Įkraunama...
Įkraunama...

Skaičiuojam kalorijas

Prašau pakoreguot ir patart jei ką darau ne taip, nuo šiandien bandysiu laikytis bent savaitę 1200 kcal. Šiandienos mano planuojamas valgiaraštis (man lengvaiu laikytis kai nusiplanuoju ką ir kiek valgysiu) taigi:
Pusryčiai: kava be cukraus, džiuvėsėliai
Priešpiečiai: apelsinas
Pietus: jautienos kotletai, bulvės, kopustu salotos, pamidoras
Pavakariai: obuolys
Vakarienė: išrūgų stiklinė, Rugelio riekė
Pagal mano skaičiavimus išeina 1032 kcal blush2.gif
Pasilikau biški balto sauso vyno taurei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lad @ 2006 10 17, 16:01)
Prašau pakoreguot ir patart jei ką darau ne taip, nuo šiandien bandysiu laikytis bent savaitę 1200 kcal. Šiandienos mano planuojamas valgiaraštis (man lengvaiu laikytis kai nusiplanuoju ką ir kiek valgysiu) taigi:
Pusryčiai: kava be cukraus, džiuvėsėliai
Priešpiečiai: apelsinas
Pietus: jautienos kotletai, bulvės, kopustu salotos, pamidoras
Pavakariai: obuolys
Vakarienė: išrūgų stiklinė, Rugelio riekė
Pagal mano skaičiavimus išeina 1032 kcal blush2.gif
Pasilikau biški balto sauso vyno taurei ax.gif


Šiaip tavo valgiaraštis iš ties atrodo visai neblaogai, tik gal daugiau daržovių reikia. Ir geriau Rugelio duonos riekutę suvalgyk ryte prie kavos, o vakare rinkis kokį baltyminį maistą, pvz., varškę. Nes angliavandenius patartina suvartoti labiau pirmoje dienos pusėje, o ne visai vakare. Vakare reikia valgyti daugiau baltyminį maistą. mirksiukas.gif

O vyno balto geriau išvis atsisakyk 4u.gif

Ir šiaip - ne mažiau nei 1200kcal per dieną. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos skaiciuotojos!
Turiu pagalbos sauksma... ax.gif
Atradau spraga "amerikietiskame" cal skaiciavime. Pvz.: graikiski riesutai, vieni smulkinti, kiti ~puselemis; ant abieju pakeliu parasyta tas pats 1/4puodelio 200cal (30g). Niu as turiu tuos puodelius matuoklius, BET skaldytu riesutu i puodeli telpa daugiau (gramais), nei neskaldytu (pagal ideja juk taip..... g.gif ). Niu bet cia perdaug nepergyvenu, del tu riesutu, bet va dabar verdu makaronus.... ir parasyta 1/4 cup (56g) - 200cal.... hmmm g.gif va cia sutrikau.. nes tu makaronu labai jau mazai telpa i ta 1/4 puodelio... kiek telpa istikruju. Tad ar galiu jusu paklausti, kiek mazdaug sveria vienas puodelis makaronu (dabar klausimas kokiu.... niu tarkim kaspineliu arba bile kokiu tik turite...)? Bus labai ACIU! 4u.gif Svarstykliu neturiu, iki siolei ir neprireike... ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Turiu tokį klausimėlį ax.gif Nusipirkau Rimi tokius makaronus su sūrio padažu (vokiški lyg ir). Vadinasi Monte Castello "Farfalle mit Kase-Krauter-Sauce". Parašyta tiek vokiškai (kiek suprantu), tiek lietuviškam vertime, kad 100g vertė - 201 kcal g.gif Po to žiūrėjau ir spagečius tokius pat su padažu, tai ten energetinė vertė nei 200 kcal nesiekia unsure.gif Kaip čia taip gali būt? Juk 100g makarončikų apie 360kcal turi g.gif O čia dar su padažu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužėlė @ 2006 10 24, 21:57)
Bet jei yra ryžių, kurių energetinė vertė apie 200 kcal/100g, tai gal ir makaronų tokių būna smile.gif


