Įkraunama...
Įkraunama...

Ar taupydamos laikote gerų, bet nenaudojamų daiktų

yra visokio gero namie... labiausiai daug darbiniu- moksliniu straispniu, kuriu" vdrug prireiks" ir.. grabuziu irgi senu kaip gyvenimas, bet.... "vdrug..." labdarai atiduociau bet nezinau kur blush2.gif



o del knygu... pas mane ju daug pas mano tevus dar daugiau. (viena kambari jie paskyre "bibliotekai") as irgi viena kambari bibliotekini palepej daryt ruoshiuosi.
myliu knygas. atsigaunu kaip gavus gaivu gurksni arbatos vartydama nevartyta. arba ir jau ir seniai perskaityta knyga.


rimtai, mamytes, nemeskit knygu. jei tingit vest i biblioteka - atiduokit man. neskaitau to kaupimu ir tikrai rasiu kiekvienai vieta - pas mane "skaitytuvu" pilnas kiemas - ash, mano mama, anyta, vyro sesuo. vaikai - pasaku megejai, (gal potencialus skaitytuvai rolleyes.gif ) hmmm... keista. susimasciau. vyrishkoji gimines dalis, viso labo priima tolerancijos pozicija moterishkos puses knygofilijos atveju.

p.s. del atidavimo- priemimo ash visai rimtai - reziduoju kaune-vilniuje, issiveshciau, jei jau rimtai knygos sukartina gyvenima. tik va lenkishkai neskaitau.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2006 11 02, 17:21)
yra visokio gero namie... labiausiai daug darbiniu- moksliniu straispniu, kuriu" vdrug prireiks" ir.. grabuziu irgi senu kaip gyvenimas, bet.... "vdrug..." labdarai atiduociau bet nezinau kur  blush2.gif
o del knygu... pas mane ju daug pas mano tevus dar daugiau. (viena kambari jie paskyre "bibliotekai") as irgi viena kambari bibliotekini palepej daryt ruoshiuosi.
myliu knygas. atsigaunu kaip gavus gaivu gurksni arbatos vartydama nevartyta. arba ir jau ir seniai perskaityta knyga.
rimtai, mamytes, nemeskit knygu. jei tingit vest i biblioteka - atiduokit man. neskaitau to kaupimu ir tikrai rasiu kiekvienai vieta - pas mane "skaitytuvu" pilnas kiemas - ash, mano mama, anyta, vyro sesuo. vaikai - pasaku megejai, (gal potencialus skaitytuvai  rolleyes.gif ) hmmm... keista. susimasciau. vyrishkoji gimines dalis, viso labo priima tolerancijos pozicija moterishkos puses knygofilijos atveju.

p.s. del atidavimo- priemimo ash visai rimtai - reziduoju kaune-vilniuje, issiveshciau, jei jau rimtai knygos sukartina gyvenima. tik va lenkishkai neskaitau.... smile.gif

Na jai Vilniuje kambarys knygom tai oi kaip neapsimoka, už jį nuomininkai 300 litų sumokėtu,o kiek naujų knygų galima už tai nusipirkt kas mėnesį vis naujos g.gif
Atsakyti
mes kolkas gyvenam pas vyro tevus,vienas kambarys musu,tai stengiuosi daug senienu nekrauti,o va pas anyta kiek rakandu ir velniai zino ko...pvz suvalgo saldainiu dezute ,ir pasilieka ta dezute...sako gal kur panaudos,arba visokius nuo grietines pokelius,stiklainiukus...ir t,t,t doh.gif doh.gif o kiek nuo kiausiniu dezuciu tai siaubas...as tokiu siuksliu tikrai nerinksciau,bet as esu sentimentali,pvz daug mielu daikteliu is vaikystes sirdis neleidzia ismesti...o pvz zurnalus renku tik "mazyli" "mamos" ir "tavo vaikas" o visus kitus kuriuos skaitau atiduodu draugems arba ismetubet labai daug turiu pazistamu kurie viska kaupia kaupia ir daiktais daikteliais per daug apsikaupia....


jauciu....pamasciau kad ryt reikia daryt generaline tvarka g.gif o kas del rubu,tai jei kazkokio rubo neapsidejote daugiau nej metus,galit ji drasiai mest laukan ar padovanot kam 4u.gif


ir dar kaip sakiau kad anyta laaabai taupi....tai ji issaugojo daug drabuzeliu savo vaiku(vyro ir jo broliu),taipat nemazai zaislu isaugota tu tarybisku....tai mano vaikas kartais su tais zaislais zaidzia,kazkoki rubeli tarybiska uzdedu po namus kaime nesiot...o kai vaikas ta rubeli isauga ,as atgal atiduodu anetai,ir ji vel susipuokuoja i spinta biggrin.gif gal proanukiams taupo doh.gif
Atsakyti
Na mes tai nuomojamės vieno kambario butą. Atrodo nėra kur kaupt..Taip ir buvo pirmaisiais metais, o daba diedukas visą sklepą užgriozdino daiktais ir visokiom gamybos medžiagom, kurių bute nereik, bet išmesti gaila.

