Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

Merginos, as bijau per anksti pasidziaugt, bet dabar geriu antidepresantus (labai mazyte doze), kuriuos man kaip tik del galvos skausmu paskyre, zinokit, gyvenimas prasviesejo bigsmile.gif Galva skauda zymiai reciau bigsmile.gif (tfu tfu tfu per kairi peti - bijau as prisisneket apie pagerejima unsure.gif ). Nebent del didelio didelio streso ar nuovargio ax.gif
Ar bandet kuri?
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2007 02 14, 23:03)
Merginos, as bijau per anksti pasidziaugt, bet dabar geriu antidepresantus (labai mazyte doze), kuriuos man kaip tik del galvos skausmu paskyre, zinokit, gyvenimas prasviesejo bigsmile.gif  Galva skauda zymiai reciau bigsmile.gif (tfu tfu tfu per kairi peti - bijau as prisisneket apie pagerejima  unsure.gif ). Nebent del didelio didelio streso ar nuovargio  ax.gif
Ar bandet kuri?

o kas tie antidepresantai?ar juos tik su receptu parduoda?as tai nebzinau ka ir begert nuo tos galvos,esu nervu kamuolis tai vien nuo nervu ir galva dazniau skauda
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2007 02 14, 23:03)
Merginos, as bijau per anksti pasidziaugt, bet dabar geriu antidepresantus (labai mazyte doze), kuriuos man kaip tik del galvos skausmu paskyre, zinokit, gyvenimas prasviesejo bigsmile.gif  Galva skauda zymiai reciau bigsmile.gif (tfu tfu tfu per kairi peti - bijau as prisisneket apie pagerejima  unsure.gif ). Nebent del didelio didelio streso ar nuovargio  ax.gif
Ar bandet kuri?



Nu tai ir thumbup.gif . Migrenos profilaktikai juos skiria. Aš nebandžiau, mane tyrė ir pasakė, kad profilaktikos man dar nereikia.
Papildyta:
QUOTE(pandutė @ 2007 02 15, 10:05)
o kas tie antidepresantai?ar juos tik su receptu parduoda?as tai nebzinau ka ir  begert nuo tos galvos,esu nervu kamuolis tai vien nuo nervu ir galva  dazniau skauda



Tai vaistai depresijai gydyti. Parduodami tik su receptu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule100: 15 vasario 2007 - 09:28
QUOTE(Saule100 @ 2007 02 15, 10:27)
Nu tai ir  thumbup.gif . Migrenos profilaktikai juos skiria. Aš nebandžiau, mane tyrė ir pasakė, kad profilaktikos man dar nereikia.
Papildyta:
Tai vaistai depresijai gydyti. Parduodami tik su receptu

oprikom depresija ir migrena?tipo nuo jos gali buiti migrena?nu zinau kad nuo nervu bet nuo depresijos?nu gal,as tai noriu kokiu raminanciu nusipirktibe recepto kad buciau ramesne,stipresniu nervu gydytojai israso valerjonus ar melisos arbatos ir tiek,nieko man nepadeda
Atsakyti
Ash irgi antidepresantus geriau, man buvo skirta menesio kursas, bet ash pageriau savaitele ir viskas... Kazkaip man juos baisu gert buvo, galovojau priprasiu dar ( tokiu atveju zinau). Kazkaip pati save susiemiau i rankas ir ta baisioji migrena nebeuzeina. jauciu kartais skaudant galva, bet tas skausmas toks silpnas, kad galima apsieiti ir be vaistu thumbup.gif tpfu tpfu tpfu, kad neprisikalbeciau. man labai padejo masazai. Beja, gal kuri ozonoterapija bande?
Papildyta:
QUOTE(pandutė @ 2007 02 15, 10:32)
oprikom depresija ir migrena?tipo nuo jos  gali buiti migrena?nu zinau kad nuo nervu bet nuo depresijos?nu gal,as tai noriu kokiu raminanciu nusipirktibe recepto kad buciau ramesne,stipresniu nervu gydytojai israso valerjonus ar melisos arbatos ir tiek,nieko man nepadeda