hmm.. niu jei ryziu makaronai, o tokiu tikrai buna.. tai visko gali buti. O kas apie sudeti parasyta?
Atsakyti
75% tešla lotuliukas.gif Aj, nesvarbu, valgyk ir lieknėk vadinasi rolleyes.gif
Atsakyti
O man galėtumėt padėt pasiskaičiuot kaloražą? bijau, kad pamažinu ar padauginu... blush2.gif Tik prašau nesibart dėl nesveiko maisto blush2.gif
Šiandienos meniu:
pusryčiams pienu baltinta tirpi kava su saldikliu (20 kcal pienas) ir parūkytos broilerių krūtinėlės apie 100 g (primečiau 150)
Visą dieną graužiau obuolius, kokius 8 (primečiau apie 500 kcal)
Pusiau priešpiečiams sugraužiau ar 4-5 sausainiukus... sluoksniuotos tešlos, lengvi - 2 su aguonom, 2-3 patepta vos vos kazkokio tipo citrinų... daviau 500 visiems. Vėlgi, kavos puodukas, 20 kcal. Arbatos neskaičiuoju, nebaltinu.
Grįžus namo - du susikabinę rūkyti virti kiaulienos šonkauliukai su trupučiu mėsos, kažin ar nors 100 g buvo (primečiau kokius 300), ir 50g džiūvėsėlių (bent jau žinau, kad tiksliai 190kcal. Taigi, grubiai gaunasi apie 1600-1700, ar aš čia apsiskaičiavau?
Vitaminų, kur geriu, neskaičiuoju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildukas: 25 spalio 2006 - 18:56
QUOTE(Aistutia @ 2006 10 25, 16:55)
sveikos mergaites  4u.gif
galiu prisijungt? smile.gif


Prisijunk prie Hestijos propaguojamo "minus 10", na ir as pareklamuosiu "lieknejancias toliau" bigsmile.gif

QUOTE(Mildukas @ 2006 10 25, 19:49)
O man galėtumėt padėt pasiskaičiuot kaloražą?


Pagrinde viskas is kmi.lt:
vistienos 100g 183kcal
kiauliena (liesa) 357kcal 100g
vienam vidutinio dydzio, vidutinio saldumo obuoliui duodu 70kcal
trapus sausainiai 100g 502kcal

smile.gif
Atsakyti
klausykit, o jūs pasitikit tuo kaloražu kur rašomas ant pakuočių?
aš kai pati kartais paskaičiuoju tai būna išvis į lankas ten parašyta. (dauginu riebalus g x 9, baltymus g x4, angliavandenius g x 4). plius, kartais būna originalo kalba vienas kalorijų kiekis, lietuviškai išversta visai kitas. tai kas per nesąmonės?
aš, tiesą sakant, visada pridedu dar kažkiek kalorijų, nes man atrodo gamintojai stengiasi sumažinti, kad tik atrodytų kuo labiau nekaloringas...

dar kažkada buvo tokia laida per rusų tv, kur laboratorijoj tyrė įvairius produktus. tai vieną kartą tyrė dietines košes specialiai paagmintas dietoms - atseit turinčias 100 kcal 100 g. tai kai ištyrė toj laboratorijoj pasirodė, kad viršija parašytą kaloražą x 6 kartus. tai kaip po tokių fokusų galima pasitikėt? rusiškų produktų tiesą sakant išvis niekada neperku, kaip ir kremų ar dar ko nors.
Atsakyti
QUOTE
meginau susiskaiciuoti kalorijas vakar nieko neiseina man su tais skaiciavimais
pusryciai-2 kietai virti kiausiniai su majonezu puodelis arbatos su 2 saukst.cukraus riekele rugelio duonos
atejus i darba puodelis juodos kavos su 2š. cukraus
11 val.obuolys nedickas
pietus 2 orkaitej keptos bulves su lupena(apteptos aliejum kepant)
delno dydzio kiaulienos ispjovos gabalelis su suriu keptas orkaitej, kopustu salotos (su aliejum speju)
arbatos puodelis be cukraus
16 val. obuoliukas
vakariene po treniruotes tuno salotos:skardinele tuno aliejuje, pekino kopusto, marinuotas agurkas, 5 alyvuoges, puse svoguno, puses citrinos sultys, puse riekeles rugelio duonos
arbata su sauksteliu medaus(atsisakau cukraus i arbata smile.gif

