Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 5

QUOTE(singarela @ 2006 10 29, 22:18)
Išbandžiau ir aš kiaulieną koriejietiškai, mėsa tikrai nebuvo sausa,nes mėsa buvo truputį su lašinuku, nors mano vyrui naujovės nelabai patinka,bet šią mėsytę kirto,kad net ausys linko  lotuliukas.gif ir man labi patiko  ax.gif

Bet pats pats pačiausias " Aharoni obuolių pyragas"  thumbup.gif ir kažkaip stebuklingai gerai iškepė iškilo,buvo toks purus.  clap.gif Tik man jis įgavo rudą tamsią spalvą, nors pas tave Sonatina,jis geltonas  blush2.gif Bet dėl to skonis tikrai nepablogėjo  essen.gif

As vakar irgi isbandziau kiauliena korejietiskai ir Aharoni obuoliu pyraga:) .Deja mesa buo truputi sausa(sprandine),gal kiaule sena buvo biggrin.gif .Bet skoooonis... rolleyes.gif .Valge visa seima(retai pas mus buna,kad visiems patiktu) cool.gif .Druskos isvis nedejau ax.gif

Atsakyti
Aš irgi kepiau kiaulieną korėjietiškai, būtų buvę labai skanu, jei nebūtų per daug suskrudusi ir sudžiuvusi. Ech, taip pasitaiko, kai dvi šeimininkės vieną patiekalą ruošia ir dar manau, kad per mažais gabalais supjausčiau, nes aš viską mėgstu nusmulkinti. Skonis tikrai geras, bandysiu dar kartą. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2006 10 30, 11:26)
Savaitgali gaminau keptus varskecius,tai man nesigavo, sakau gal varske kalta g.gif . Draugas nupirko pusriebes, bet tokios gumuluotos, tai man ji nei issitryne, nei su mikseriu issiplake doh.gif. Kaip sake MB, bloga tarpine, o ne varske doh.gif  lotuliukas.gif . Siandien kepsiu zuvi prancuziskai is skorpionzuviu file, manau, kad bus labai skanu wub.gif


As irgi su sita zuvimi dariau, tikrai liuks thumbup.gif
Atsakyti
kepiau ir aš aharonio pyragą rolleyes.gif , sonatina, pasakyk, ar jis toks turi būti: daug daug biskvito ir apačioj maaažai obuolių? ax.gif
Atsakyti
agotai, o kas būtent nesigavo? g.gif Ir apie kuriuos varškėčius kalbi - kur reikia kepti orkaitėje, ar kur keptuvėje?

jurginėli, smagu, kad sausainiai gavosi skanūs smile.gif

alex, malonu, kad kiauliena ir jums patiko smile.gif

Spurgita, greičiausiai per daug suskrudo būtent dėl to, kad mėsa supjaustei smulkiai... Aš pjausčiau gana stambiais gabalais, kaip šašlykui...

yuki, būtent toks (obuolių bus tiek, kiek įdėsi - jeigu dėsi maaažai, tai ir bus maaažai tongue.gif ) smile.gif Gi ir nuotraukose matėsi smile.gif Na nebent gali dėti daug daugiau obuolių ax.gif
Atsakyti
Vakar kepiau bandeles pagal Varškinės tešlos bandelių receptą ax.gif [attachmentid=75773][attachmentid=75774]
Labai bijojau, akd tešla nebūtų kieta, ir kaip apsidžiaugiau, kad tešla buvo minkštutė thumbup.gif Ir šiandien ryte bandelės buvo kaip šviežios, nors stovėjo ant stalo neapdengtos niekuo thumbup.gif Dariau vienas su kumpio, kiaušinių ir svogūnų įdaru, o kitas tiesiog tuos pačius apskritimus apibarsčiau cukrumi su cinamonu ir susukau- gavosi saldžios bandelės ax.gif
Ačiū, Sonatina 4u.gif
Atsakyti
Letta, bandelės atrodo fantastiškai thumbup.gif Ir kiek daug bigsmile.gif
Gerai, kad neseniai papietavau tongue.gif
Atsakyti
4u.gif
sonatina einu tavo babanu keksa perdaryt i keksa su morkom,kaip manai kiek reiktu morku vietuoj 4 bananu?bijau padaugint.dar radau parduotuvek prieskoniu mixsa specialiai keksam ir meduoliam,ziuresim kas gausis.. g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
sandralita, vizualiai galvodama turbūt vietoje 4 bananų imčiau 4 morkas... g.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Šeštadienį vaišinau draugus morkų tortu... essen.gif essen.gif essen.gif Ruošdamasi kepimui, kelis kart bėgau prie kompo, nes buvo keista, kad nereikia nė kiek miltų... Tai vistiek idėjau daugiau džiuvėsėlių nei nurodyta recepte... Gerai, kad nieko nepagadino jie hihihi.gif Bet jau skonis neapsakomas thumbup.gif Man labai patinka morkų pyragai, taip, kad šitas bus kepamas dabar dažniau 4u.gif Ačiū Sonatinai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 10 30, 13:39)
sandralita, vizualiai galvodama turbūt vietoje 4 bananų imčiau 4 morkas... g.gif


idejau tris dideles,ziurejau kad kiekis bliuduke but panasus i bananu kieki..jau kepa ziuresim kas gausis..kaip man tie keksai patinka,sumeti viska i mikseri po to i forma ir viskas..kaip tik man tinginiai blush2.gif
QUOTE(laurechka @ 2006 10 30, 13:44)
Sveikutės 4u.gif
Šeštadienį vaišinau draugus morkų tortu... essen.gif  essen.gif  essen.gif  Ruošdamasi kepimui, kelis kart bėgau prie kompo, nes buvo keista, kad nereikia nė kiek miltų... Tai vistiek idėjau daugiau džiuvėsėlių nei nurodyta recepte... Gerai, kad nieko nepagadino jie hihihi.gif  Bet jau skonis neapsakomas thumbup.gif  Man labai patinka morkų pyragai, taip, kad šitas bus kepamas dabar dažniau 4u.gif  Ačiū Sonatinai 4u.gif  4u.gif  4u.gif

reiks ir man kada pabandyt unsure.gif

sonatina keksas gavosi liuks thumbup.gif morku visai nesijaucia ir purus ir minkstas ir dregnas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2006 10 30, 09:28)
Aš irgi kepiau kiaulieną korėjietiškai, būtų buvę labai skanu, jei nebūtų per daug suskrudusi ir sudžiuvusi. Ech, taip pasitaiko, kai dvi šeimininkės vieną patiekalą ruošia ir dar manau, kad per mažais gabalais supjausčiau, nes aš viską mėgstu nusmulkinti. Skonis tikrai geras, bandysiu dar kartą.  rolleyes.gif


Jeigu kepei, kaip nurodyta Sonatinos recepte prie 220 c 1,5 val. ir tik 1 kg susmulkintos mėsos, tai aiškiai per daug. Paparastai kiaulieną rekomenduojama kepti temperatūroje iki 180 c. Jeigu tai smulkūs gabalai užtenka 20-30 min. Ištisinis 1 kg kiaulienos gabalas iškepa vidutiniškai per 1 val. 20 min.
Atsakyti