Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimo mašinos

QUOTE(Kvarcas @ 2010 01 25, 15:34)
Paskubėjau nusipirkti, o paaiškėjo, kad su mano Mulinex'u įmanoma kepti tik kvietinę duoną. Tiksliau, jos mentelės neišmaišo ruginės tešlos. Taigi, galiu patarti, kad kai pirksite, gerai pagalvokite, kokios duonkepės Jums reikia. Pavyzdžiui, man nesvarbu, kiek joje yra programų - 12 ar 14. Daug svarbiau, kad duonkepė galėtų kepti ruginę duoną.

Turiu ETA harmony, nebrangi ir 1,5 l. , įsistato dvi mentelės (mentelės yra ruginei ir kvietinei duonai). Ruginę išminko pakankamai, kai būna kieta tešla, tai išminkius išjungiu ir dar paminkau lengvai rankom. Negaliu palyginti su kitomis, bet duonkepės su viena mentele nepirkčiau, vis tik 2 geriau išminko, o ir kepimo indas pailgas, duonai lengviau kilti.
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2010 01 30, 16:39)
sveikos,
noriu pirkt duonkepe bomann cb 593 (  senukuose). bet nerandu, ar turi teslos minkymo funkcija, gal kas turit ir galit pasidalint patirtim? aciu 4u.gif

Neseniai issigijau sia duonkepe. Pirkau varle.lt. Nezinau kainos senukuose, bet radau pora vietu, kur pigiau wink.gif
http://www.varle.lt/...e-bomann-cb-593
http://www.azon.lt/a...ml?redirected=1
Atsakyti
QUOTE(Kvarcas @ 2010 01 25, 15:34)
Ačiū Ragainei už atsakymą  thumbup.gif . Manau, kad jis aktualus ne tik man, bet ir kitiems, kurie ketina įsigyti duonkepę. Paskubėjau nusipirkti, o paaiškėjo, kad su mano Mulinex'u įmanoma kepti tik kvietinę duoną. Tiksliau, jos mentelės neišmaišo ruginės tešlos. Taigi, galiu patarti, kad kai pirksite, gerai pagalvokite, kokios duonkepės Jums reikia. Pavyzdžiui, man nesvarbu, kiek joje yra programų - 12 ar 14. Daug svarbiau, kad duonkepė galėtų kepti ruginę duoną.


Turiu Moulinex duonkepe. Rugine duona jai ismaisyti sunkiau, tai truputi padedu maisymo pradzioje su silikonine mentele apibraukdama palei krastus, kad miltu kampuose neliktu prikibusiu, o toliau ji puikiausiai padaro visa darba pati. As net nezinojau, kad cia del menteliu tipo g.gif taip nutinka. Pridetuose prie duonkepes receptuose yra ir rugines duonos receptu, tad manau,kad ji nera vien kvietinei skirta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jobukas: 31 sausio 2010 - 21:57
QUOTE(jobukas @ 2010 01 31, 22:56)
Turiu Moulinex duonkepe. Rugine duona jai ismaisyti sunkiau, tai truputi padedu maisymo pradzioje su silikonine mentele apibraukdama palei krastus, kad miltu kampuose neliktu prikibusiu, o toliau ji puikiausiai padaro visa darba pati. As net nezinojau, kad cia del menteliu tipo  g.gif  taip nutinka. Pridetuose prie duonkepes receptuose yra ir rugines duonos receptu, tad manau,kad ji nera vien kvietinei skirta.

Mano Moulinex duonkepė ruginės tešlos neišminko. Dabar neprisimenu tikslaus modelio, bet kibirėlyje yra tik viena mentelė. Ji gerai išminko tešlą kvietinei duonai. Gal galima nusipirkti papildomą mentelę Moulinex'ui ruginei duonai? Bent jau man apie tai neteko girdėti. g.gif
Atsakyti
Sveikutes,ar Lietuvoje yra pirkti Panasonic SD 255?Aciu
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2010 02 03, 17:31)
Sveikutes,ar Lietuvoje yra pirkti Panasonic SD 255?Aciu

Kai pati žiūrinėjau duonkepes, tai irgi buvau nusižiūrėjus jautą pačią giriamiausi užsienio tinklalapiuose "Panasonic", tai buvau adresu, kad reiktų rašyti el. paštu ir klausti ar galima būtų užsakyti: loreta.j@avitela.lt

Šiaip LT parduotuvėse "Panasonic" duonkepių nemačiusi nė vienos, nei 'realiose' parduotuvėse, nei internetinėse.
Šio modelio galima iš užsienio, internetu pirkus, atsisiųsti.

Bet ruginės duonos programas turi ir kitos duonkepės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes norejau pasiteirauti, kurios turite duonkepi KENWOOD 450. Ar tikrai jis padengtas teflonu???????? niekur negaliu rast blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dianadi79 @ 2010 02 05, 11:30)
Sveikos mamytes norejau pasiteirauti, kurios turite duonkepi KENWOOD 450. Ar tikrai jis padengtas teflonu???????? niekur negaliu rast blush2.gif

Aš turiu. Aš nežinau kuom padengtas kibirėlis, bet vidus kaip ir keptuvės, tamsi danga - gali būti teflonas smile.gif

Vidus jos:
user posted image
Atsakyti
Labai aciu uz atsakyma.
dar klausimelis,kiek laiko naudojate ir ar patenkinta jos kokybe? Tas tamsusis kibirelio pavirsius nesusibraize??
Atsakyti
QUOTE(dianadi79 @ 2010 02 05, 16:30)
dar klausimelis,kiek laiko naudojate ir ar patenkinta jos kokybe? Tas tamsusis kibirelio pavirsius nesusibraize??

Aš labai patenkinta.
Pradžioje nuogąstavau, kad ar nerūdijančio plieno korpuso labai matysis pirštų antspaudai - nesimato nė kiek thumbup.gif
Naudoju tik nuo Šv. Kalėdų praktiškai kasdien, o kai kuriom dienom ir dukart skirtingas duonas kepu. Mažai dar laiko praėjo, tikrai niekas nesusibraižė. Nėra kaip ir subraižyt. Tik sudedi sudėtines dalis ir įdedi į duonkepę kibirėlį. Iškepa, apverti ir duona iškrinta, sausu skudurėliu pavalau ir viskas. Dažnai nė plaut nereikia smile.gif
Atsakyti
Jusu atsakymai mane labai nudziugino. thumbup.gif Dekoju. Manau, kad dabar jau apsisprendziau tikrai drinks_cheers.gif aciu aciu aciu.......... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 02 04, 11:05)
Kai pati žiūrinėjau duonkepes, tai irgi buvau nusižiūrėjus jautą pačią giriamiausi užsienio tinklalapiuose "Panasonic", tai buvau adresu, kad reiktų rašyti el. paštu ir klausti ar galima būtų užsakyti: loreta.j@avitela.lt

Šiaip LT parduotuvėse "Panasonic" duonkepių nemačiusi nė vienos, nei 'realiose' parduotuvėse, nei internetinėse.
Šio modelio galima iš užsienio, internetu pirkus, atsisiųsti.

Bet ruginės duonos programas turi ir kitos duonkepės 4u.gif

Rasma, o kurios duonkepes dar turi rugines duonos funkcija, gal zinot, jei domejotes? tik as is pigesniu noriu, tai nieks neraso , nesismulkina su funkciju aprasymu doh.gif
beje, jei yra dvi menteles, jos skirtos ruginei duonai? blush2.gif
Atsakyti