Cia viskas labai susija, kaip man gydytojas aiskino, netgi bloga nuotaika gali sukelt migrena ax.gif Patare man keleta kilogramu priaugt, nes riebaluose gamina laimes hormonas lotuliukas.gif ...Tai dabar vis bandau regureliai valgyt, nesijaudint, nekreipt demesio, kas nervina -nematyt... O ish raminanciu parduodamu be recepto man patinka Valerodix, taip pat valerionu pagrindu, bet man jos labai geros. Jei jau koks didelis nerimas ar siaip nervai tai ishgeriu, nors gal tai daugiau psixologija, bet svarbu padeda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 02 15, 10:32)
oprikom depresija ir migrena?tipo nuo jos  gali buiti migrena?nu zinau kad nuo nervu bet nuo depresijos?nu gal,as tai noriu kokiu raminanciu nusipirktibe recepto kad buciau ramesne,stipresniu nervu gydytojai israso valerjonus ar melisos arbatos ir tiek,nieko man nepadeda



O pritom, kad žmonėms sergantiems ir migrena, ir depresija yra sutrikusi taip vadinamo "laimės hormono" serotonino apykaita. Vienžo jo organizme per mažai. Antidepresantai veikiai taip, kad jo kiekis padidėja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2007 02 15, 11:00)
O pritom, kad žmonėms sergantiems ir  migrena, ir depresija yra sutrikusi taip vadinamo "laimės hormono" serotonino apykaita. Vienžo jo organizme per mažai. Antidepresantai veikiai taip, kad jo kiekis padidėja 4u.gif

aisku o is kur idomu gaut tu antidepresantu be receptu?
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 02 15, 09:32)
oprikom depresija ir migrena?tipo nuo jos  gali buiti migrena?nu zinau kad nuo nervu bet nuo depresijos?nu gal,as tai noriu kokiu raminanciu nusipirktibe recepto kad buciau ramesne,stipresniu nervu gydytojai israso valerjonus ar melisos arbatos ir tiek,nieko man nepadeda

be recepto parduoda sedativa ,jis is zoliu pagamintas ,jis siektiek apramina ,man tai jokie antidepresantai nepadejo ir as juos nustojau gerti ,nes paskutiniu metu reikedavo po 4 tabletes gerti ir praktiskai mazai ka atsimenu is to laikotarpio kai juos geriau ,man galvos skausmu jie nemazina blush2.gif
Atsakyti
Na man aiskino kad antidepresantai gali blokuoti migrenos priepuolius. Gal is tiesu..? bigsmile.gif As irgi is pradziu nenorejau gert, bet kai pradejo man galva vos ne kasdien skaudeti doh.gif Sutikau. Be to gydytoja sake kad cia tik labai mazyte doze (10mg per diena), o nuo depresijos zmones geria apie 200mg (taigi 20 kartu daugiau). Vienzo, nuotaikose tikrai jokiu pokyciu nematau schmoll.gif Tiesiog zymiai reciau skauda galva (tfu tfu tfu) thumbup.gif
Beje as tikrai neturejau jokios depresijos schmoll.gif

pandute, o kodel tau reikia be recepto? g.gif gal nueik pas gydytojus ir parasys jie tau recepta. man net du skirtingi neurologai situos vaistus siule (amitriptyline).

Baisa
, as matyt nesugebu saves taip "suimti i rankas" schmoll.gif Nes nuo migrenos man gyvenimas ojojoj koks nemielas buvo pasidares schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 15 vasario 2007 - 16:58
QUOTE(pandutė @ 2007 02 15, 17:16)
aisku o is kur idomu gaut tu antidepresantu be receptu?



Be recepto negausi. Reikia eit pas neurologą.
Atsakyti
deja as nuo 15m vaikstau pas neurologus pripazino tikra migrena su aura bet nera gyvenime israse jokiu antidepresantu,o tikiu jei nueisiu ir paprasysiu sakys nenusisnekek,liepdavo gert valerjonu it tiek tai kodel kitom israso antifepresantus kitiem ne? doh.gif :hmGARBANE cia tie vaistai kuriuos tau buvo israse?amitriptyline
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandutė: 15 vasario 2007 - 19:01
QUOTE(pandutė @ 2007 02 15, 20:00)
cia tie vaistai  kuriuos tau buvo israse?amitriptyline

taip sitie. bet gal nerizikuok pati gerti g.gif paklausinek kitu nuomoniu g.gif cia gar dar nuo kitu dalyku priklauso g.gif beje mano migrena be auros.
Atsakyti