Įkraunama...
Įkraunama...

Ką geriau valgyti tik pagimdžius?

Pirma diena po cz net byjojau kazko valgyt tik vanduo ir tai mazais gurksneliais antra man irgi nedave valgyt ligonines maisto nors man jis buvo skanus tai valgiau buljona su versiena makaronais bulvem ir morkom ir buvau labai pikta kad tu makaronu ir darzoviu buvo mazai nes valgyt norejau daug galiausiai ir nuo skausmo ir nuo bendro nusilpimo kai esi nevalgius normaliai kelias dienas visiskai neturejau jegu.Trecia diena kapojau duona mociutes su sviestu suriu jogurtus ir viska kita. Nepatare gerti jokiu sulciu arbatos irgi 1 puodeli leido sake gert po cz 2, 5 l vandens i diena. Veliau siulyciau nevalgyti batono bulkuciu isvis nevalgyt saldainiu nebent balto sokolado gabaliuka nes nuo siu minetu produktu vaikui atsiranda berimai man gi grizus namo saldainiu norejosi be proto. Valgyt troskinius ir galima ir su kopustu nieko tikrai mano patirtim vaikui nebuvo as daznai valgiau balandelius nes geriau valgyt pradzioje visa troskinta maista.
Atsakyti
Po pirmogo gimdymo maitinau dukrą tik savo pienu. Mišinio ji nepripažino, aplamai buteliuko nepripažino.
Valgiau viską kaip visuomet valgydavau, tik vengiau vaisių pradžiai, kopūstų, pupelių, žirnių, brokolių. Visa kita normaliai smile.gif

Kai pagimdžiau, kol mane pervežė į palatą, išsiunčiau mb, kad parneštų man sushi (ryžiai, žalia žuvis ir tt. visa tai valgiau ir nėščia)lotuliukas.gif Kaip skanu tada buvo, mmmmmmmmmm.
Atsakyti
Pradzioj galima sakyti badavau, nes prisiklausiau istoriju, ko negalima valgyti ir pan... bet kai visvien pradejo pust jam pilveli po kurio laiko pradejau valgyti viska kaip ir nescia budama valgiau ir jokiu pasikeitimu nepastebejau smile.gif
Atsakyti
Maitinu pati ir valgau viska tongue.gif jokio skirtumo nera ar valgau tik koses ar ir kepsnius smile.gif
Atsakyti
o aš labai prisižiūriu maistą, nevalgau produktų, kurie man pučia pilvą:kopūstai ir t.t.valgau tik 1 obuolį per dieną arba 3 keptus, saują riešutukų, varškė, grūdinius produktus, žuvytę, vištieną, nevalgau citrusinių.
Atsakyti
Galima valgyti viską, ką valgėte ir per nėštumą ir prieš jį. Tik reikia viską vartoti su saiku ax.gif , ypač tuos maisto produktus, kurie turi polinkį pūsti pilvą
Atsakyti
Valgiau absoliuciai viska, ka ir iki gimdymo. Tik saikingai. Be to- as visada buvau linkusi maitintis kiek sveikiau, tai todel matyt ir nereikejo kazkokiu didesniu pakeitimu. Beje, neturejau jokio zverisko apetito, nei nescia, nei maitindama( maitinau iki 1,5 metu beveik), kaip kad kitos mamkos sako, maitinu- esu labai alkana.
Kavos irgi gerdavau- bet tik viena puodeli. Arbata geriau iprastine.
Nuo nieko mano vaikiui pilvo nepute, ir nebere odos. thumbup.gif
Nors ligonineje sesute patare nevalgyti vynuogiu, pomidoru, ir pan.- bet as juos valgiau- ir nieko visiskai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auroryte: 23 sausio 2009 - 23:05
pirmą dieną po gimdymo taip buvau išalkus,tai prisigėriau sulčių,privalgiau vaisių,bet dukrytei nepatiko schmoll.gif labai verkė paskui doh.gif tai vengiau tų produktų kurie pučia pilvuką,kol maitinau.
Atsakyti
Po gimdymo valgiau dziuvesius, surelius, bananus ir 1 karta per diena karsta patiekala, kol susitvarke vaiko pilvelis nevalgiau maisto is kopustu, zirniu, astrios mesos ir visko kas galetu pusti vidurius. Bedu kaip ir neturejom... smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, pries 8 dienas mano mazyle nusprende susipazinti su mumis ir visu menesiu gime anksciau, 47 cm ir 2.8 kg svorio. Gimdyma is anksto buvau suplanavus cezari tad apie naturalu net negalvojau. Namo gryzom jau kita diena tad teko galvoti ka valgyt, ligonines maistas pasirode labai keistas, beskonis ir vis skystas, nors pasiskaicius supratau kad taip ir turi but.
Bet kaip toliau, ka galima valgyt ir ko negalima? Visad valgiau labai nedaug ir vis labai sveikai. Siaubingai megstu vaisius, bet vakar padauginus abrikosu nakty dukryte nedave miegot nes pute pilvuka.
Pasidalinkit kokius vaisius, darzoves ir siaip ka galima valgyt kad ramiai miegot naktimis. Kaip reikalai su saldumynais, koks maistas gali sukelti alergija...
Dar turiu nesaikyngai daug pieno, vis dar viliuosi kad su laiku siek tiek susitvarkys nes kol kas labai sunku, krutys kaip akmenys ir skauda nors verk. kokio maisto reiketu venkt kad pienuko neatsirastu dar daugiau.
pasidalinkit savo patirtimi, nes informacijos internete daug bet visur rasoma skirtingai...
Atsakyti
Pasidalinsiu savo patirtimi ka valgiau po gimdymo ax.gif
Naturali mesa - virta, troskinta (kiauliena, jautiena, vistiena, versiena)
Kruopos (avizos, manai, grikiai, ryziai ) virti ant vandens (jei virdavau piene tai mano pieno fabrikas fontanus paleisdavo) doh.gif
Makaronus valgydavau
Vaisiai - kepti obuoliai, bananai, melionai; (sesute aiskino, kad galima visus geltonus vaisius) g.gif
Pieno produktai - sviestas, varske, pienas, jogurtas (naturalus)
Saldumynai - sakotis, bandeles (be priedu), sausainiai Gaidelis,
Darzoves - bulves, morkos, burokeliai
Geriau arbata arba vandeni
Tai toks mano valgiarastis buvo 3 men. kol vaikucio skrandukas igavo normalia forma (pas naujagimius skrandukas truputi kitoks) po 3 men jau paragaudavau zalio agurko, jogurto su priedais, bandeliu ivairesniu, kefyro, sviezio kopusto salotu, keptos mesos, ir pan. o jau nuo 6men. kai pradejau primaitinti trintom kosytem pradejau valgyti viska po truputi thumbup.gif
Atsakyti
as galvojau nestumo metu reikia rupintis ka valgai g.gif
tai pagimdziusi negalesiu gristi prie iprastos mitybos? blush2.gif
Atsakyti