Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 4

as ka tik prikepiau rageliu su suriu wub.gif nu tokiu dar nesu valgius wub.gif minkstut minkstuteliai thumbup.gif suris tiesiog tysta mmmmmm kaip skanu bigsmile.gif tik as kaip visa laika doh.gif druskos padauginau, bet nieko mano seimyna prie to jau pripratus lotuliukas.gif lotuliukas.gif tikrai rageliai labai labai skanus isejo 4u.gif ACIU Sonatina 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Niu va ishkepiau bandeles, gavosi ne tokios kokiu norejau, bet ne maziau skanios! thumbup.gif user posted image Dar kepiau zuvy prancuziskai (atrodo pavadinimas toks ax.gif ) Gavosi laaabai skanu!
user posted image Aciu visoms, ypach Sonatina! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 02, 20:25)
O šįvakar valgėme "Balandėlių" apkepą... Labai mėgstu balandėlius, bet juos daryti daug terlionės, tad kadaise radau šį receptą ir iki šiol neatsidžiaugiu rolleyes.gif

„Balandėlių“ apkepas

1 kg maltos jautienos
1 -2  svogūno galvos, supjaustytos kubeliais
100 - 200 ml pomidorų padažo
1,5 kg susmulkinto kopūsto
1 puodelis nevirtų ryžių
1 a. š. druskos
3 puodeliai jautienos sultinio


o kaip kažin su kiaulienos faršu? irgi turėtų normaliai gautis? vakar parsivežėm iš kaimo kokį 1/4 kiaulės doh.gif tai dabar patiekalai iš kiaulienos - į trasą biggrin.gif

beje, tą obuolių pyragą nusivežiau anytai paskanaut, tai kažkaip jiem ten net klausimų nekilo iš kur tas pyragas - mol pirktas doh.gif tai paskiau gavau prisipažinti, kad pati kepiau blush2.gif tai gyrė - labai skanus. tai vėl kepsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2006 10 15, 12:26)
o kaip kažin su kiaulienos faršu? irgi turėtų normaliai gautis? vakar parsivežėm iš kaimo kokį 1/4 kiaulės  doh.gif tai dabar patiekalai iš kiaulienos - į trasą  biggrin.gif

beje, tą obuolių pyragą nusivežiau anytai paskanaut, tai kažkaip jiem ten net klausimų nekilo iš kur tas pyragas - mol pirktas  doh.gif tai paskiau gavau prisipažinti, kad pati kepiau  blush2.gif tai gyrė - labai skanus. tai vėl kepsiu  smile.gif

Taigi farsa gali deti koki turi.
Atsakyti
o as dariau italiskas salotas - niam niam niam thumbup.gif , tik suri dejau "picarela" taigavosi svelniau, turejau druskos deti, manau kad "edamas" turi buti suresnis ir nereikes druskos. jau turiu viena patiekala gimtadieniui blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
As siandien pusryciams kepiau varskinius blynus su grietine. Nu labai skanu ir labai greitai pasidaro. thumbup.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, ar į paukštienos burgerius tikrai nereikia kiaušo įkulti? g.gif Kadangi dedasi daržovės, bijau, kad nesubyrėtų. Patarkit, kas gaminot. smile.gif Pageidautina kuo skubiau, nes greitai eisiu pietus gaminti... ax.gif Ačiū! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2006 10 15, 13:23)
Norėjau paklausti, ar į paukštienos burgerius tikrai nereikia kiaušo įkulti?  g.gif Kadangi dedasi daržovės, bijau, kad nesubyrėtų. Patarkit, kas gaminot.  smile.gif Pageidautina kuo skubiau, nes greitai eisiu pietus gaminti...  ax.gif Ačiū!  4u.gif

aš dėjau kiaušą, skonio nepagadino ax.gif smile.gif
Atsakyti
smike, aš nedėjau ir gavosi super! thumbup.gif Tik aš kepiau ne keptuvėje kaip kotletukus, o suformavau tokį kaip zuikį ir kepiau orkaitėje mirksiukas.gif Nu bet skonis tai fantastiškas buvo, tikrai tokio puraus, skanaus kepsniuko jau seniai nebuvau valgius, niam! thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
as seimynai ryte prikepiau jogurtiniu blyneliu. Labai patiko thumbup.gif
O i paukstienos burgerius as vis gi idejau kiausini, tiesa pasakius is iprocio.Gavosi puikiai.nemanau, kad pamaisys. biggrin.gif
Atsakyti
šiandien dariau kiniškus paplotėlius

user posted image

user posted image

atrodė, kad pirštus sau nusikąsiu bevalgydama lotuliukas.gif
dabar stovi antras reisas - vėl paruošti - kai tik vyras grįš - kepsiu rolleyes.gif

tikrai labai skanu, niam niam, aš irgi nedėjau sakės, austrių padažo... bet imbiero šiek tiek įbarsčiau
Atsakyti
sonatina,noriu paklausti ar tu pyragus katik iskeptus is orkaites isimi ar kiek nors palaikai,kad pravestu.ir dar ,saltus pjaustai ar karstus.
Atsakyti