Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(Egloshke @ 2009 11 11, 16:12)
O kas nepatogaus paprastuose puoduose, verdant sriubas biggrin.gif

Sutinku sriubos ir padazai skanus isverda.Sriubos verdamos paprasciau.As pasiskaiciau kazkuri is jusu pirma visas darzoves sudeda i puoda ir verda savose sultyse ir po to pila vandeni.Tai ir as taip gaminu.
Kol neturi Zepter puodu tol negalima lyginti ,nors as sutinku kad tie puodai ne stebuklingi,bet vistiek juose virtas maistas ne toks pat kaip paprastuose puodose.Galima apseiti ir be ju,bet su jais laikas tauposi ir pinigeliai nepamirskim ir vitaminu kurie islieka neperkaitintame maiste.
Cia tik mano nuomone zinoma galiu ir klysti.
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2009 11 11, 17:38)
Sutinku sriubos ir padazai skanus isverda.Sriubos verdamos paprasciau.As pasiskaiciau kazkuri is jusu pirma visas darzoves sudeda i puoda ir verda savose sultyse ir po to pila vandeni.Tai ir as taip gaminu.
Kol neturi Zepter puodu tol negalima lyginti ,nors as sutinku kad tie puodai ne stebuklingi,bet vistiek juose virtas maistas ne toks pat kaip paprastuose puodose.Galima apseiti  ir be ju,bet su jais laikas tauposi ir pinigeliai nepamirskim ir vitaminu kurie islieka neperkaitintame maiste.
Cia tik mano nuomone zinoma galiu ir klysti.

Pritariu drinks_cheers.gif Ir laikas tauposi ir dujos ir maistas daug skanesnis. Mano mama is pradziu irgi skeptiskai ziurejo, bet kai ismokinau gamint sako neisivaizduoju kaip dabar reiktu gamint kitaip. Nei uz ka neatiduociau sako smile.gif
Dar viena privaluma radau.Jeigu prisvyla bulves ju nereikia ismesti tongue.gif Nepersismelkia tas degesiu kvapas. Virsutines as suvalgau, o tas ''pakepusias'' vyras labai megsta lotuliukas.gif Ir puodas labai lengvai issiplauna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2009 11 11, 19:59)
Dar viena privaluma radau.Jeigu prisvyla bulves ju nereikia ismesti  tongue.gif Nepersismelkia tas degesiu kvapas. Virsutines as suvalgau, o  tas ''pakepusias'' vyras labai megsta lotuliukas.gif Ir puodas labai lengvai issiplauna  ax.gif

cia kepant ar verdant?
jei verdant, tai esu karta ismetus visa puoda bulviu, ziaurus skonis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vassara: 11 lapkričio 2009 - 20:51
QUOTE(vassara @ 2009 11 11, 20:50)
cia kepant ar verdant?
jei verdant, tai esu karta ismetus visa puoda bulviu, ziaurus skonis doh.gif

Verdant.Uzmirsau, kad verdu bulves ax.gif
Atsakyti
Magira, turiu aš tuos puodus. Kaip ruošiau sriubą paprastam, taip ir šitam ruošiu biggrin.gif Keptuvę dažniau išsitraukiu todėl, kad teflonas sako kenksmingas, kai įkaista. Pilu aliejaus nedaug ir gaminu ir niekas nesvyla, nuotaikos negadina thumbup.gif Dar patinka, kad šilumą gerai laiko. Ryžius labai paprasta paruošt ax.gif Uogienės nesvyla ax.gif
Bet kaina jų tikrai stipriai perspausta, kaip ir visų kitų Zepter prekių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2009 11 11, 22:24)
Verdant.Uzmirsau, kad verdu bulves  ax.gif

ir nebuvo jokio kvapo? unsure.gif neitiketina. as paskui virtuve vedinau visa diena doh.gif o bulves buvo siukslinej.
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2009 11 11, 22:24)
Verdant.Uzmirsau, kad verdu bulves  ax.gif


g.gif Keista, nes aš kito gamintojo puode užmiršau, kad verdu mėsą ir ant mažiausios ugnies stovėjo dieną ir dar naktį. Tik ryte radau. Viskas pervirė, bet niekas neprisvilo. g.gif
Atsakyti
Sveikos vakar kepiau kiausiniene su grybais-skanu.Bandykit.
Geri puodai pvz.Fishler firmos irgi brangus.Mano keptuve kainavo 120e.
O zepter zinoma dvigubai brangesni,bet ai viena karta perki.As papuoliau ant geros kainos tai ir nusipirkau.Neatiduociau niekam nei uz triguba ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2009 11 12, 11:05)
g.gif  Keista, nes aš kito gamintojo puode užmiršau, kad verdu mėsą ir ant mažiausios ugnies stovėjo dieną ir dar naktį. Tik ryte radau.  Viskas pervirė, bet niekas neprisvilo.  g.gif

tai mesa, turbut verdat vandenyje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2009 11 12, 11:11)
tai mesa, turbut verdat vandenyje wink.gif


Taip, tą kartą viriau vandeny. Bet pvz bulves verdu be vandens, tai jei neatidenginėju dangčio irgi nei karto nesvilo , kad ir kiek ilgai laikyčiau. g.gif Kelis kart prisvilo, kai palikau atidengtą puodą ant viryklės. Pas mane kažkaip labai ilgai šilta kaitlentė būna.
Atsakyti
Laba diena,
papasakokit kaip verdate mėsą, ar irgi įkaitinat ir išjungiat, ar ant mažos ugnies visą laiką verdat? Aš vis dar mokausi, tai dar daug neaiškumų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2009 11 12, 10:56)
Taip, tą kartą viriau vandeny. Bet pvz bulves verdu be vandens, tai jei neatidenginėju dangčio irgi nei karto nesvilo , kad ir kiek ilgai laikyčiau.  g.gif  Kelis kart prisvilo, kai palikau atidengtą puodą ant viryklės. Pas mane kažkaip labai ilgai šilta kaitlentė būna.

O as atidengiau pora kartu pasiziuret doh.gif Jau man jas seniai reikejo isjungt bet uzmirsau.Kambari kvapas tai bvo, bet bulves valgyt ejo ax.gif
Atsakyti