Įkraunama...
Įkraunama...

Ar taupydamos laikote gerų, bet nenaudojamų daiktų

QUOTE(mutantė @ 2006 10 20, 11:57)
O kam tos lenkiškos knygos negi vaikai lenkiškai skaitys g.gif

Nu tai vat ir nezinau kur jas det doh.gif
Atsakyti
O ką jūs darot su daiktais, kurie turi tam tikrą sentimentalią vertę? Juk per savo vaikystę ir paauglystę susikraunam šiokį tokį turtelį, kad ir visokie atminimų sąsiuviniai, ar šiaip vaikiškoks kolekcijos? Negi viską ramia širdim išmetat?
Aš, pavyzdžiui, turiu Barbių kolekciją iš vaikystės. Nu neįsipaišo man tos lėlės prie naujo namų interjero, nors tu ką... O išmest ar atiduot kažkam labai labai gaila, nes jos buvo mano. Arba pvz. visokie pliušiniai žaislai. Pastarieji sukišti į maišą... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merguzele: 20 spalio 2006 - 18:55
QUOTE(Merguzele @ 2006 10 20, 18:57)
O ką jūs darot su daiktais, kurie turi tam tikrą sentimentalią vertę? Juk per savo vaikystę ir paauglystę susikraunam šiokį tokį turtelį, kad ir visokie atminimų sąsiuviniai, ar šiaip vaikiškoks kolekcijos? Negi viską ramia širdim išmetat?
Aš, pavyzdžiui, turiu Barbių kolekciją iš vaikystės. Nu neįsipaišo man tos lėlės prie naujo namų interjero, nors tu ką... O išmest ar atiduot kažkam labai labai gaila, nes jos buvo mano. Arba pvz. visokie pliušiniai žaislai. Pastarieji sukišti į maišą...  verysad.gif

na atiduosi savo mergytei sužaisti, pas man tokių brangių žaislų nėr aš net dienoraščius sudeginau, kad mažiau šukšlių būtų doh.gif
Atsakyti
Matai, tau dienorastis - siuksle, o kitam gali buti brangus prisiminimas, brangios mintys ir isgyvenimai. Aplamai, smerkti zmones uz tai, kad jie neismeta daiktu, o juos kaupia, yra nekorekt. Juk mes visi skirtingi - vienas megsta gyventi tusciame bute, kitam - baldai, detales yra butinos. Kazkada moteriskame zurnale buvo nuotraukos is zymaus rusu dizianerio buto. Pamaciau ir pagalvojau, kad as tai isproteciau tokima bute nuo detaliu ir spalvu gausos. O jis jauciasi kuo puikiausiai. Tai juk ir svarbiausia.
As pati ypatingai daug daiktu neturiu. Man geriau tuscias butas, nei pilnas. Bet knygu niekada neismesciau... Myliu jas ir senas, ir naujas. Kas liecia indus, tai as gyvenu salyje, kur yra didziulis maisto kultas ir labai populiarus siemyniniai pietus ar vakarienes (su pirmaisiais, antraisiais patiekalais, desertais ir kavute). Uztat pas mane ir stalo irankiu, ir indu, ir tauriu (atskirai vandeniui, sampanui, vynui, aperityvui) yra daug ir ivairiu. Negana to, neturiu dar pakankamai baldu (megstu brangius ir kokybiskus), todel juos laikau dezese. Dar is nieko negirdejau pasiulymo juos ismesti 4u.gif
Atsakyti
visada stengiuosi po tam tikro laiko pasidaryti generaline tvarka.... kad apkrovimo butu kuo maziau...
Atsakyti
Aš , atrodo, nieko nekaupiu, bet kai reikia, pvz kraustytis, tai į konteinerį iškeliauja nemažai daiktų doh.gif
Mama tai kaupia, net vaikiškų drabužėlių (naujų! ir kkybiškų lotuliukas.gif ) krūvą turi doh.gif Tikriausiai anūkų laukia, bet aš neketinu vaikų tais rūbais rengti doh.gif Dabar darė remontą, tai išmetė seną sekciją (kelis mėnesius teko įkalbinėti, kad baldus keistų doh.gif ), užsisakė naują, ten vietos nėra, tai daug daiktų buvo priversta išmesti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2006 10 19, 15:58)
O man apie mamą baisu prisimint doh.gif
seniau kai nieko nenusipirksi buvo laikai ...

