Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip keliavote į ligoninę?

Nu kad virkstele iskristu - tai neitiketina, nes ji vis dar surista su vaiku ir gimdos dangalais. Infekcijos pavojus padideja, bet velgi - jis pasidaro gresmingas tik praejus 12 valandai nuo vandenu nutekejimo. Didziausia gresme yra tai, kad nelikus vandenines aplinkos - didziule gresme, kad saremiu metu gali uzsispausti virkstele ir vaikas prades dusti (vandens terpeje spaudimas saremiu metu pasiskirsto tolygiai ir tai visiskai negresia) Del tos pacios priezasties ir praso atvykti gulimoj padety, nes taip mazesne rizika, kad ta virkstele uzspaus taip, jog ja nustotu cirkuliuoti kraujas. Deja as visa tai suzinojau tik tuomet kai jau pati su nubegusiais vandenim atpuskavau i ligonine ir nusistebejau ko jie visi taip ant ausu aplink mane sokineja (jau buvo praeje trys valandos po vandenu nubegimo, o as per ta laika prausiausi, kava geriau ir diedo nenorejau per anksti prikelti, tai vis laukiau kada gi tie saremiai prasides... (kuriu taip ir nesulaukiau net ir praejus 6 val po vandenu nutekejimo...) Taigi skubet reikia ne del saves, o del vaiko, kad kuo greiciau pajungtu vaiko sirdies monitoriu, tuomet daktarai matys ar netruksta maziukui deguonies ir jei ka - minuciu begyje pashaus jus i operacine, nes deguonies nepriteklius gali labai rimtai pazeisti kudikio smegenis...
Jei vandenys nenubege ir vaikas pirmas - skubet nera kur, mazai tikimybes, kad pagimdysit greiciau nei per 8 val, taigi labiausiai patartina eiti pesciom, nes vaiksciojimas skatina saremius ir gerina atsidaryma... ;-)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Foxenas: 17 rugsėjo 2004 - 22:10
Tai liuks, kai tas vyras šalia, turi važiuojantį automobilį ir sugebės saugiai nugabenti mamytę į ligoninę. O jei ne? Tokiu atveju tik greitoji, jokie taksai. Dar apkruvinsite taksistui sėdynę, paskui teks išlipant ir išplauti wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Foxenas @ 2004 09 17, 23:09)
Nu kad virkstele iskristu - tai neitiketina, nes ji vis dar surista su vaiku ir gimdos dangalais.

doh.gif Atsiprašau, parašiau, bet nepaaiškinau. Virkštelė tikrai gali iškristi, bet ne jos kuris nors galas, nes kaip žinome vienas galas yra prisitvirtinęs prie placentos, kitas, prie vaikučio. Gali iškristi virkštelė dalis, vidurys, čia toms, kurių gimdos kaklelis jau atsidaręs ir ilga virkštelė. Jei gimdos kaklelis- uždaras, šitas negresia. Jei manimi netikite, galite pasiklausti ginekologo. Šiaip toks virkštelės iškritimas- labai retai pasitaikantis dalykas, tačiau ir ačiū Dievui, nes gali būti virkštelės užspaudimas, gali vaikeliui trūkti deguonies.
Atsakyti
dėl virkštelės, tiesa, mano draugė neseniai pagimdė, būtent taip ir buvo,didelis pavojus vaikui uždust, operavo ekstra atveju.
Atsakyti
Jei pradetu kraujuoti - tada per kelias minutes reik operacinej atsidurti, t.y. skambinti visais varpais.
Pirma gimdziau 10 . praivarcius ligoninej, nebuvo kur vaziuoti.
Antra syki atveze vyras (namie buvo palikta mieganti mergina smile.gif po mazdaug 4 val reguliariu saremiu. Mazius atsidaro dar po 4 val.
O jei normaliai trecia gimdyciau, turbut pati nuvairuociau smile.gif Nuo namu iki ligonines 10 min kelio smile.gif

Miau
Atsakyti
QUOTE (Upsiukas @ 2004 09 17, 22:25)
n-toje vietoje del to, kad tipo tu is anksto zinai preliminaria gimdymo data ir turi but pasiruosus tam ivykiuj...absurdas, bet kiek pazystamu nestukiu kviete greitaja butent sitam reikaluj - nusivyle...teko gelbetis taxu.

tikrai absurdas, nes abu vaikai gime anksciau laiko - sunus 37 sav, o dukra 30sav.
Ir siaip tai jau abiem kartais su svytureliais i ligonine buvau vezama.
Atsakyti
As tai taxu variau gimdyti, nes mano vyras teisiu neturi...tik as vairuoju...bet jau tokioj situacijoj taigi pati nevairuosi..saremiai prasidejo 1 val. nakties..iki ryto po namus pabludinejau, apie 7 val. issikvietem taxa, nes norejom nuvaziuot i ligonine ir pasitikrint ar TIKRAI gimdau..o jei ne, vyras kaip niekur nieko norejo 8 val. i darba neveluot laugh.gif
Atsakyti
As pirmaja gimdyti vaziavau su greitaja, nes vyras nevairuoja, o taksi vaziuoti bijojome, kad jame nenubegtu vandenys. Ir atvaziavo per 7 minutes greitoji, be jokiu problemu nuvaziavome, nes muo mano namu iki GN gana netrumpas kelias, o visgi 1.30 val. nakties... smile.gif Antraji, jei vyras nebus iki to laiko gaves vairuotojo pazymejimo irgi vaziuosiu gimdyti su greitaja. smile.gif
Atsakyti
Idomiai su tais vandenim...Man vandenys nubego ligoninej per ginekologes apziura, o tada ji mane dar isleido namo susirinkti daiktus rolleyes.gif Tik liepe per valanda suvazinet, klausiau ar nieko neatsitiks, sake nieko rolleyes.gif Bet liepe paskubet wink.gif Tai mes ir suvazinejom pirmyn atgal su savo masina namo. Vaikelis gime uz 3 val visiskai sveikas. Bet dabar jau turbut nebevaziuociau...
Atsakyti
Na man vandenu nubego tik kokia stikline jau gulint gimdykloje. Tuomet gydytoja pradure vandenmaisi ir nuleido vandenis. smile.gif
Atsakyti
Mes vazhiavome su taksi.....o apie nubeganchius vandenis tuo metu visai neshove i galva... doh.gif o jie ir nenubego rolleyes.gif ....o jeigu butu? laugh.gif
Atsakyti
Aš važiavau troleibusu rolleyes.gif , nes nebuvo šalia nei vyro, nei mamos, nei kitų. Be to, visi dirbo, buvo pats sesijos įkarštis. Na nuvažiavau, pasakiau savo akušerei, kad įtariu gimdymo pradžią. Pažiūrėjo ir...nebeišleido. Po 3 valandų gimė mažiukas wub.gif . O apie taxi, grietąsias g.gif kažkaip negalvojau, nes neplanavau taip anksti gimdyti.
Atsakyti