Įkraunama...
Įkraunama...

Preparatai lieknėjimui

mano senelis vartojo protifar po operacijos 4u.gif
Papildyta:
bet nemanau,kad sis preparatas turetu buti jusu maisto pakaitalas,tiesiog papildo mityba.. arba skiriamas kaip jau sakiau,po operacijos 4u.gif
Atsakyti
metu svori ir noriu nusipirkti kazkoki preparata "pagalbininka".gal kas bandet "Harmony Line"???maciau reklama per tv...butu idomu isgirsti nors keleta nuomokiu apie si preparata.aciu visoms nepatingejusioms... 4u.gif
Atsakyti
Labas, "Harmony Line" produktų, kuriuos rekomenduojama gerti lieknėjant yra nemažai, kurio produkto reklamą matei, kuris tave domina? ax.gif

Harmony Line Calcium+Magnesium+Zinc+Selenium
Harmony Line Coenzym Q10
Harmony Line Lecithin
Harmony Line Obuolių sidras Vitaminas E+C
Harmony Line. Antioksidantų kompleksas + selenas ir cinkas
Atsakyti
Tiesa pasakius produktai, kaip produktai. Man atrodo ypatingai nieko neišsiskiria. Beveik visi yra gaminami ir kitų gamintojų - bioformulės ir t.t
Aš besirinkdama vieną iš produktų aš visada žiūriu į kiekio ir kainos santykį, bei pagalbines produkto medžiagas ir tokiu būdu pasirenku ax.gif

Atsakyti
tai cia apie "Obuoliu sidro" kapsules tada, nes maciau ir as per TV reklamuoja.
gavau dovanu. kazkaip kvailai uzsimniau darbe, kad pasitaisiau, tai koleges padovanojo, sake kad vaistininke labiausiai jas rekomendavo, kaip medziagu apykaita skatinancias...
beje ant pakuotes parasyta, kad jos suteikia sotumo jausma, ir aprupina organizma visokomis gerybemis - vitaminais, mineralais ir pan.
na po savaites pastebejimu tai sotumo jausmas tikrai juntamas jei kapsule isgeriu valgio metu (kaip beje istukcijoje ir parasyta), kazkaip viena karta ant tusco skrandzio isgeriau - tai buvo ne kas...
negaliu atsakyti kiek jos efektyvios nes cia prisiskaiciau visokiausiu nuomeniu apie obuoliu sidro kapsules, bet pati geriu, nemanau kad pakenks, o gal net ir pades mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, norejau pasidalinti patirtimi su vartojusiomis DIETRIM. Niekur neradau jokios info ir jokiu forumu, kur butu apie si preparata diskutuojama, bet neabejoju, kad isbandziusiu ji tikrai atsiras. Laukiu naujienu rolleyes.gif

Papildyta:
As pati vartoju dar tik tracia diena, bet jau pradejo reikstis pasaliniai poveikiai verysad.gif Nors ir nelabai stiprus, bet jei praejus pirmoms 5 kritinems dienoms viskas nepageres, mesiu gerusi, nors apetitas stipriai sumazejo(bet visiskai nedingo, kaip tai buna nuo Reductilio pvz.) nuo pat pirmu kapsuliu, o kad i savo ka tik iskepta pyraga per vakariene ziurejau kaip i daikta, o ne auka, kuria turi sunaikinti mano burna, man cia buvo isvis soko verta staigmena smile.gif Bandysiu laikytis ir tikiuosi, kad nepakenksiu savo sveikatai
Atsakyti
Sporto klube pamaciau lankstinuka su Fat Direct papildo aprasymu:

Blokuoja riebalų kaupimąsi
Padeda deginti riebalus
Greitina medžiagų apykaitą
FAT direct - tai ypač efektyvi priemonė kovai su viršsvoriu, kuri veikia riebalus keliais būdais. Papildo veikimas pagrįstas tradicinių žolelių ekstraktų ir medžiagų, kurios atlieka svarbiausią vaidmenį riebalų apykaitoje, sinergetiniu poveikiu. Revoliucinė tokių medžiagų kaip L-Karnitinas, guarana, sinefrinas, žalios arbatos ekstraktas, baltojo gluosnio žievės ekstraktas, argininas, chromas ir L-citrulino malatas kombinacija optimaliai paruošia ir priverčia jūsų kūną deginti riebalus.

FAT direct + aktyvus gyvenimo būdas + subalansuota dieta = optimalus svorio metimas

Aktyvios medžiagos:

Sinefrinas – stimuliuoja termogenezę „energijos imimą iš riebalų“
Baltojo gluosnio žievės ekstraktas – pašalina karštį ant odos paviršiaus
Žalios arbatos ekstraktas – padeda mažinti kūno riebalų kiekį
Guarana – teikia energijos ir pagreitina riebalų perdirbimą
L-Karnitinas – perneša riebalus į jų degimo vietą
L-Citrulino malatas – pagreitina energijos gavima iš riebalų
Argininas – padeda padidinti aktyvių raumenų masę
Chromas – mažina alkio jausmą ir potraukį saldumynams

Vartojimas:
4 kapsulės ryte į tuščią skrandį 20 min. prieš pusryčius, arba 2 kapsulės ryte, 20 min. prieš pusryčius ir kitos 2 po pietų. Nevartoti prieš miegą.

