Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 4

QUOTE(westa @ 2006 10 14, 08:44)
Sonatina, o kokį tuną naudoji  blush2.gif .. Neina man skanaus rast vis  unsure.gif

Mano seimyna tai labai megsta meksikietiska tuna su prieskoniais sumustiniams ax.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

Vakar kepiau bandeles su cinamonu- SUPER thumbup.gif thumbup.gif Linksmiausia buvo kai vyras nepatikėjo kad pati kepiau tongue.gif
Ačiū Sonatina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LIAN: 14 spalio 2006 - 11:32
O pa pa, Lian, kad pasistengei thumbup.gif
Pilnai tikiu, kad vyras nepatikėjo blush2.gif
Jau ir man noras užkilo, taip tavosios bandelės skaniai atrodo bigsmile.gif

O čia mes bandėme vištieną havajietiškai. Gavosi skaniai, o pagaminimas - iš viso vienas juokas. Ačiū, Sonatina.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurg@ @ 2006 10 14, 11:24)
Mano seimyna tai labai megsta meksikietiska tuna su prieskoniais sumustiniams  ax.gif



toks tunas tinkamas tik ant sumuštinių tepti, o ne patiekalams.
Atsakyti
kalakutiena su kariu ir kuskusu jau gatava thumbup.gif
obuoliu ruduo jau grazutis orkaiteje sala thumbup.gif
ragausim uz pusvalanduko kai tetukas is darbelio pareis bet jau to pyrago noriu dabarrrrr 4u.gif wub.gif

pyragas tirpstantis burnoje mmmmmmmmmmmmmmmm
labai visiem skanu wub.gif
o kalakutiena su kuskusu ir kariu idomi ir nieko wub.gif
aciu sonatina 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, as siandien vel gaminsiu varskes tingini.. Mano vyras po pirmo pyrago pasake, kad turesiu dabar daznai juos gaminti, nes jau tokio skainaus jau seniai nevalges... clap.gif Sonatina aciu tau! notworthy.gif
Atsakyti
Sonatina, tau reik i supermamu laida ajt kokio skyrelio vest receptu smile.gif))) Nu jau ziuretu jauciu visos smile.gif)))
Atsakyti
Mergaites, o tom bandelem netiktu pirktine mieline teshla? ax.gif
Atsakyti
taip stengiausi obuoliu ruduo ta pyraga iskept , bet kepimo milteliu padaiginau ir nesigavo, kartus skonis jauciasi verysad.gif ech nekas is manes virtuvej verysad.gif
bet vistiek as Sonatinos gerbeja drinks_cheers.gif
Atsakyti
mergaites gel be kit ! lotuliukas.gif Greit papasakojat kuom skiriasi mieline sluoksniuota nuo bemieles sluoksniuotos. Ir kam jos labiau tinka kept. Nes savo brangiojo paprasiau nupirkt mielines sluoksniuotos teshlos, tai jei nesigaus man tos cinamonines bandeles man bus shakes! doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baisa @ 2006 10 14, 20:17)
mergaites gel be kit !  lotuliukas.gif  Greit papasakojat kuom skiriasi mieline sluoksniuota nuo bemieles sluoksniuotos. Ir kam jos labiau tinka kept. Nes savo brangiojo paprasiau nupirkt mielines sluoksniuotos teshlos, tai jei nesigaus man tos cinamonines bandeles man bus shakes!  doh.gif  lotuliukas.gif

Mielinė tai bandelės, o bemielė - tai tokie oriniai trapūs pyragėliai gaunasi.Palieti piršu ir byrėti pradeda. Tai čia kaip pavyzdis. Bemielė tinka daryti pyragėlius su malta mėsa, galima kepti obuolius. Pas Sonatina pilna receptu kur pyragams naudojama bemielė sluoksniuota tešla.Ypač atviriems pyragams su uogom. Mielinė geriausia bandelėms, aguonų vyniotyniui. Net gi mėsą geriau kepti bemielėj sluoksniuotoj tešloj.
Atsakyti
Šiandien gaminau kepenų tortą su bulvinėm bandelėm. Suvalgėm 1/4 torto ir jau amba doh.gif O jau bandeles kokios fainos gavosi thumbup.gif Buviu košės milteliai buvo su grybais (kažkaip nepastebėjau pirkdama), ale visai nesijaute... O tortas tikiuosi šaldytuve neužsistovės...
Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti