Įkraunama...
Įkraunama...

Ką geriau valgyti tik pagimdžius?

po gimdymo valgyti reikia viska, ka valgei ir anksciau.. Aisku, reikia kreipti demesi, kad organizmas gautu pakankamai vitaminu, mineralu ir t.t.
Kad nuo jusu valgomo maisto kudikis nemiega, ji beria ir t.t. - blefas.. Juk suvalgius pvz varskes, ne viena varskes sudedamoji dalis nepakliuna i piena, pacios pamastykit.. Piena sudaro tos pacios dalys, ir baltymai ar riebalai motinos piene visada buna zmogiskos kilmes, o ne pvz karves pieno smile.gif O tokiu nesamoniu tenka skaityti..
Dazniausiai vaiku pilvuko putimas, skausmas priklauso nuo paties vaikelio, o ne nuo jusu valgomo maisto.. Uzauginau du berniukus - pirmasis nezinojo kas tas yra verkimas del pilvo putimo, antrasis - po siai dienai kankinasi.. Su pirmuoju valgiau viska, ka valgo normalus sveikas zmogus, su antruoju - bandziau nevalgti ivairiu produktu ir t.t. Ir koks rezultatas? Nulinis.. Tiesiog skirtingi vaiku organizmai..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2009 08 08, 11:41)
po gimdymo valgyti reikia viska, ka valgei ir anksciau.. Aisku, reikia kreipti demesi, kad organizmas gautu pakankamai vitaminu, mineralu ir t.t.
  Kad nuo jusu valgomo maisto kudikis nemiega, ji beria ir t.t. - blefas.. Juk suvalgius pvz varskes, ne viena varskes sudedamoji dalis nepakliuna i piena, pacios pamastykit.. Piena sudaro tos pacios dalys, ir baltymai ar riebalai motinos piene visada buna zmogiskos kilmes, o  ne pvz karves pieno smile.gif O tokiu nesamoniu tenka skaityti..
  Dazniausiai vaiku pilvuko putimas, skausmas priklauso nuo paties vaikelio, o ne nuo jusu valgomo maisto.. Uzauginau du berniukus - pirmasis nezinojo kas tas yra verkimas del pilvo putimo, antrasis - po siai dienai kankinasi.. Su pirmuoju valgiau viska, ka valgo normalus sveikas zmogus, su antruoju - bandziau nevalgti ivairiu produktu ir t.t. Ir koks rezultatas? Nulinis.. Tiesiog skirtingi vaiku organizmai..


