Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimo mašinos

ETA turi dvi menteles mažesnes, manom, kad kvietinei duonai ir dvi didesnes - ruginei, instrukcijoje nieko neparašyta, bet aš dažniausiai naudoju didesnes.
Papildyta:
QUOTE(Krirma @ 2010 02 07, 12:25)
maximoje maciau Severin duonkepe uz labai nedidele kaina 129. vyksta akcija. gal kas turit tokia? kokie butu atsileipimai. ir ar verta pirkti?

Severin 600 W su dviem mentelėm, ta? Galvojau tą pirkti. Paskaityk instrukciją, pažiūrėk kepimo programas, palygink pvz. su mulinex (instrukciją gali pažiūrėti internete, PDF formate).
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 02 07, 13:16)
Aš parti tai rinkausi tarp "Kenwood" ir "Moulinex". Kadangi žadėjau pati pirkti, tai buvau išsirinkusi pigesnę "Moulinex".
Mano nuomoe, kiek skaitinėjau, esmė ne pačioje duonkepėje, o esmė - mentelėse, ruginė tešla kieta, tai joms rekomenduojama mentelė kaip 'šukos'.
"Kenwood" tokių neturi. Bet mano duonkepė - padovanota, tad nelabai ką rinkausi. Bet ruginę duoną iškepa. Tik aš 100 proc. rupios ruginės nemėgstu, man ji per kieta, per rūgšti ir pan., tai dedu 2/3 ruginių ir 1/3 rupių kvietinių miltų. Su išminkymu jokios problemos nebūna.

Ruginės tešlos programą turi iš pigesnių (bet ne visiškai pigių) Moulinex OW2000 4u.gif http://www.epolis.lt...reke/id/110004/ na, aš į ją pradžioje ir žiūrėjau..

Dvi mentelės nebūtinai bus tik ruginei duonai, jei duonkepė turi ilgą gulsčią kibirėlį, tai gali turėti dvi menteles bet kokiai duonai (tiesiog jei ilgas katilėlis, tai neužteks vienos mentelės visur pasiekti tešlą, iš kiekvieno kampo ir gerai išminkyti)

aciu uz toki issamu atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 02 07, 14:05)

Severin 600 W  su dviem mentelėm, ta? Galvojau tą pirkti. Paskaityk instrukciją, pažiūrėk kepimo programas, palygink pvz. su mulinex (instrukciją gali pažiūrėti internete, PDF formate).

