Įkraunama...
Įkraunama...

VPU studentės

QUOTE(daliela @ 2005 09 09, 11:44)
Turiu, pabandysiu persiūsti... mirksiukas.gif

Labai busiu dekinga wink.gif Labai laukiu. Nes i egza negalejau nuvaryti del to, gal gimdziau wub.gif tai ir skola pasidariau blush2.gif
Atsakyti
Mane domintu anglu kalbos filologija, bet busiu baigusi visai is kitos operos bakalaura (socialiniai mokslai), idomu, jei stociau i bakalaura, ar butu kazkokiu privilegiju (gal kazka uzskaitytu, pvz.lotynu k., ekonomika ir pan.)? O gal yra kokia studiju programa, kur su kito profilio aukstuoju stoja ir maziau metu reikia mokytis?Gal kas turite siuo klausimu informacijos? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 09 19, 13:56)
Mane domintu anglu kalbos filologija, bet busiu baigusi visai is kitos operos bakalaura (socialiniai mokslai), idomu, jei stociau i bakalaura, ar butu kazkokiu privilegiju (gal kazka uzskaitytu, pvz.lotynu k., ekonomika ir pan.)? O gal yra kokia studiju programa, kur su kito profilio aukstuoju stoja ir maziau metu reikia mokytis?Gal kas turite siuo klausimu informacijos? Aciu 4u.gif

Bent jau lituanistikoj tai yra toksai spec.kursas, kur mokosi jau turinčios aukštąjį moteriškės ir joms mokytis reik 2 metais trumpiau.
Atsakyti
Taip, nemažai dėstytojų įskaito tokius dalykus, kaip ekonomika, filosofija, meninis lotynų k. ar kt. Aišku, kartais ir nuo dėstytojo daug priklauso. Būna ir tokių, kurie net girdėt apie tai nenori, bet labai mažai tokių mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos lituanistes! Labai reik iraso su tarme. Gal kas turit sena kasete? ax.gif Skolinga neliksiu cool.gif
Atsakyti
Mamytes,
as ne labai i tema, bet labai reikia jusu pagalbos:drauge studijuoja KTU ir jai reikia sociologijos referato.Darbo tema gali buti pasirinkta individualiai arba yra temu sarasas, kuri galiu atsiusti. Netinka darbai parasyti KTU, kitu univeru tinka. Atsilygins.
Labai lauksiu jusu zinuciu i az.
Is anksto aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raduga @ 2005 09 27, 13:37)
Bent jau lituanistikoj tai yra toksai spec.kursas, kur mokosi jau turinčios aukštąjį moteriškės ir joms mokytis reik 2 metais trumpiau.

Idomu g.gif ..VPU tinklapyje radau persikvalifikavimo studijas, kur galima stoti i anglu filologija (neakiv., arba vakarini) su kitos srities aukstuoju, ir mokslai trunka atitinkamai neakiv. 2,5m., o vakariniam 2m. Bet niekur nemaciau kokia tokiu studiju kaina, tik parasyta, kad studentai studijuoja savo lesomis. Gal kas nors cia uzsuka ten bestudijuojancios ir gali man paaiskinti kaip ten viskas vyksta. Kaip supratau neuztenka tik diploma parodyti, reikia vietoje laikyti anglu k. testa (zodziu, rastu). Susidomejusi esu toms studijom, nors tu ka, bet neturiu daug info apie tai...ar verta? Gal kursai bus paprasciau, bet is kitos puses, ar jie man duos visa tai, ka studijuojant mokymo istaigoje...Paskambinus suzinosiu plika informacija, bet man idomu jau studijuojanciu ar ten labai sunku, nestudijavus anglu bakalaure patempti? Gal kazkas ruosia stojamiesiems, uzveda ant kelio? Kaip testas vyksta? Na, daug maz tokios info ir noriu... blush2.gif Aciu
Atsakyti
Labukas 4u.gif Mokiausi VPU ir nebaigiau verysad.gif Is pradziu gime sunelis, po to isvaziavau su seima i Airija. Noreciau grizt i Lietuva mokslu baigti, bet... Kankina abejones. Idomu, ar gavusi bakalauro diploma galeciau su juo isidarbinti ne Lietuvoj, o kitoj saly? Gal kas zino? Neapsakomai buciau dekinga uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 11 29, 14:11)
Idomu g.gif ..VPU tinklapyje radau persikvalifikavimo studijas, kur galima stoti i anglu filologija (neakiv., arba vakarini) su kitos srities aukstuoju, ir mokslai trunka atitinkamai neakiv. 2,5m., o vakariniam 2m. Bet niekur nemaciau kokia tokiu studiju kaina, tik parasyta, kad studentai studijuoja savo lesomis. Gal kas nors cia uzsuka ten bestudijuojancios ir gali man paaiskinti kaip ten viskas vyksta. Kaip supratau neuztenka tik diploma parodyti, reikia vietoje laikyti anglu k. testa (zodziu, rastu). Susidomejusi esu toms studijom, nors tu ka, bet neturiu daug info apie tai...ar verta? Gal kursai bus paprasciau, bet is kitos puses, ar jie man duos visa tai, ka studijuojant mokymo istaigoje...Paskambinus suzinosiu plika informacija, bet man idomu jau studijuojanciu ar ten labai sunku, nestudijavus anglu bakalaure patempti? Gal kazkas ruosia stojamiesiems, uzveda ant kelio? Kaip testas vyksta? Na, daug maz tokios info ir noriu... blush2.gif Aciu


Turejau reikalu su kitos srities perkvalifikavimo studijom vpu, bet Perkvalifikavimo centras, atrodo, bendras visiem dalykam. Del kainos tai buvo taip: priklause nuo to, kiek susirinko zmoniu i kursa ir nuo valstybes skirtu lesu, nes centras dalyvaudavo ivairiuose SMM projektuose ir konkursuose, kai gaudavo pinigeliu, tai kaina mazedavo. Priedo, persikvalifikuojant uzskaito dali anksciau jusu studijuotu dalyku (jei kas nors tinka) ir automatiskai gaunasi, kad ne visas paskaitas lankot, vadinasi ir mokesit atitinkamai maziau uz ta, kuris lankys visas paskaitas.
Paskambinkit ir klausinekit visko is eiles kas idomu, bent jau pernai tai labai maloniai viska paaiskindavo...
Atsakyti
gal turite pamokų plano pavyzdžių? Mokaus vpu, neakivaizdiniam, tai nespėjo išdėstyti planų sudarymo, maždaug "pasimokinkit ir rašysim" blink.gif blink.gif , tai jei kas turit ir galit atsiūst (nesvarbu kokių dalykų), tai į kristupelis@gmail.com Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2005 12 08, 13:54)
gal turite pamokų plano pavyzdžių? Mokaus vpu, neakivaizdiniam, tai nespėjo išdėstyti planų sudarymo, maždaug "pasimokinkit ir rašysim"  blink.gif  blink.gif , tai jei kas turit ir galit atsiūst (nesvarbu kokių dalykų), tai į kristupelis@gmail.com Ačiū  4u.gif


niekas nenorit padėt? unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2005 12 15, 14:36)
niekas nenorit padėt?   unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

isiunceu pamokos plana,bet nezinau ar tiks...seip,kad reik jy papildyti tai tikrai
Atsakyti