeidziamas...todel jie buna nuziurimi dazniausiai.
Norint bent kiek apsisaugoti kvieciant zmones ar siaip svecius i namus "ant palankynu" reiketu uzdegti zvake kambaryje - ugnis sudegina bloga energija, galima po vaiko lovyte ar salia pastatyti inda su vandeniu - vanduo sugers neigiama energija, ramina (tik isejus lankytojams vandeni reiketu ispilti)...
Atsakyti
As stengiuosi tokiais dalykais netiketi, bet deja tenka susidurti. Man ziauriai nepatiko, kai gimus vaikeliui pradejo visi vaziuoti, neklause, ar gali ar ne...ir tuo paciu ziuriu eina prie leliuko sau i mobilius fotkinasi, su fotikais, filmuoja...nu vienu zodziu as dar savo leliuko nuotrauku neturejau, o visokios neaiskios drauges, bendradarbes ir tt, prisidejo ant telefono ekrano...nu kraupu pagalvot, kaip visi puolasi lenda, o kartais net ir netycia isprusta, supranti, kad pavydi...
is kalbos iseina...va tau gerai..tu turi... cia kalba 22 metu mergina man 28-eriu tipo, kaip man gerai as vaika turiu, tai as jau grazinu situacija ir , kad tik nepavydetu, puolu sakyt kaip ji dar jauna grazi ir iki mano metu sulauks jau gales ir du tris turet... kad zmones pavydi tai pavydi, kartais nera ko, bet jie atranda...
o tai irgi nera gerai
as cia taip sumakaluotai rasau, na bet gal kai ka suprasit smile.gif

Atsakyti
QUOTE(vaivam @ 2007 09 02, 17:05)
as cia taip sumakaluotai rasau, na bet gal kai ka suprasit  smile.gif


Viska puikiai supratau. As irgi taip pat jauciuosiu. Ypac kai nepazistami zmones- pvz. kokie kaimynai lenda kudikio pasiziureti...
Atsakyti
neduok die pasakysi paklausta kaip tau sekasis?- kad tau viskas gerai.
Visokiu yra zmoniu, bet jei tau sekas, esi grazi, istekejus, vaikeliu pulkas.
Pavydes, to ko neturi.
Jei jauti kad zmogus tau nepatinka, reik pasikliaut nuojauta ir vengt tokiu, ypach pasikliaut motinu nuojautom- maziukus labai saugot.
Vienaj zolininkei uzsiminiau, kad viena pazystama laimingos santuokos pavydi, vis pasako ,vai kaip tau gerai, kokia tu laiminga turi vyra...t.t...
Gali juk zmogus ir nesamoningai nuziuret, kas dazniausiai ir buna.

Tai dave man zolininke dzovintos drebules lapu, ir sako nesiokis su savim.
Ir nesiojuos, blogiau juk nebus. Saugokis ir dievas apsaugos biggrin.gif

Mano mama, jaute kad va negerai duot vyro motinai , katik gimusia mano sese apziuret, tai ta baisia uzpyko, nabet motina apsaugojo, o senele tai lig siol piktai ziuri blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo night-wish: 04 rugsėjo 2007 - 10:21
QUOTE(night-wish @ 2007 09 04, 12:16)
neduok die pasakysi paklausta kaip tau sekasis?- kad tau viskas gerai.
Visokiu yra zmoniu, bet jei tau sekas, esi grazi, istekejus, vaikeliu pulkas.
Pavydes, to ko neturi.
Jei jauti kad zmogus tau nepatinka, reik pasikliaut nuojauta ir vengt tokiu, ypach pasikliaut motinu nuojautom- maziukus labai saugot.
Vienaj zolininkei uzsiminiau, kad viena pazystama laimingos santuokos pavydi, vis  pasako ,vai kaip tau gerai, kokia tu laiminga turi vyra...t.t...
Gali juk zmogus ir nesamoningai nuziuret, kas dazniausiai ir buna.



SUTINKU su viskuo 100 proc.
tiesiog nesamoningai isprusta ir girdziu va tau tai gerai, va tu tai turi... man net paciai nejauku klausytis, ir i klausimus kaip sekasi, bandau atsakyt, ai nieko gero, tas pats. tik pasakyk , kad viskas gerai, ruosiesi i kelione, ar dar kazka, sutapimai ar ne, bet taip ir NEISVAZIAVAU blink.gif
Atsakyti