dekui uz patarima smile.gif
Atsakyti
As irgi istojau i naujokiu duonkepiu turetoju kluba biggrin.gif Nusipirkau is vienos forumietes Primera ir esu labai patenkinta. Issikepiau gal jau kokias 5 duonas lotuliukas.gif Dabar burzgia dar viena busima duona wub.gif pasaka kaip viskas paprasta, bet jau ir taip matau kad naudosiu tik kelias pagrindines programas. Kepa kuo puikiausiai, nors nera nei kenwood nei moulinex biggrin.gif Mano pastebejimai toks, kad jei niekad neturejot duonkepes ir gerai nezinot ko jums reikes, pirkit paprastas duonekepes, kad suzinotumet ko is tikruju reikia, kam moketi uz duonekepes varda daug pinigu o veliau nei puses to vardo neisnaudoti? g.gif Sekmes renkantis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonsensea @ 2010 02 10, 01:28)
As irgi istojau i naujokiu duonkepiu turetoju kluba  biggrin.gif  Nusipirkau is vienos forumietes Primera ir esu labai patenkinta. Issikepiau gal jau kokias 5 duonas  lotuliukas.gif Dabar burzgia dar viena busima duona  wub.gif pasaka kaip viskas paprasta, bet jau ir taip matau kad naudosiu tik kelias pagrindines programas. Kepa kuo puikiausiai, nors nera nei kenwood nei moulinex biggrin.gif Mano pastebejimai toks, kad jei niekad neturejot duonkepes ir gerai nezinot ko jums reikes, pirkit paprastas duonekepes, kad suzinotumet ko is tikruju reikia, kam moketi uz duonekepes varda daug pinigu o veliau nei puses to vardo neisnaudoti? g.gif  Sekmes renkantis  mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikutes,sakykit ka reiskia tos programos 12,13,14,kitos turi tik 3?Ar reikalinga ju tiek daug?Noriu pirkti,bet vis blaskausi blush2.gif noriu nebrangios,kad keptu rugine duonele,nes vaika turiu alergiuka g.gif .Bet noreciau kad pati minkytu,kildintu,keptu-nustacius vienu kartu,o ne viena programa po kitos(kazin ar aiskiai parasiau blush2.gif )Padekit issiaiskint,aciu
Atsakyti
O klausykit 4u.gif čia jau ir kažkuriai pasakiau, kad Eta turi minkymo programą, bet dabar pati dar nežinau blush2.gif ji turi tešlos paruošimo programą, kurioje šildo, minko, kildina,, tai viskas ok ruošiant mieline tešlą, padarė aš supyniau ir orkaitėj iškepė nuostabiausia mielinė bulka thumbup.gif bet koldūnams kaip g.gif mielės nesideda, reiktų TIK minkymo programos, be jokių šildymų, kildymų,, tai ar aš nemoku nustatyt ar tokios programos nėr? Gal atsakys Etos naudotojos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2010 02 11, 19:41)
O klausykit 4u.gif čia jau ir kažkuriai pasakiau, kad Eta turi minkymo programą, bet dabar pati dar nežinau blush2.gif ji turi tešlos paruošimo programą, kurioje šildo, minko, kildina,, tai viskas ok ruošiant mieline tešlą, padarė aš supyniau ir orkaitėj iškepė nuostabiausia mielinė bulka thumbup.gif bet koldūnams kaip  g.gif mielės nesideda, reiktų TIK minkymo programos, be jokių šildymų, kildymų,, tai ar aš nemoku nustatyt ar tokios programos nėr? Gal atsakys Etos naudotojos 4u.gif

Jei nenori, kad šildytų ir kildintų rinkis Torto programą arba 2; 4 ir išjunk kai išminkys. Pažiūrėk į programų lentelę gale instrukcijos, pagal ją ir spręsk ko tau reikia, visada galima išjungti, po to įjungti kitą programą. Aš kartais du kartus minkau. smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 02 07, 15:05)
ETA turi dvi menteles mažesnes, manom, kad kvietinei duonai ir dvi didesnes - ruginei, instrukcijoje nieko neparašyta, bet aš dažniausiai naudoju didesnes.
Papildyta:

Severin 600 W  su dviem mentelėm, ta? Galvojau tą pirkti. Paskaityk instrukciją, pažiūrėk kepimo programas, palygink pvz. su mulinex (instrukciją gali pažiūrėti internete, PDF formate).

As tai nerandu kur internete paziuret instrukcija, gal galetumet duot nuoroda? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 02 11, 19:55)
Jei nenori, kad šildytų ir kildintų rinkis Torto programą arba 2; 4 ir išjunk kai išminkys. Pažiūrėk į programų lentelę gale instrukcijos, pagal ją ir spręsk ko tau reikia, visada galima išjungti, po to įjungti kitą programą. Aš kartais du kartus minkau. smile.gif .

Oi kaip ačiū 4u.gif Kažkaip nepagalvojau, kad galima nutraukt programą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2010 02 12, 11:29)
Oi kaip ačiū  4u.gif  Kažkaip nepagalvojau, kad galima nutraukt programą blush2.gif


Na, gal ir negerai (subtilybių nežinau, kaip ten iš tikro), bet man taip patogiau, o jei suges taisysiu arba vėl pirksiu pigią naują.
P.s. perskaičiau ir pagalvojau, kad trenkta esu biggrin.gif , gi reik stacionarų mikserį naudoti tam reikalui, bet jis nepašildys produktų iki vienodos temp. prieš minkymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipete: 12 vasario 2010 - 13:24
Laba

Gal kuri turite BOMANN CB 593? kokios jos programos? kaži ar yra džemo gamyba?
Atsakyti