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Jeigu pilvo pūtimas būtų susijęs su mamos pienu,tai tuomet pilvuko nepūstų mišinuku maitinamiems mažiukams ax.gif
Atsakyti
Tikrai sutinku, kad nesamone, jog nuo to ka tu valgai vaikui pilva pucia... blink.gif as irgi nieko visiskai nevalgiau 2 menesius, tik kruopas, viska troskinta ir ttt, o kaip stauge vaikas taip stauge doh.gif o mano drauge viska valgo, nieko sau neatsako, ir jos mazyle lygiai taip pat kencia nuo pilvuko diegliu doh.gif taip kad ar tu valgysi ar nevalgys tas pats s....gaunasi doh.gif vieniems maziukams su pilvuku isvis bedeliu nera, o kitiems dar ir kokiu buna.... doh.gif
Atsakyti
Pirma dukrytė labai kankinosi dėl pilviuko skausmų, bandžiau du mėnesius laikytis labai griežtos dietos, tai pienas vis tiek tekėjo fontanais ir pilvukas skaudėjo kaip iki tol. Antram sūneliui nebuvo jokių bėdų, o nuo antro mėnesio valgiau viską.
Atsakyti
Ir aš po gimdymo gal mėnesį daug ko nevalgiau, nes visi pripasaokojo, kad negalima to, negalima ano, o mažylis klykė ir klykė doh.gif Tai nusprendžiau nebekankinti savęs ir valgau viską, žinoma saikingai. Po truputį pilvuko reikalai tvarkosi. Beje, kaip paaiškėjo, pilvą pučia ne nuo mano valgomo maisto, o dėl stafilokoko. Taip kad valgykite viską su saiku 4u.gif
Atsakyti
as labai ziurejau ka valgau 3 men ir vistik pasilieku prie nuomones,kad reik ziuret ka valgai,tikrai,kai tik uzvalgiau silkes per kucias,vaikas l sureagavo,bet cia tik mano pastebejimas
Atsakyti
As besilaukdama valgiau viska ka norejau, tik stengiausi be saiko neuzsivalgyti kokio nors vieno produkto. As tikiu, kad vaikas dar mamos pilvelyje "paragauja" viso mamos suvalgyto maisto, todel ka valgiau iki gimdymo tapati valgiau ir maitindama. Iseinant is gimdymo namu, taip pat patare valgyti viska ka valgiau iki gimdymo, tik geriau susilaikyti nuo kazkokio specifinio, aštraus maisto kurio lig siol nevalgiau, nes gali vaikucio organizmas neigiamai sureaguoti. Jokiu problemu mazyle neturejo nei su pilvuku nei su berimais, o valgiau viska ko norejosi (visokios zalios darzoves, vaisiai, visi pieno produktai, troskintas maistas ir t.t.) rolleyes.gif
Atsakyti
Galiu sakyti is savo patirties, kad valgiau viska ko tik norejau ir pilvuka pute, ir nepute. Visko buvo. Dabar irgi viska valgau, t.y. ir keptas, ir rukytas, ir virtas maistas, kopustai, baklazanai, morkai, bananai, melionai, zirniai, kialiena, vistien jautiena, kalakutiena, saldumynai, pieno produktai ir pan. pabandziau viskas tiko ir toliau valgau sau nesukdama galvos
Papildyta:
O del pieno mazinimo, tai sako padeda metu arbata, taip pat gazuotas vanduo. Bet manau, kad jo nereikia mazinti. Kaip man sake, kad susinormalizuos pieno gaminimas ir krutu nebetemps ir nebeskaudes. taip ir buvo po kokiu 2 savaiciu ju nebeskaudejo, tapo minkstesnes, o pienuko dar ir siandien turim
Atsakyti
labai aciu visiems uz patarimus, galiu dziugiai pasakyti kad is tikruju susitvarke pieno fabrikelis, ir jau galiu ramiai miegoti naktimis thumbup.gif pienuo turim tiek kiek reikia, nezinau ar taip ir turejo but ar tai vis tik del to kad sumazinau skysciu kieki bet tikrai kazkas padejo...
o su maistu tai eksperimentuoju blush2.gif bandau valgyt daugiau virto ir lieso + niekaip negaliu atsisakyti vaisiu tai su jais ir vyksta didysis eksperimentas ...

kaip elgtis su saldumynais? kartais taip norisi kad net seiles varva, bet kiek zinau kad sokoladas is vis negerai nes vaikui gali sukelt alergija, bet juk yra tiek visko skanaus... ar galima kaip nors pasmaliziaut ??????????????
Atsakyti
Man ir gimdykloj sake, ir po gimdymo seimos gydytoja, ir literaturoj siuolaikinej skaiciau, kad galima maitinanciai mamai viska, kad viduriu putimas nuo to, ka valgo mama tai tera mitas. Aisku, alkoholio as tonom negeriau, nerukiau, bet maitindama tikrai mitybos neziurejau. Pirma menesi nieko nevalgiau is vis, tik vandens labai labai daug ir obuolius . Pieno buvo daug, ir nakti mazoji ismiegodavo po 4 valandas ir ilgiau, reiskia riebumo pakako,o pilvo nei sykio nepute, pirma menesi netoli 2 kg priaugo mazoji. Po to, kai svorio atsikraciau, valgiau viska, ir saltibarsciu, ir raugintu agurku, labai megstu Nesquick ta sokoladini gerima vaikams, tai litrais ji geriau, maisiau piene ir geriau, taip ziauriai norejosi. Ir sokolada valgiau. Tai mazajai jokiu bedu su viduriais, nei su alergijom, nei su kokiais berimais ar pilvo putimais nebuvo. Na, bet gal cia tik sutapimas. Gal man tik pasiseke...
Atsakyti
Man vaikų gydytoja patarė kuo mažiau valgyti rukytų mėsos gaminių ir rugščių vaisių, nes tai skatina atpilinėjimą. Nežinau kiek tai tiesos, bet kai suvagau šokolado ir braškių mano margytę išbėria.
Atsakyti
QUOTE(zitsuk @ 2009 08 17, 16:39)
Man vaikų gydytoja patarė kuo mažiau valgyti rukytų mėsos gaminių ir rugščių vaisių, nes tai skatina atpilinėjimą. Nežinau kiek tai tiesos, bet kai suvagau šokolado ir braškių mano margytę išbėria.

Matai kaip..... Matyt, kiekvienam skirtingai. Musiskei nieko nebuvo, nei atpylinejimu nei berimu.
Atsakyti