Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas,

Na, ka gi, islaikiau siandien teorija Regitroje, cia tai niekis..
Bet kaip isibaiminau ten sededama (nes per daug anksti nuvaziavau) ir stebedama, kaip egzaminuotojai issiveda paneles laikyt praktinio egzo ir tos grizta po 10 min. registruotis is naujo. Toks jausmas, kad net is aiskteles neisvaziuoja g.gif
O po to jau lauke maciau kaip instruktorius pats uz vairo parvaziavo... Tai ka tokio turi kritisko padaryt, kad net parvaziuoti atgal nebeleidzia g.gif

Zodziu, bijau dabar cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2005 08 16, 10:12)
Na, ka gi, islaikiau siandien teorija Regitroje, cia tai niekis..
Bet kaip isibaiminau ten sededama (nes per daug anksti nuvaziavau) ir stebedama, kaip egzaminuotojai issiveda paneles laikyt praktinio egzo ir tos grizta po 10 min. registruotis is naujo. Toks jausmas, kad net is aiskteles neisvaziuoja g.gif
O po to jau lauke maciau kaip instruktorius pats uz vairo parvaziavo... Tai ka tokio turi kritisko padaryt, kad net parvaziuoti atgal nebeleidzia g.gif

Zodziu, bijau dabar  cry.gif

Muse, aš irgi kai laikiau teoriją, tai laukdama egzo prisižiūrėjau tokių perkreiptų išsigandusių veidų-laukiančiųjų praktinio egzo, ir griežtų akmeninių egzaminuotojų "feisų"... Irgi mane išgąsdino... unsure.gif Bet reikia nusiteikti, kad viskas bus OK. Tau to ir linkiu - kad sėkmingai išlaikytum ir labai nesijaudintum... (sau taip pat to linkiu)
Atsakyti
užsiregistravau teorijai 30dienai 10val fear.gif fear.gif fear.gif fear.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 08 18, 08:30)
užsiregistravau teorijai 30dienai 10val fear.gif  fear.gif  fear.gif  fear.gif  cry.gif


O tai šiandien registravaisi? Ir taip ilgai reikia laukti?
Atsakyti
aha smile.gif
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 08 18, 11:34)


O kokioj mokykloj mokinaisi vairuoti? ax.gif O mokyklinius jau išsilaikius? ax.gif
Atsakyti
Aš mokausi savarankiškai smartass.gif happy.gif
Atsakyti
teorinis nera taip baisu kaip atrodo, beje pasimokyk siaip apie masinos sandara ir saugu eisma... beje praktinis ZYYYYYYYYYYYYYYYmiai baisiau biggrin.gif fear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shindila!!!!: 18 rugpjūčio 2005 - 17:12
QUOTE(violetik @ 2005 08 18, 08:30)
užsiregistravau teorijai 30dienai 10val fear.gif  fear.gif  fear.gif  fear.gif  cry.gif


Siulau pasiziureti gerai reguliuotja, man is 30 kl. kokia 10 buvo su reguliuotoju, labai daug. PO to dar apie slydima ir priekinius/galinius ratus (buvo 3 kl.)
Taip pat as nebuvau ismokusi, kokie greiciai velkant iv. keliuose.

Teorija visai nebaisu.
As dabar laukiu pravaziavimo, dar savaite, o jau baigiu numirt is baimes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 08 18, 16:51)
Aš mokausi savarankiškai smartass.gif  happy.gif


vat ir aš dabar planuoju mokintis savarankiškai. tik turiu klausimuką, gal galėsi atsakyti.
Dabar aš mokinuosi teoriją, o kada aš galiu pradėt mokintis praktiškai? tik tada kai turėsiu išsilaikiusi teoriją? ir tada jau galiu eit į kažkurią mokyklą ir mokintis praktiškai?

na tikiuos supratai ko norėau paklausti blush2.gif smile.gif
Atsakyti
as girdejau kad tik po teorijos islaikymo... na cia pirmoj daly buvo rasyta....
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2005 08 20, 12:55)
vat ir aš dabar planuoju mokintis savarankiškai. tik turiu klausimuką, gal galėsi atsakyti.
Dabar aš mokinuosi teoriją, o kada aš galiu pradėt mokintis praktiškai? tik tada kai turėsiu išsilaikiusi teoriją? ir tada jau galiu eit į kažkurią mokyklą ir mokintis praktiškai?

na tikiuos supratai ko norėau paklausti blush2.gif  smile.gif

FLEXE, kursuose tai važinėt galima, kai jau nors ženklus moki, ta prasme, nors kažkokią dalį teorijos...
Atsakyti