Šiais metais tėvai pardavė butą, kuriame mes užaugome. Tai dieve, kiek mes ten to gėrio per dvidešimtmetį prkaupto konteineriuose palikom... visus tris buvom užėmę... neduok tu dieve ir man tokio vargo....


O karra pritariu - knygos ne seniena, o vertingi daiktai, o mintis apie biblioteką thumbup.gif
Atsakyti
Man labai gražu kai įrėmintos nuotraukos, bet kai pas draugę pamačiau, kad vienam kambaryje sudėta virš 20 tokių remelių tai man negražu pasidarė, atrodo jau per daug. Gal jai vienoj vietoj būtų nieko, bet po visą kambarį išmėtyta, net bijai, kad saudaužysi. Man knygas patinka naujas skaityti, kai žinau iš kur jų gauti (pas ką kreiptis) tai man atrodo kam kaupti. Perskaitau ir atiduodu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2006 11 02, 19:24)
Na jai Vilniuje kambarys knygom tai oi kaip neapsimoka, už jį nuomininkai 300 litų sumokėtu,o kiek naujų knygų galima už tai nusipirkt kas mėnesį vis naujos g.gif

biggrin.gif mutante> o kiek tu moketum, kad tavo bute svetimi zmones nevaiksciotu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2006 11 03, 11:26)
Man labai gražu kai įrėmintos nuotraukos, bet kai pas draugę pamačiau, kad vienam kambaryje sudėta virš 20 tokių remelių tai man negražu pasidarė, atrodo jau per daug. Gal jai vienoj vietoj būtų nieko, bet po visą kambarį išmėtyta, net bijai, kad saudaužysi. Man knygas patinka naujas skaityti, kai žinau iš kur jų gauti (pas ką kreiptis) tai man atrodo kam kaupti. Perskaitau ir atiduodu. mirksiukas.gif

iremintos nuotraukos graziausiai atrodo sukabintos ant sienu tongue.gif ir nesudauzysi, ir grazu prisiminimu koliaza gali sukurti, ir pakaitaliodama jas gali vis naujai interjera apipavidalinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2006 11 05, 11:21)
biggrin.gif  mutante> o kiek tu moketum, kad tavo bute svetimi zmones nevaiksciotu?  g.gif

Na jo nemalonu kai kiti gyvena, nors kai su pažystamais gyvenom tai visai patiko
Atsakyti
Mano močiutė irgi stebėsi kaip aš galiu gyventi be didelės spintos. biggrin.gif
Ji vis bandė man įsiūlyti didžiausią spinta, kad aš ją į balkoną pastatičiau. bigsmile.gif Ir patalynė siūlė, na kur aš ją dėsiu, nemėgstu aš baltos. Tai pasakiau, kad į kaimą atiduotu. Pas močiūtę 3 kambarių butas (labai jau mažytis butas), tai buvo 4 spintos. Vos įkalbėjau vieną parduoti.
Tai į balkoną tada nepatekčiau. Aš irgi megėja dėti kai ką į šoną (o gal prireiks), bet kas 3 mėn. darau namie tvarką ir viską siūnčiu į šiukšliedežė.
Kai yra prikrauta tai oro trūksta ir nelabai yra gera namie. Kai atėinu pas močiūtę tai atrodo mane viskas spaudžia.
Atsakyti
Visada prisiperku buitinės chemijos, kai būna du už vieno kainą. Tik aišku seku tas kainas, nes ne visada kaina būna "už vieną", kartais būna tik tokia reklama. blush2.gif
Atsakyti
O aš turiu profesinę ligą Kadangi esu pagal specialybę siuvėja tai vieną kambarį turiu užgriozdinusi skudurais ir dabar baisiai pykstu ant saves .o kadangi mėgstu visokius rangdarbius tai išmesti gaila.
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2006 10 26, 11:49)
Labai miela renti savo vaiką savo rubeliais, bet jie atrodo labai jau tarybiski pries siuolaikinius ax.gif

Ne visi rubeliai su kuriais mes užaugome atrodo madingi.Bet mano mama yra išsaugojusi megztą komplekteli(kepurytę ir megztinuką),kuriuo buvo aprengtas mano brolis,grįžimui iš gimdymo namų.Kai aš pagimdžiau,savo mažyle iš gimdymo namų parsivežiau aprengusi tais rūbeliais.tam komplektui daugiau nei 30 metų,bet jis labai gražiai atrodo smile.gif .
Atsakyti