Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 4

Šiandien mūsų vakarienė buvo: cukinijų blynai su krabų padažu.Labai patiko visiems.Kepiau iš vienos porcijos,tai gavosi po 7 blynelius,vyrams,aišku buvo mažoka,bet nesiryžau daryti iš dvigubos .Jeigu nevalgytų,paskui pati turėčiau kelias dienas naikinti. g.gif Sūnus klausė,kada vėl bus šitų blynų.Reiškia skanu buvo.
Dar moterys diskutavo apie baltymų plakimą obuolių pyragui.Aš plakiau baltymus kartu su cukrumi ir viskas labai gerai išėjo.
Sonatina,jeigu prie kalakutienos keksiukų patieksiu aronijų uogienę su kriaušėm arba obuoliais?Manau nepagadinsiu skonio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliza @ 2006 10 12, 16:58)
Sveikutės 4u.gif Klausimas apie šitą pyragą. Kepiau ir aš jį, labai skanus gavosi, tik aš blogai baltymus išplakiau, nes man jie ne ant viršaus buvo, o pasiskirstė po visą pyragą. Ką plakdama dariau negerai? Aš į baltymus supyliau cukrų ir tada plakiau, ir man jie nesigavo standūs. Gal reik pirma išplakt, o tik poto bert baltymus g.gif Patarkit.

Na man su plakimu irgi buvo problema. Aš irgi viską plakiau kartu, o ne dėjau cukrų palaipsniui. Tai galiu pasakyti, ad plakiau kažkur 20 min doh.gif . Jau vienu momentu buvau persigandus, kad nesustings, bet ačių dievui, viskas pavyko.

O dabar aš pasigirsiu ką išbandžiau blush2.gif :
užvakar kepiau pyragą Obuolių rudenėlis ir Kalakutienos zuikį thumbup.gif ,. Visaks gavosi nerealiai skaiai. Jau patiekalai įrašyti į mano šeimos meniu.
Ir vakar jau anyrą kartą viriau Norvegišką žuvienę, tik dariau pusę porcijos. Bet skonis pasakiškas thumbup.gif .

Ačiū Sonatina, einu žiūrėti ką šiandien gaminisu 4u.gif .
Atsakyti
Vakar bandžiau "Žuvies file prancūziškai". Labai patiko thumbup.gif
Einu pasiieškoti ką šiandien gaminti rolleyes.gif
Ačiū už receptėlius 4u.gif
Atsakyti
KVN, na kaip, ar pavyko bandelės? smile.gif

peledziuke, ačiū 4u.gif

vilmuke, malonu, kad blynai patiko smile.gif O kokį pudingą naudojai? Ta prasme kokio gamintojo ir kiek gramų pakelyje? Ir ar tokį, kurį reikia virti, ar ne?

Eliza, ir aš plaku baltymus, kaip ir bea - pirmiausiai išplaku, kol suputoja, tada dalimis beriu cukrų... Pamėgink kitą kartą taip smile.gif

Lindra, pyragas atrodo labai skaniai smile.gif

Eimante, džiaugiuosi, kad blynai patiko smile.gif O baltymų tikrai nereikia labai ilgai plakti smile.gif Viskas priklauso nuo mikserio - man išsiplaka max. per 5 min.
O neišsiplakti gali dėl to, kad į baltymus pateko nors lašelis trynio...

balanduke, smagu, kad zuikis patiko thumbup.gif

Netta, džiaugiuosi, kad lizdeliai patiko smile.gif O dėl pyrago bijau ką ir patarti... g.gif

Eni, manau, kad kakavos reikia, kad spalva būtų intensyvesnė ir skonis dar labiau šokoladinis g.gif

westa, kad aš dar niekada pati Kūčių namie neorganizavau... blush2.gif Vis važiuojam ir pas vienus, ir pas kitus tėvus... Nebent kokią mišrainę nusivežu...
O silkę dažniausiai perku silpnai sūdytą...