Siekiant geresnių rezultatų galima išbandyti chaotišką vartojimą.
Žmogaus organizmas turi unikalų sugebėjimą adaptuotis prie įvairiausių veiksnių. Kai naudojame FAT direct, mūsų organizmas taip pat po truputi gali priprasti prie jo poveikio, ko pasekoje Fat direct veiksmingumas gali sumažėti. Norint, kad papildas kaip galima ilgiau būtų efektyvus, mes rekomenduojame tokį vartojimo variantą:

Naudokite papildą trijų savaičių intervalais. Pirmo periodo metu gerkite kapsules kas antrą dieną t.y. vieną dieną geriate, kita – ne. Vartojimo būda pasirinkite koki norite (ar gerti 4 ryte, ar po dvi ryte ir popiet). Po trijų savaičių vartojimo padarykite pauzę ir vieną savaitę papildo visiškai nevartokite. Toks vartojimas (tris savaites vartojate, viena ne) padės ilgiau išlaikyti FAT direct veiksmingumą.

Maistinė energinė vertė:
100 g 1 kapsulė - 835 mg
Kalorijų 1095,1 kJ/275 kcal 9,1 kJ/2,2 kcal
Baltymų 52,7 g 0,44 g
Angliavandenių 3 g 0,25 g
Iš jų cukrų 3 g 0,25 g
Riebalų 0 g 0 g
Prisotintųjų riebalų rūgščių 0 g 0 g
Skaidulų 0 g 0 g
Natrio 0 g 0 g
Guarana ekstrakto (10% kofeino) 23,9 g (2,39 g) 200 mg (20 mg)
Karčiavaisio citrinmedžio ekstrakto (8% sinefrino) 3,52 g (0,28 g) 30 mg (2,4 mg)
baltojo gluosnio žievės (15% salicilo) 1,79 g (0,26 g) 15 mg (2,25 mg)
Žalios arbatos ekstrakto (50% polifenolio) 1,79 g (0,89 g) 15 mg (7,5 mg)
L-citrulino malato 10,78 g 90 mg
L-karnitino tatrato 23,95 g 200 mg
L-arginino 14,97 g 125 mg
Chromo 2,99 mg 0,1 mg

Gal kas esat bande?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 14 liepos 2012 - 21:30
Sveikos,

Gal teko susidurti su "Forever" liekniejimo programa? Isbandėte? Idomūs jūsų atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2008 10 20, 12:27)
Sveikutes, norejau pasidalinti patirtimi su vartojusiomis DIETRIM. Niekur neradau jokios info ir jokiu forumu, kur butu apie si preparata diskutuojama, bet neabejoju, kad isbandziusiu ji tikrai atsiras. Laukiu naujienu rolleyes.gif

Papildyta:
As pati vartoju dar tik tracia diena, bet jau pradejo reikstis pasaliniai poveikiai verysad.gif  Nors ir nelabai stiprus, bet jei praejus pirmoms 5 kritinems dienoms viskas nepageres, mesiu gerusi, nors apetitas stipriai sumazejo(bet visiskai nedingo, kaip tai buna nuo Reductilio pvz.) nuo pat pirmu kapsuliu, o kad i savo ka tik iskepta pyraga per vakariene ziurejau kaip i daikta, o ne auka, kuria turi sunaikinti mano burna, man cia buvo isvis soko verta staigmena smile.gif  Bandysiu laikytis ir tikiuosi, kad nepakenksiu savo sveikatai


Labas,

as vartojau DIETRIM'a apie 3 men., bet dabar mastau, ar verta toliau...
pirma men. lyg ir buvo gerai, po 1,5 men buvo nukrite pora kg, bet po to atsirado zveriskas potraukis saldumynams. As ir taip i juos nespjaunu, bet anksciau kazkaip sugebedavau atsispirti, o dabar - katastrofa - smegeninej vis sukasi mintys apie saldainius - daryk ka nori. Ir vel priaugau tuos numestus...
Nezinau, ar cia preparatas kaltas, bet... Ten raso, kad padeda kontroliuoti cukraus kieki ir t.t., tai kur ta kontrole? g.gif
Siaip esu labai nusivylusi, nes jau nemazai tu lieknejimo preparatu esu vartojusi ir dabar nebezinau, ka toliau daryti.
Aisku, esu is tu tinginiu, kuriems sportas - karone, gal butu viskas kitaip. Bet nelabai save isivaizduoju po darbo (ji baigiu 19 val.) begancia i sporto kluba. Man tiesiog jegu nebelieka...
Tai va. Ziuresim, kaip tau seksis su tuo DIETRIM. O tu ar sportuoji papildomai?
Atsakyti
Na stai,mergaites,jau beveik tris savaites grazinuosi biggrin.gif ,t.y.-metu svori.Ir ka as galiu pasakyti, 7kg.minusas. clap.gif .Sekasi man neblogai,o ir nesijauciu kankine.Slim'o tebletytes gal ir padeda,o gal jau pati isitikinau ko,kada ir kiek reikia,bei galima.Dziaugiuosi,kad judu i prieki ax.gif .
Atsakyti
Gal žinote, kuris iš preparatų mažina potraukį saldumynams?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2008 11 11, 14:57)
Gal žinote, kuris iš preparatų mažina potraukį saldumynams?


Chromas

Jis reikalingas gliukozės metabolizmui. Stiprina insulino veikimą, todėl šis mikroelementas padeda deginti riebalus, greitina medžiagų apykaitą ir mažina norą smaližiauti .
Svarbiausi šaltiniai: alaus mielės, austrės, kepenys, bulvės, grūdai, mėsa, sūris, rupi duona, kukurūzai, juodoji arbata, kava, jūros produktai (arba tabletinis - pasirinkimas vaistinėse nemažas)

Bet šiaip kiekvienam skirtingai, vieniems padeda, kitiems ne ax.gif
Atsakyti