Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

Sonatina, o kepant 'Kiaušinių - faršo vyniotinį", prieš dedant pagrindą kepti į skardą, ar reikia skardą patepti riebalais? Nes biški pergyvenu, bo skaičiau, kad kažkam prilipo ir nebeatlipo blink.gif .

Ir dar: koks tiktų garnyras prie šito šedevro? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2006 09 19, 14:26)
Sonatina, o kepant 'Kiaušinių - faršo vyniotinį", prieš dedant pagrindą kepti į skardą, ar reikia skardą patepti riebalais? Nes biški pergyvenu, bo skaičiau, kad kažkam prilipo ir nebeatlipo  blink.gif .

Ir dar: koks tiktų garnyras prie šito šedevro?  rolleyes.gif

patepk mirksiukas.gif . Vakar ištepiau tefloninę skardą ir neprilipo 4u.gif
Atsakyti
tavi, smagu, kad kukuliai patiko smile.gif

Ingute thumbup.gif , ir aš labai mėgstu įtarkuoti obuolių į šiuos blynus rolleyes.gif

uolma, malonu, kad ir silkė, ir blynai, ir tinginys patiko smile.gif Gal kartais blynus dažnai vartei, nes tokiu atveju jie prisigeria dugiau riebalų g.gif O į tinginį vietoje ananasų gali pamėginti konservuotų abrikosų ar persikų rolleyes.gif Labai tiktų ir vyšnios iš kompoto be kauliukų... ax.gif

krika, šį penktadienį būtinai raštelį pasirašyk, kad nepamirštum produktų tongue.gif

sirse, pamėginsiu ir aš kitą kartą trumpai apvirti bulves ir morkas smile.gif
Majonezo jogurtu vyniotinyje pakeisti nemėginau, bet manau turėtų gautis visai neblogai, tik tada prieskonių nepagailėk rolleyes.gif
O keksas jeigu drėgnokas ir sukrito, tikrai manau ne visiškai iškepęs galėjo būti... O kokią varškę naudojai?
Vis dėlto tikiuosi, kad pavyks išsirinkti kurį nors obuolių pyragą tongue.gif

TauRe, galima užpilti želė tortams arba, kaip aš ir dariau, aptepti džemu, kurį reikia pašildyti ir sumaišyti su šaukštu vandens smile.gif

krika, na neturint mikserio telieka ilgai ir nuobodžiai plakti rankomis tongue.gif
O kiek turiu skardų? g.gif Geras klausimas bigsmile.gif Kokias 4 - 5 metalines ir 5 - 6 rūšių silikonines (įskaitant ir formas keksiukams tongue.gif ) blush2.gif

babouziuke, aš riebalais netepiau, tik išklojau kepimo popieriumi... Jeigu kartais priliptų, patepk drėgnu šepetėliu, šiek tiek palauk ir tikrai atlips smile.gif O garnyras tai jau pagal norus ir galimybes - mes valgėme su šviežiais agurkais ir pomidorais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2006 09 19, 14:31)
patepk  mirksiukas.gif . Vakar ištepiau tefloninę skardą ir neprilipo  4u.gif


QUOTE(Sonatina @ 2006 09 19, 14:34)
babouziuke, aš riebalais netepiau, tik išklojau kepimo popieriumi... Jeigu kartais priliptų, patepk drėgnu šepetėliu, šiek tiek palauk ir tikrai atlips smile.gif  O garnyras tai jau pagal norus ir galimybes - mes valgėme su šviežiais agurkais ir pomidorais smile.gif

O jeigu aš iškločiau skardą popieriumi ir dar patepčiau riebalais? Kaip manot? g.gif
Atsakyti
Sonatina,noriu tavęs paklausti, žadu kepti šokoladinį keksą su varške,tik nesuprantu kiek čia bus 3/4 puoduko blush2.gif ,gal gali parašyt ml.,labai ačiu 4u.gif
Atsakyti
Sonatina, gal gali parašyt smulkiau kaip pašildyti džemą, kokį džemą, kiek vandens unsure.gif
Atsakyti
babouziuke, jei patepsi, blogiau nebus, tik gal riebiau ax.gif

pince, tai skaičiuok taip: 236 ml / 4 x 3 = 177 ml smile.gif Apvalink iki 180 ml 4u.gif

TauRe, aš dedu į mažą indelį kokį šaukštą bet kokio džemo (abrikosų, braškių ir t. t., tik žinoma geriau su kuo mažiau vaisių gabaliukų), įpilu šaukštą vandens ir pakaitinu mikrobangėje ~ 30 sek., kol džemas ištirpsta, tada išmaišau ir šepetėliu atsargiai aptepu vaisius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2006 09 19, 15:01)
O jeigu aš iškločiau skardą popieriumi ir dar patepčiau riebalais? Kaip manot?  g.gif


As irgi isklojaukepimo popieriumi ir tiesiai ant jo mase. Na as proporciju ganetinai tiksliai laikiausi, tai viskas kuo puikiausiai susivyniojo. O valgem su bulviu kose ir darzovem.
Atsakyti
na vakar kepiau kiaušinių - faršo vyniotinį 4u.gif
1. pilipo prie kepimo popieriaus. niekuo netepiau gal todėl o gal dėl to kad majonezą keičiau majonezo+grietinės mišiniu g.gif
2. kos turi būti sūris aš ėmiau sūrio produktą (na dabar ant daugelio taip rašo )
3. kadangi prilipo tai sunkiai ir vyniojosi
4. o tikrai suvyniotą reikia kepti 40 min g.gif aš kepiau mažiau ax.gif
bet koks jis kaloringas gaunasi unsure.gif bet vyrui tai thumbup.gif o man tai kalorijos prieš akis stovėjo vakarienei per sotus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 20 rugsėjo 2006 - 10:49
Arinva, o kaip atklijavai popierių? g.gif
Aš vengiu pirkti sviesto, grietinės, sūrio produktus - geriau perku sviestą, grietinę ir sūrį tongue.gif
Sūrį praktiškai visada perkų Olandų.
Recepte buvo parašyta 40 min., tai aš tiek ir kepiau. Jei tau iškepė greičiau - šaunu (visos orkaitės skirtingos) 4u.gif
Kalorijas skaičiuokitės prieš gamindamos - vėliau pretenzijos nepriimamos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Arinva @ 2006 09 19, 16:23)
na vakar kepiau kiaušinių - faršo vyniotinį  4u.gif
1. pilipo prie kepimo popieriaus. niekuo netepiau gal todėl o gal dėl to kad majonezą keičiau majonezo+grietinės mišiniu  g.gif
2. kos turi būti sūris aš ėmiau sūrio produktą (na dabar ant daugelio taip rašo )
3. kadangi prilipo tai sunkiai ir vyniojosi
4. o tikrai suvyniotą reikia kepti 40 min  g.gif  aš kepiau mažiau  ax.gif
bet koks jis koloringas gaunasi  unsure.gif  bet vyrui tai  thumbup.gif  o man tai kolorijos prieš akis stovėjo vakarienei per sotus  ax.gif

man toks vaizdas kad tu per daug suskrudinai omletą g.gif man irgi prilipo, bet gi jis šlapias toks ir lengvai vyniojasi g.gif
Atsakyti
Ir man popierius po omletu buvo tiesiog drėgnas, todėl nusiėmė labai lengvai. Gali būti, kad tavo orkaitėje viskas iškepa greičiau, tad jei patį omletą kepei tiek laiko, kiek nurodyta recepte, jis, kaip sako Čalykušu, sukepė, todėl ir popierius prikepė 4u.gif
Atsakyti