Kiaušiniai (2x80kcal.)+ majonezas- kiek? (1a.š.neriebaus turi apie 30kcal, normalaus apie 50kcal.)+ arbata su cukrumi (80kcal.)+ duona (80kcal.). Pusryčiai- 420kcal.
Kava su cukrumi(80kcal.)+ obuolys (60kcal.). Užkandžiai- 140kcal.
Bulvės (2x 130kcal.)+ išpjova (300kcal.)+ sūris (100kcal.)+ salotos- kiek? (sakykim, 100gr.-70kcal.). Pietūs- 730kcal.
Obuolys (60kcal.)
Salotos (neaiškūs kiekiai, bet duočiau apie 350- 400kcal.)+ duona (40kcal.)+ arbata su medumi (50kcal.). Vakarienė- apie 450- 490kcal.
Ir viso: 1840
Jei nemaitini, jei nori numesti svorio, kalorijų kiekis šiek tiek didokas.
Minusai- vietoj cukraus ar medaus dėčiau saldiklį. Bulvės orkaitėje labai sėkmingai iškepa be aliejaus, užtenka pabarstyti prieskoninėmis žolelėmis, druska. Kiaulienos išpjova galėjo apsieiti ir be sūrio. Perpus mažiau kalorijų turi tunas savo sultyse, o ne aliejuje. Alyvuogės yra gerai, bet jos kaloringos, būtų užtekę ir poros. Iš tokių smulkmenų būtum sutaupiusi apie 400- 500kcal., galėjus papildomai suvalgyti kokį vaisių/ saldainį/ riešutų ar kt. Ir būtum išsitekusi 1500kcal. mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos turiu klausimeli, gal pagelbesit 4u.gif
ka valgot prie mesos? nes paziurejau bulves ar tai ryziai tieeeeeeeeeeek kaloriju turi blink.gif gal zinot kokia alternatyva? nes kazkaip vien tik su darzovem man nelabai...
ir dar, savaitgali draugo gimtadienis, vaziuosim, tai galvoju reikes ir kokio svaigalelio vis tiek isgerti ax.gif siaip labai megstu visokius likeriukus, bet jie labai saldus, tai jauciu ir kaloriju nemazai... ka geriausia gerti, kas maziausiai pakenks mano grazinimosi programai? g.gif mirksiukas.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarebal @ 2006 11 03, 15:02)
ka valgot prie mesos? nes paziurejau bulves ar tai ryziai tieeeeeeeeeeek kaloriju turi  blink.gif  gal zinot kokia alternatyva? nes kazkaip vien tik su darzovem man nelabai...
ir dar, savaitgali draugo gimtadienis, vaziuosim, tai galvoju reikes ir kokio svaigalelio vis tiek isgerti  ax.gif  siaip labai megstu visokius likeriukus, bet jie labai saldus, tai jauciu ir kaloriju nemazai... ka geriausia gerti, kas maziausiai pakenks mano grazinimosi programai?  g.gif  mirksiukas.gif
4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kodėl taip bijai tos bulvės ar ryžių? Juk kažkiek nesuvalgysi g.gif 100gr. virtų ryžių- turi apie 100kcal., o virta bulvė- viso labo 90kcal.
O dėl alkoholio... Mažiausiai kcal. turi baltas sausas vynas ir šampanas. Tiesa, juose yra šiek tiek cukraus ir kitų priedų. Be to, dietologė kažkada sakė, kad alkoholio kcal. galima neskaičiuoti. Taigi, atrodytų, geriausia būtų degtinė, ji natūraliausia. Tačiau reik nepamiršt, bet koks alkoholis didina apetitą unsure.gif
Vis dėlto siūlyčiau tądien pamiršt kcal. skaičiavimą ir atsipalaiduoti. O kokią 3- 4 dieną po baliuko pasidaryti iškrovos dieną mirksiukas.gif
Atsakyti