Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 4

"Obuolių ruduo" man vakar iškepė per 20 min. blink.gif Tiesiog tirpstantis burnoje gavosi...
Atsakyti
Sonatina ar kitos kas darė, ar būtina virti Makaronų lizdelius grietinėlės padaže, gal galima juos į orkaitę įkišti?
Atsakyti
as ir vel su savo bandelem neduodu ramybes doh.gif blush2.gif , vakar bandziau vel daryti, viska nuosekliai dejau ir meravau produktus tiksliai biggrin.gif tesla pakilo thumbup.gif thumbup.gif , man atrodo as pries tai kai dariau labai paskubejau ir per karsta piena pyliau g.gif turbut tesla del to ir neiskilo, nes mieles tai geros buvo ax.gif , na svarbiausiai zinau kur klaida padariau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2006 10 13, 16:02)
Sonatina ar kitos kas darė, ar būtina virti Makaronų lizdelius grietinėlės padaže, gal galima juos į orkaitę įkišti?

Manau kad jokio skirtumo kur tai darysi,svarbu kad būtų skysčio ir uždengta dangčiu.Nes aš sakiau kitą kartą taip ir darysiu,nes keptuvėje nedaug telpa,o į stiklinį indą tilps daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2006 10 13, 17:02)
Sonatina ar kitos kas darė, ar būtina virti Makaronų lizdelius grietinėlės padaže, gal galima juos į orkaitę įkišti?

as viriau orkaitej, pakankamai ipyliau skyscio, o vat uzdengt neturejau ko, tai as uzdengiau folija. Gavosi thumbup.gif thumbup.gif ypac vyrui patiko (o as negalejau valgyti - man skonis cesnako per stipriai jautesi), tai manau, geriau i padaza nedek cesnako (pasiulymas ax.gif )
Atsakyti
As taip pat prisijungiu prie Sonatinos gerbeju burio 4u.gif Bandziau varskinius blynelius, varskes blynelius su grietine, kalakutienos zuiki su suriu, tai viskas buvo labai skanu thumbup.gif . Siandien kepiau cukinijos blynelius. Man jie gavosi minkstoki. Ar tokie ir turi buti, ar tai todel, kad tik puse stiklines miltu idejau (mat turiu vaika cukrinuka, tai miltu saskaita taupau angliavandenius)? Noretusi siek tiek tvirtesniu.
Siaip visi patiekalai labai vilioja, tik bijau, kad mano sunui jie rieboki, tai vis svarstau kuriuos patiekalus galiu sudietinti g.gif
Atsakyti
vakar kepiau pyraga ''obuoliu ruduo''. Seimyna ivertino puikiai. O dar su ledais:super
Atsakyti
Gaminau kuskusa su kalakutienos faršu ir kariu- laaaabai skanu! thumbup.gif Kaip ir priklauso pagal receptą, įdėjau riešutų- jie duoda ypatingą "cinkelį". Kadangi neparašyta kokių, dėjau lazdyno. Patiekalas tikrai greitas, skanus ir labai sotus! essen.gif
Ačiū, Sonatina, kad negaili laiko sėdėjimui prie kompiuterio vien tam, kad palepinti musu skrandžius. 4u.gif
Atsakyti
sonatina,o tu sushi su tajs lapais nedarei blush2.gif ,as nesuprantu,ar ryzius det ant sauso to lapo,ar ji reik kuo suvilgyt,darysiu viska kajp tavo sushi is agurku,tik agurko bus grezinelis,ir noriu susukt 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jurg@, smagu, kad pyragas gavosi 4u.gif

kibirkstele*, tikiuosi apkepas pavyko... g.gif

Mama_Tania, tai aš ir pati pusės ten išvardintų dalykų nedėjau, man regis tą rašiau po receptu... Dėk tai, ką turi... Ten esmė ne tik prieskoniai, o pati idėja tešlos ir žalio faršo smile.gif
O dėl kukulių - tai vietoje parmezano įberk paprasto sūrio, o špinatų gali ir nedėti...

AIRA, liniok, peledziuke, džiaugiuosi, kad ir jums šis pyragas patiko smile.gif

PUka, kaip jau merginos ir atsakė, lizdelius sėkmingai galima gaminti ir orkaitėje smile.gif

Dorinda, jei pienas buvo per karštas, jis tikrai galėjo perkaitinti mieles ir dėl to tešla neiškilo... Bet svarbu, kad dabar viskas pavyko smile.gif

rimule, šiaip tai natūralu, kad įdėjus mažiau miltų blynai ir gaunasi skystesni... Gal vietoje miltų gali kažko kito įberti... Kokių kviečių gemalų ar pan. g.gif

smike, labai malonu, kad kuskusas patiko, ačiū 4u.gif

WANDA, dariau suši ir su lapais biggrin.gif (beje, paskaityk tą temą, ten rasi visokių patarimų smile.gif ) Lapų tikrai niekuo nereikia drėkinti, tiesiog lygiu sluoksniu paskleisk ryžius, į centrą dėk įdarą ir atsargiai susuk... Paruoštus sušius reikia kuo greičiau suvartoti, nes per laiką nori lapai labai išmirksta ir būna nebelabai skanu... ax.gif
Atsakyti
Sonatina, tu šaunuolė 4u.gif
Turiu prisirinkus aibę receptų iš interneto, bet nevisada viskas gaudavosi blush2.gif o čia galiu rinktis iš rinktinių receptų ir būti užtikrinta, kad viskas gausis bigsmile.gif
Apsispręsti padeda ir nuotraukytės, dabar jau varvinu seilę dėl obuolių pyrago, taigi rytoj kepsiu ax.gif
Dar nusižiūrėjau sausainius "Klasikinės madlenos" ir norėjau paklausti ar jie gaunasi trapūs? rolleyes.gif
Atsakyti
Sonatina, o kokį tuną naudoji blush2.gif .. Neina man skanaus rast vis unsure.gif
Atsakyti