Spygle, labai malonu, kad ir blynai, ir padažas visiems patiko smile.gif O aronijų uogienės niekada neragavau, bet manau, kad turėtų būti skanu rolleyes.gif

babouziuke, labai džiaugiuosi, kad visi patiekalai patiko ir pavyko thumbup.gif Ką išsirinkai pietums? tongue.gif

Camile, smagu, kad ir tau žuvis patiko smile.gif
Atsakyti
user posted image

Kalakutienos kukuliai su špinatais ir sūriu

200 g šaldytų smulkintų špinatų, atšildytų
1 kg kalakutienos faršo
1 vidutinio dydžio svogūnas, smulkiai supjaustytas
3 česnako skiltelės, sukapotos
1 kiaušinis
1 ¾ puodelio pieno
¾ puodelio džiūvėsėlių (3 saujos)
½ puodelio tarkuoto parmezano sūrio
druskos, pipirų
2 v. š. sviesto
2 v. š. miltų
1 puodelis vištienos sultinio
200 g tarkuoto fermentinio sūrio
½ a. š. malto muskato
¼ puodelio kapotų petražolių

Įkaitinti orkaitę iki 200º C. Špinatus nusausinti. Dėti kalakutieną į didelį dubenį ir sumaišyti su špinatais, puse svogūnų, česnakais, kiaušiniu, ¼ puodelio pieno, džiūvėsėliais, sūriu, druska bei pipirais. Gerai išminkyti. Suformuoti 12 didelių kukulių, juos išdėlioti skardoje, išklotoje kepimo popieriumi ir apšlakstyti alyvų aliejumi. Kepti 25 min.
Tuo metu nedideliame puode įkaitinti šlakelį alyvų aliejaus ir sviestą. Suberti likusius svogūnus ir pakepinti 2 min., tada įmaišyti miltus ir dar kepti 1 min. Palaipsniui įmaišyti likusius 1 ½ puodelio pieno ir sultinį. Užvirti, nukelti nuo viryklės, įmaišyti sūrį ir pagardinti druska, pipirais bei muskatu.
Patiekti kukulius su padažu, užbarsčius petražolių.

P. S. manau į kukulius galima dėti ir paprastą fermentinį sūrį... Tikrai labai skanu, o padažas išvis super... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 10 13, 10:37)

O neišsiplakti gali dėl to, kad į baltymus pateko nors lašelis trynio...

[


Neišsiplakti baltymai gali ir esant per didelėms mikserio apsukoms. Pvz, su Zepterio MixSi išplakti baltymus prilygsta stebuklui, tuo tarpu su paprastu mikseriuku (atrodo, Scarlet firmos) pavyksta visada. Turint mikserį aukštomis apsukomis, reikėtų baltymus plakti trumpam jį įjungiant/išjungiant, vėl įjungiant/išjungiant ir t.t. Man kažkas sakė, kad aukštos apsukos suėda baltymo stuktūrą ir jis niekada nesukietės
Atsakyti
Mertgaitės, nerandu "sagučių" recepto. Visai žiopla, blink.gif gal galėtumetė padėti blush2.gif
Atsakyti
"Sagos" smile.gif
Atsakyti
O as obuoliu pyraga su vaniliniu kremu kepiau thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, siandien gaminsiu Sonatinos apkelpa is kopustu ir farso.. Tik galvoju, kad vietoj kopustu desiu kalafijorus.. g.gif
Atsakyti
Ech, ir vėl naujas viliojantis patiekaliukas, Sonatina bigsmile.gif Kaip viską suspėti išbandyti rolleyes.gif
Šįryt iškepiau pyragą "obuolių ruduo" ir dar šlto sukirtau 3 gabalus blush2.gif Pas mane jis gavosi labai neskalsus, nes tikrai nepagailėjau obuolių, o tešlos beveik nesijaučia, bet labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Sonatina, siandien noreciau pagamint paplotelius "rou bing", o namuose neturiu nei sakes, nei susmulkinto imbiero, nei austriu padazo, nei sezamo aliejaus, nei poro. g.gif Idomu, ar man iseis be situ produktu ka nors panasesnio i paplotelius pagamint? ar galima ko nors pakeist? nes visi sitie komponentai juk idarui, tai neturetu neiseit. Ka manai?

Kalakutienos kukuliai su špinatais ir sūriu - ar galima be spinato ir parmezano surio?
Atsakyti