Va ko gero čia ir priežastis, kad anksčiau būdavo toks daiktas kaip deficitas iš didžiosios D smile.gif O paskui gal nebegausi nusipirkti, o jei neturėsi - būsi prastesnis už kitus... doh.gif Mano tėveliai irgi turi krūvas nenaudojamų daiktų, o mes to išvengėm kraustydamiesi į naują butą ir pirkom tai, ką naudojam.
Atsakyti
QUOTE(Liutas2006 @ 2006 10 20, 11:38)
Oi, turiu nemazai ir  devyniolikto amziaus knygu, tai sitas labai myliu ir saugoju thumbup.gif Na, tik kai kurios parasytos senaja rusu kalba, arba vokieciu doh.gif O kur dar visokie lenino ir stalino rastai  lotuliukas.gif
Aciu uz ideja, tik va pagalvojau, kad dauguma tu knygu lenku kalba, doh.gif


bet juk yra mūsų šalelėj lenkų. Argi biblioteka nepaimtų? Juk turi literatūros užsienio kalba g.gif

QUOTE(Merguzele @ 2006 10 20, 19:57)
O ką jūs darot su daiktais, kurie turi tam tikrą sentimentalią vertę? Juk per savo vaikystę ir paauglystę susikraunam šiokį tokį turtelį, kad ir visokie atminimų sąsiuviniai, ar šiaip vaikiškoks kolekcijos? Negi viską ramia širdim išmetat?
Aš, pavyzdžiui, turiu Barbių kolekciją iš vaikystės. Nu neįsipaišo man tos lėlės prie naujo namų interjero, nors tu ką... O išmest ar atiduot kažkam labai labai gaila, nes jos buvo mano. Arba pvz. visokie pliušiniai žaislai. Pastarieji sukišti į maišą...  verysad.gif


aš tai turiu tokių smulkmenų dežutę - tokios dvi neblogos dėželės lotuliukas.gif sukrautos spintoj pačioj viršutinėj lentynoj. Tvarkiau čia aną diną, išmečiau veik pusę daiktų. Kitką palikau - atminimui, vaikam parodysiu lotuliukas.gif ir pačiai kažkaip nesinori išmesti - sentimentai biggrin.gif
o va, pas mano močiutę namie spintoj visos mano vaikystės lėlės -ne barbės, o tokios rusiškos, plastmasinės, arba tokios vokiškos - tarybiais laikais išskirtinės lėlės buvo. iIepiau laikyt ir nemest. Tikiuosi susilaukti dukrytės wub.gif
Atsakyti
pilnas rusys gerybiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele25 @ 2006 10 25, 07:06)
pilnas rusys gerybiu biggrin.gif

nesudreks rusy arba pelesiais neprasmirs
Prisiminiau, kad pas mama pilnas rusys stiklainių tai čia seniau gal ir deficitas buvo, nes nesuprantu kam juos rinkti
Atsakyti
Rusy pas teva radau deze su savo vaikystes zaislais ir rubeliais. Smagu prisiminti,bet....kam tas slamstas reikalingas. Nelaikysi ir nekaupti savo , vyro ir dar vaiko visokiu senienu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(villia @ 2006 10 26, 10:05)
Rusy pas teva  radau deze su savo vaikystes  zaislais  ir rubeliais. Smagu prisiminti,bet....kam tas slamstas reikalingas. Nelaikysi ir nekaupti savo , vyro ir dar vaiko visokiu senienu.  rolleyes.gif

Labai miela renti savo vaiką savo rubeliais, bet jie atrodo labai jau tarybiski pries siuolaikinius ax.gif
Atsakyti