Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

QUOTE(Sonatina @ 2006 09 18, 21:38)
Labas vakaras smile.gif  Visoms atsakysiu rytoj, nes šiandien brangusis Omni connect taip puikiai veikia, kad nebėra kantrybės... doh.gif

westa, šiek tiek pakoregavau receptą, kad būtų aiškiau (nors man ir taip atrodė aišku... ax.gif ) - omletą reikia iškepti iš 5 kiaušinių, sūrio ir majonezo. O faršą sumaišyti visus kitais įdaro ingredientais - kiaušiniu, svogūnų, druska ir pipirais 4u.gif

ačiukas, jau vyniotinis šiltai sėdi pilve thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2006 09 18, 21:35)
Sonatina, o gal tu žinai receptą kaip pasigaminti netikrus balandėlius. Ten kažkaip reikia kopūstą rodos sumalti ir su faršu išmaišyti. Bet nežinau jokių prporcijų ir viso kito  ax.gif

AČIŪ  mirksiukas.gif

Balandėlių apkepas
Yra toks pačios Sonatinos receptas.
Gal moderatorė neištrins kaip off-topic,labai jau grieštą moderatorę turim ax.gif  ax.gif



as ne Sonatina bet galiu parasyt kaip pati darau balandelis tinginius ax.gif

Reikes :

1 morka
1svogunas
0,5kg naminio farso
1 nedidelis kopustas
pipiriukai
sultinio kubelis
pomidoru pazado
ir jei megstat ryziu

morka sutarkuoju burokine tarka ir troskinu keptuveje kol suminskes apie 15 minuciu. tada ipjaustau svoguna suberiu farsha sutrupinu sultinio kubeli. tuo tarpu kol kepa farshas supjaustau kopusta mazdaug tokiom nestorom juostelem ir suberiu i puoda.iskepusi farsha taipat beriu puodan uzpilu vandens. nerik kad pilnai apsemtu ir puode dar troskinu 20 minuciu. mes kadangi ryziu nevalgom tai as ju nededu bet kas megstat galima iberti saujeliu pora ax.gif ir tik priesh pati gala supilu pomidoru padaza rolleyes.gif skonis identiskas balandeliams o procesas zymiai lengvesnis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzka @ 2006 09 19, 08:46)
as ne Sonatina bet galiu parasyt kaip pati darau balandelis tinginius  ax.gif


Aš taip vadinu štai tokį patiekalą (super lengva ir greit (max. 20 min.)):

supjaustau kopūstą maždaug tokiom nestorom juostelėm ir pakepinu biški keptuvėje. Tada suberiu faršą ir vėl truputi pakepinu, po to suberiu jau išvirtus, bet ne iki galo, ryžius, ir vėl truputi pakepinu. Prieš pabaiga supilu pomidoru padažą (pagal skonį) + prieskoniai.

Tikrai labai lengva ir skanu wub.gif
Atsakyti
Nome, na net nežinau ir ką atsakyti g.gif Gal dar pakepti reikėjo? g.gif

Sandriuks, pyragas atrodė labai skaniai smile.gif , tik gaila, kad nuotrauka dingo g.gif

LIAN, smagu, kad ir tinginys, ir krūtinėlės patiko smile.gif

Kaliteja, šaunu, kad kukurūzų burbuolių idėja patiko 4u.gif

prieblanda, smagu girdėti, kad improvizacija pavyko biggrin.gif

Ineciukas, princesiškos kepenys atrodo įspūdingai thumbup.gif

Kira, gera mintis dėl mažyčių spurgų - taip daug greičiau bigsmile.gif

Alaina, ačiū 4u.gif Labai malonu, kad paplotėliai patiko smile.gif

PUka, smagu, kad pyragas patiko smile.gif Ir aš turėjau minčių obuolius pamirkyti rome, tik neturėjau laiko ax.gif
Manau, kad knygutę galima leisti, jei receptai autoriniai... O kad aš juos tik pagaminau pagal kažkieno receptus, tai čia jokių nuopelnų nėra... (užtai ir Maximos konkurse nedalyvavau tongue.gif ) ax.gif

Shiduh, džiaugiuosi, kad cukinijų sriuba ir cukinijų pyragas patiko rolleyes.gif

brashke77, smagu, kad burgeriai patiko thumbup.gif

westa, na ir puiku, kad vyniotinis jau pilve (arba jau ne tongue.gif ) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 19 rugsėjo 2006 - 13:16
Dariau faršo kukulius su sūrelių. Pirmą kartą dariau su kalakutienos faršu , antrą -su jautienos. siūlau daryti su kalakutienos, su jautiena man nepatiko. Švelnus kalakutienos faršas žymiai geriau dera su sūreliu ir vienas kitą papildo.
Atsakyti
Vakar kepiau varškinius blynus, bet įtarkavau net du obuolius, mmm kaip buvo skanu thumbup.gif Kitą kartą gal net tris įtarkuosiu bigsmile.gif
Atsakyti
SILKĖ SU GRIETINE labai patiko tik vietoj obuolio nes vyrelis nevalgo jų, dėjau nemažai pomidoro.

BANANINIAI BLYNELIAI skanūs tik per daug aliejaus prisigėrę buvo, nors ir dėjau į įkaitintą aliejų.

