Įkraunama...
Įkraunama...

ar patinka būti nėščia?

Man dar tik 9 savaite prasidejo... jauciuosi siaubingai, bloga istisai....dabar tikrai nejauciu jokio malonumo but nestuke.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikos nestuke.gif
mum liko jau nebedaug, tik kelios savaites, nestumas praejo lengvai, be pykinimu, tik kartais pamutindavo, treciam trimestre prasidejo remens edimas, pradejo karts nuo karto skaudeti dubeni - pleciasi kaulai, siek tiek sutino kojos, na, ir aisku, pilvuka papuose strijos doh.gif
svarbiausia, kad lelyte gerai jauciasi pilvelyje, auga stiprus (-i), parodo tai mamytei stipriais judesiais i sonus, kartais tenka ir teveliui hihihi.gif
psichologiskai buvo sunku susitaikyt su tais pokyciais kune, bet juk leliukui reikia geru mamytes emociju, tad stengiuos apie tai negalvot ir kantriai istvert paskutines savaiteles... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2007 09 01, 11:07)
Visai nepatinka kol kas  schmoll.gif  Man dar tik 8 savaites, o atrodo kaip visa amzinybe pykinimo, istisinio galvos skausmo, skrandzio problemu ir neigiamu emociju. Taip, neigiamu emociju. Kas idomiausia vaikiukas buvo laukiamas ir planuotas, bet dabar islenda visos baimes ir depresijos.. esu baisiai nervinga ir neskaitant draugo rupescio jauciuosi visiskai nezinanti, ko noriu is ateities, ir klausineju saves ar tai buvo teisingas sprendimas? Tikiuosi, kad visos neigiamybes su laiku praeis ir ateis ta "ypatingoji busena" apie kuria visos sneka.



Ir man lygiai tas pats.... tikiuosi, kad ta slogi nuotaika ir sunki savijauta praeis....
Atsakyti
Kai pagimdziau pirma karta, taip truko pilvo, judesiu pilvelyje, zinojimo, kad mazyle arti manes - manyje. Labai norejau vel kada nors buti nescia. Ir stai as vel nescia, tik dabar laukiuosi dvynuku, ir noriu, kad greiciau sueitu kokios 37-38 sav., kada tureciau gimdyti. Esu daug storesne, nei buvau pirma karta, todel pilvas daug sunkesnis, daug nepatogiau, buna ir silpna, ir papykina, ir jauciuosi labai nerangi. Visai faina buti nesciai BUVO kokius 6 menesius, bet dabar labai jau pasiilgau buti plona ir vikria.
Atsakyti
pradzioje nestumo ir man buvo nelengva, istisai norejau valgyti, daznai skaudedavo galva, ir visokiu kitokiu nepatogmu..bet dabar jau viskas ciki...tik kad nerangesne darausi..bet labai malonu jausti vaikiuko judesiukus, paglostyti pilvuka... smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuneb @ 2004 10 03, 11:43)
aš taip pavydžiu toms, kurios džiaugiasi tuom, kad jos nėščos, gėrisi savo pilveliais...aš  nesugebu tuo džiaugtis, mane nervuoja tokia būklė, pykinimai pirmaisiai mėnesiais, po to paskutinais mėnesiais didelio pilvo nešiojimas...nuotaikų svyravimas.....net nupurto kai pagalvoji...




pati mintis tai man patinka, tik dar kazkaip sunkiai suvokiama man tai, kad turesiu savo mazyti leliuka nestuke.gif smile.gif ax.gif ...visa tai atrodo kaip sapnas blush2.gif ...tik organizmo kaprizai ir besikeiciancios formos privercia gryzti i realybe biggrin.gif thumbup.gif ...laukiu to stebuklelio, tik keista, kad jau busime tryse, taip cia viskas neplanuotai gavos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lasyte @ 2007 12 28, 23:35)
Man dar tik 9 savaite prasidejo... jauciuosi siaubingai, bloga istisai....dabar tikrai nejauciu jokio malonumo but  nestuke.gif  blush2.gif



as tai kantriai bandau kesti visus tuos nepatogumus, nors nevisada pavyxta doh.gif lotuliukas.gif , o tada jau MB tenka kesti mano nuotaikos pokycius lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...abiem tai nauja dar, esam visiskai zali pakolkas ir tenka daug ko mokytis ax.gif
Atsakyti
Labas mamytes nestuke.gif
mums jau 15 savaiciu, o pirmajama trimestre manes maziukas visai nekankino, net pamirsdavau kad esu nescia ax.gif tai man kolkas vienas dziaugsmas, galeciau amzinai but nescia thumbup.gif
Atsakyti
Man sis nestumas ziauriai varginantis verysad.gif Norisi greiciau pagimdyt. Nors zinau,kad po kurio laiko paiilgsiu vel to jausmo,kai kazkas kirb pilvelyje wub.gif bet tik pasiilgsiu, nes daugiau nestuke.gif but nebenoriu ax.gif
Atsakyti
Gaila nestuke.gif mamytes, kad jums sunkus išbandymai teko... verysad.gif
Labai tikiuosi, kad aš taip ir toliau be jokių baisių pasekmių likusias savaitėles stumsiu. Vos porą sykių "sutąsė" parduotuvėje nuo kvapų, bet su WC ... tfu, tfu, tfu ... bendrauti dar neteko. thumbup.gif
Tik tas petitas žvėriškas mane neramina: valgau viską iš eilės ir noriu dar doh.gif
O dar vyro lepinimas kaip man patinka............... Mmmmmh blush2.gif ax.gif Žnot, galėčiau lauktis ir lauktis ax.gif

Mylimasis, dievinu Tave už tai, kad toks šaunus esi! wub.gif good.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Nu ką aš žinau, ką Jūs sakysite kai jau eis paskutinės nėštumo savaitės, ir, neduokDie, jei praleisite savo terminą, t.y. - pernešiosite... doh.gif Patikėkit, jokio didelio malonumo nėra tuomet būt nestuke.gif norisi tik kuo greičiau pagimdyt... mirksiukas.gif
Sėkmės Jums nešiojant savo kleckiukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vitab @ 2008 01 04, 18:10)
Nu ką aš žinau, ką Jūs sakysite kai jau eis paskutinės nėštumo savaitės, ir, neduokDie, jei praleisite savo terminą, t.y. - pernešiosite...  doh.gif  Patikėkit, jokio didelio malonumo nėra tuomet būt nestuke.gif  norisi tik kuo greičiau pagimdyt... mirksiukas.gif
Sėkmės Jums nešiojant savo kleckiukus mirksiukas.gif



uztai as ir sakau kad iki siol man nestumas vienas malonumas, kas bus rytoj niekada negali zinot wink.gif o kitoms ir gimdymai lengvi, o kitoms sunkus, kas cia zino 4u.gif
Atsakyti
man kazkaip iki 8men buvo visai nieko but nestuke.gif nestumas gan lengvas, bet dabar tai ti laukiu kada gi lialius prakrapstys skylute lyst lauk lotuliukas.gif atrodo daugiau nebegaliu, pilvas laaabai didelis, negaliu normaliai ne batu apsimaut, skauda visi sonai, prasidejo paruosiamieji saremai, issimiegot negaliu.. norisi visa vyru gimine gun_bandana.gif kodel jie negali to dziaugsmo pajaust g.gif biggrin.gif
Atsakyti