Įkraunama...
Įkraunama...

Ar taupydamos laikote gerų, bet nenaudojamų daiktų

Oi kokia liuks temelė drinks_cheers.gif
Su tarybiniais daiktais ir aš susidūriau. Atrodytų, viskas turėjo būti paprastai - kai mama išsikrausto į US, visi daiktai lieka LT. Kur tau doh.gif Kai tik grįždavo, kiekvieną kartą tai kokią paklodę, tai šiaip užvalkalus ar rankšluoščius prigriebdavo. Paskui pasiėmė didžiulę antklodę. Kai aš susiruošiau vykti, taip pat buvo prisakyta paimti naujus (dar nuo jos vestuvių likusius) patalynės komplektus ir indų servizą (tarybinį, aišku). Žodžiu, šiai dienai rezultatas toks, kad jos amerikoniška spinta yra prigrūsta nesenstančių tarybinių gėrybių! O juk čia ir lovų išmatavimai kitokie, taip kad viskas ir stovi be naudos. Kai dar pas ją gyvenau, tai ji pati matydama tokią situaciją vis sakydavo: tai va, kai šluostai dulkes, tai po truputį ir sunaudok tas senas paklodes, kam išmesti. Nu nieko sau, per puse svieto paklodes atsigabeno tam, kad dulkes sušluostyt doh.gif
Atsakyti
Nu su indais pas mus problemu nera - labai daznai jie man krinta, tai ir tarybiniai servizai tinka (po vyro gimtadienio sugebejau 7 lekstes is karto sudauzyti blush2.gif , bet sako sukes laime nesa, tai as jam atnesiau..), ranksluoscius atidaviau, bet su vaiku zaislais tai sunku ir su rubais, vis galvoju, kad prireiks biggrin.gif
Atsakyti
O ka daryt su knygom doh.gif mano namuose ju tiek, kad galeciau biblioteka atidaryt doh.gif Bet tiesiog toks kiekis knygu mane slegia. Dauguma ju pripirkta tarybiniais laikais, man zymiai maloniau pasitaupius paimt i rankas nauja knyga, ar is drauges pasiskolint, o ne tas sudulkejusias skaityt. schmoll.gif Bet ismest irgi ranka nekyla. Taip ir stovi palepej dezese metu metais.
Ir dar niekaip nesugalvoju, ka daryt su plokstelem patefonui doh.gif Sito gero irgi kalnai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutas2006 @ 2006 10 20, 09:24)
O ka daryt su knygom doh.gif mano namuose ju tiek, kad galeciau biblioteka atidaryt doh.gif Bet tiesiog toks kiekis knygu mane slegia. Dauguma ju pripirkta tarybiniais laikais, man zymiai maloniau pasitaupius paimt i rankas nauja knyga, ar is drauges pasiskolint, o ne tas sudulkejusias skaityt. schmoll.gif Bet ismest irgi ranka nekyla. Taip ir stovi palepej dezese metu metais.
Ir dar niekaip nesugalvoju, ka daryt su plokstelem patefonui doh.gif Sito gero irgi kalnai doh.gif


o man atvirkščiai - be gali malonu paimti sena knygą. Ji ir kvepia kažkaip kitaip ir puslpiai kitokie. Grynas malonumas tokias skaityti. Žinoma, jei jos nėra pripildytos tarybinės idėjos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutas2006 @ 2006 10 20, 09:24)
O ka daryt su knygom doh.gif mano namuose ju tiek, kad galeciau biblioteka atidaryt doh.gif Bet tiesiog toks kiekis knygu mane slegia. Dauguma ju pripirkta tarybiniais laikais, man zymiai maloniau pasitaupius paimt i rankas nauja knyga, ar is drauges pasiskolint, o ne tas sudulkejusias skaityt. schmoll.gif Bet ismest irgi ranka nekyla. Taip ir stovi palepej dezese metu metais.
Ir dar niekaip nesugalvoju, ka daryt su plokstelem patefonui doh.gif Sito gero irgi kalnai doh.gif


Aš visas tėvų knygas perrinkau ir nereikalingas atidaviau bibliotekai biggrin.gif
Tris dėžes nuvežiau, labai džiaugėsi, o ir man ant dūšios gerai buvo, vis neišmečiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Piliule @ 2006 10 20, 11:00)
Aš visas tėvų knygas perrinkau ir nereikalingas atidaviau bibliotekai  biggrin.gif
Tris dėžes nuvežiau, labai džiaugėsi, o ir man ant dūšios gerai buvo, vis neišmečiau  thumbup.gif


o man gaila atiduot... nors, gal kai ką atiduočiau. Ypač tų, kur net po 2 egzempliorius turim doh.gif pamiršti, kad tokią turi ir nusiperki naujo leidimo blush2.gif šiaip atiduočiau Brauno Angelus ir Demonus - kartą perskaičiau, daugiau neverta...