VARŠKINIO TINGINIO tai net neskaičiuoju kiek kartų esu dariusi ir visada labai jau jis mums thumbup.gif , ir pagrinde su konservuotais ananasais ir bananais. Bet vyresnė nėmėgsta ananasų tai reiks kitą kartą kažkuo kitu pakeisti.
Atsakyti
o aš vis svajoju, kaip savaitgaliais šeimynai kepsiu varškėčius thumbup.gif bet penktadieniais pamirštu produktų užsipirkti doh.gif bet kai pamenu jų skonį - mmmmm seilė nubėga ax.gif
Atsakyti
O pas mus vis dar nesibaigia obuoliai... ax.gif

user posted image

Obuolių – varškės pyragas

Trapiai tešlai:
250 g miltų
100 g cukraus
1 žiupsnelis druskos
125 g šalto sviesto

Įdarui:
500 g varškės
1 pakelis vanilinio pudingo miltelių (~40 g)
100 g cukraus
3 kiaušiniai
200 ml grietinėlės
50 g razinų
500 g obuolių

Miltus suminkyti su cukrumi, druska, sviestu ir 2 – 4 v. š. ledinio vandens. Padėti į šaldytuvą 1 val.
Atskirti kiaušinių trynius ir baltymus.
Varškę išplakti su grietinėle, pudingo milteliais, cukrumi ir tryniais. Baltymus atskirai išplakti iki standumo. Į varškės masę atsargiai įmaišyti razinas ir baltymus.
Obuolius nulupti ir supjaustyti skiltelėmis.
26 cm skersmens kepimo formą iškloti kepimo popieriumi, ištepti riebalais. Tešlą iškočioti ir iškloti formos dugną bei sieneles. Ant tešlos supilti varškės masę, išlyginti paviršių. Ant viršaus gražiai išdėlioti obuolių skilteles.
Kepti iki 180º C įkaitintoje orkaitėje ant apatinės lentynos 1 val. ir 15 min. Ataušusį pabarstyti cukraus pudra.

P. S. Įdarui naudojau 2 indelius Mūsų švelniosios liesos varškės ir 1 indelį Mūsų tepamo natūralaus sūrelio. Grietinėlė buvo neriebi... Razinų nedėjau. Vietoje vanilinio pudingo įdėjau karamelinio, todėl ir spalva tokia... Jeigu norite, kad pyragas būtų aukštesnis, galite naudoti 24 cm skersmens formą, tik tada liks šiek tiek tešlos... Ant viršaus išdėliojau tris vidutinio dydžio obuolius... Cukraus pudra nebarsčiau, o aptepiau pakaitintu braškių džemu... ax.gif Labai skanus ir ne per saldus pyragas... rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2006 09 16, 18:27)
Šiandien trečią kartą kepiau vištieną jogurto padaže, tik mes kitokį padažą naudojam. Bet man lyg ir morkos vis kietokos gaunasi, supjaustau lyg ir nedideliais gabaliukais, gal aš ką ne taip darau, o kepu valandą 40 min, kartais ilgiau. Gal reiktų morkas prieš kepimą truputį apvirti?  g.gif



QUOTE(Sonatina @ 2006 09 16, 19:28)

man retkarčiais morkos irgi gaunasi kietokos... Ir net nežinau, kodėl... Man regis taip būna, kai dar įdedu šaldytų daržovių g.gif  Gal tikrai jas galima blanširuoti (kelias minutes apvirti) arba sutarkuoti... smile.gif



Aš visada darau taip : supjaustytas gabaliukais morkas ir bulves verdu ~5 min. Tada nupilu vandenį, užpilu truputėlį aliejaus, apibarstau prieskoniais , viską išmaišau ir dedu į skardą. tada ant viršaus dedu vištos gabaliukus ir į orkaitę smile.gif . (Pagal Sonatinos receptą- dar viską reikėtų užpilti padažu wink.gif ). Vištai iškepti užtenka 1 valandos, o ir garnyras visada gaunasi iškepęs. Pabandykit 4u.gif

paskutinis mano gamintas gaminys, iš Sonatinos receptų - kiaušinių-faršo vyniotinis. Nu labai skanus ir gražus gavosi blush2.gif . Tik, gal biskį man riebokas... o kažin, jei pakeisčiau majonezą (aš dėjau majonezą ir grietinę) jogurtu g.gif . Gal bandėt.
dar bandžiau kepti šokoladinį keksą su varškės, apelsinų įdaru. tik jis man kažkaip drėgnokas gavosi. Gražiai iškilo , bet, išjungus orkaitę, sukrito. Gal dar reikėjo ilgiau kepti? Nors skonis tai buvo fantastiškas essen.gif .

Iš mėgstamiausių pyragų : šokoladinis trupinėlis. Jau vien įdaras grieko vertas wub.gif . Tik aš darau apatinį tešlos sluoksnį iš sluoksniuotos bemielės tešlos . Dabar niekaip neišsirenku kurį iš obuolinių pyragų kepti. Tik susiruošiu kepti, o Sonatina tik šast ir naują receptėlį įkelia doh.gif . Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Tik neseniai aptikau vaškės tinginį ir žinoma vakar jį pasigaminau thumbup.gif Dabar turiu klausimą. Dedant papuošimą, persikus braškes ar reikia kažkuo aptepti ? Matau, kad paveiksliukuose vaisiai gražiai blizga, kaip tai padaryti ? Savo pyrago dar nepapuošiau, laukiu jūsų patarimų dėl papuošimo.Valgysim ryt, per dukros gimtadienį bigsmile.gif
Atsakyti
Sonatina - techninis klausimas. aišku gali atsakyti visos biggrin.gif neturint mikserio, su kuom iųšplakti geriau kiaušinio baltymą iki putų?

Sonatina dabar klausimas tau - kiek turi pyragams skardų? biggrin.gif
Atsakyti