ai, prisiminiau. Rūbų kaupimas: gal dar užsidėsiu.. ir taip guli dar metus spintoje iki sekančios revizijos lotuliukas.gif išmest gaila, bet ir nenešioju...
Atsakyti
As tai kuopiuosi karts nuo karto, bet yra uzsilikusiu senu daiktu, pvz. dar mano tetos pirktos medziagos, ir nieko nesiuvu, ir gaila ismesti, taip ir riogso kalnas, trecdali spintos uzima, o jau ranksluosciu galybe... dar servizu keletas, bet tuos tai jau retinam...Knygu nemazai atidavem bibliotekai, su malonumu prieme, kitas ismetem, dar siek tiek liko, bet jau zymiai maziau. Tikrai, daiktu perteklius slegia, todel reikia visos senienos atsikratyti, kad butu vietos naujiems daiktams... todel dabar atsikratom visu senu baldu, visus keiciam naujais, tiesiog susikloste tokia situacija, kad keiciam buta, tai yra proga... blush2.gif Nes kitaip ir butume visa amzeli pragyvene su senaisiais, ir gaila keisti, lygtai dar geri, bet jau moraliskai pasene. O drabuziu niekad nekaupiu - sudedu atsibodusius i maisus, isdovanoju draugems, sesuo paima patikusius, likusius nunesu prie konteinerio. Va, dabar dar galvoju, ko cia dar atsikracius ir i naujos spintos lentynas neikisus... g.gif
Atsakyti
Kai tevukai pasimire,mes irgi turejom knygu problema. Atsirinko pacias reikalingiausias,o kitas nutarem dykai atiduoti. Bet neatsirado norinciu. Tada netycia pasiulem knygu perpardavinetojui,kuris turguje stovi prie senienu. Jis nelabai noriai paeme tas knygas. Einamiausias atsirinko,o kitas sake i makulatura priduos. Cia jo reikalas. Bet labai nustebiau ,kad jis dar ir sumokejo uz tas knygas. bigsmile.gif Nedaug,bet kelione atsipirko. biggrin.gif Ir knygu ismest nereikejo. Juk tevai visa gyvenima pirko ir skaite,ir mes uzaugom su tom knygom. smile.gif
Atsakyti
Esu visiška nekaupikė biggrin.gif Neprisirišu prie daiktų. Galėčiau pusę savo užgyvento turto be jokios graužaties mest lauk. Ir metu biggrin.gif Maždaug kas 3-4 mėnesius darau generalinę tvarką namie, kai radikaliai pertvarkau spintą, lentynas, stalčius ir t.t. Tai po kiekvieno tokio karto išmetu 3-4 didelius maximinius maišus thumbup.gif Tai kaip gera po to būna, neįsivaizduojat bigsmile.gif
Atsakyti
As senas ir naujesnes knygas, tokias kurios neturi isliekamosios vertes, atidaviau i biblioteka. Koks dziaugsmas ten buvo smile.gif net visai dienai nuotaika praskaidrino smile.gif po tokios reakcijos visiskai negaila buvo su senienomis issiskirti.
Ne per seniausiai isvaliau drabuziu spinta. Supratau, kodel niekada neturiu kuo apsirengtis, nes geru dalyku jau buvo mazai like smile.gif smile.gif isvaliau radikaliai - paimu drabuzi, bandau prisiminti kada paskutini karta vilkejau, jei labai seniai arba tas kuris jau gerokai nudevetas, kisu i maisa ir i konteineri. nes ir taip sesuo geruosius drabuzius skolinasi, o bomzams gal ir pravers salta ziema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 10 20, 10:08)
o man atvirkščiai - be gali malonu paimti sena knygą. Ji ir kvepia kažkaip kitaip ir puslpiai kitokie. Grynas malonumas tokias skaityti. Žinoma, jei jos nėra pripildytos tarybinės idėjos  lotuliukas.gif

Oi, turiu nemazai ir devyniolikto amziaus knygu, tai sitas labai myliu ir saugoju thumbup.gif Na, tik kai kurios parasytos senaja rusu kalba, arba vokieciu doh.gif O kur dar visokie lenino ir stalino rastai lotuliukas.gif

QUOTE(Piliule @ 2006 10 20, 11:00)
Aš visas tėvų knygas perrinkau ir nereikalingas atidaviau bibliotekai  biggrin.gif
Tris dėžes nuvežiau, labai džiaugėsi, o ir man ant dūšios gerai buvo, vis neišmečiau  thumbup.gif

Aciu uz ideja, tik va pagalvojau, kad dauguma tu knygu lenku kalba, doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutas2006 @ 2006 10 20, 10:38)
Oi, turiu nemazai ir  devyniolikto amziaus knygu, tai sitas labai myliu ir saugoju thumbup.gif Na, tik kai kurios parasytos senaja rusu kalba, arba vokieciu doh.gif O kur dar visokie lenino ir stalino rastai  lotuliukas.gif
Aciu uz ideja, tik va pagalvojau, kad dauguma tu knygu lenku kalba, doh.gif

O kam tos lenkiškos knygos negi vaikai lenkiškai skaitys g.gif
Atsakyti