Įkraunama...
Įkraunama...

Pienas

4u.gif Tada turbūt ir mes nevirinsim? mirksiukas.gif
Atsakyti
O štai aš tai visada virinu, nes jei tik paduodu nevirintą tik pašildytą- iškart paleidžia viduriukus verysad.gif Nesuprantu kodėl g.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(gige252 @ 2006 11 06, 12:06)
O štai aš tai visada virinu, nes jei tik paduodu nevirintą tik pašildytą- iškart paleidžia viduriukus  verysad.gif Nesuprantu kodėl  g.gif

4u.gif neliūdėki toks vaikučio organizmas ir tiek.Vaikučiai juk labai skirtingi ir tai nereiškia kas tinka vienam tiks ir kitam. thumbup.gif
Atsakyti
nors mums jau 1,2 metu, bet pries kelais dienas tik pradejau duoti vaikui pieno atsigerti. As irgi nevirinu...nematau jokio reikalo to daryt antra kart thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Na mes dabar jau po truputi pratinamės prie pienuko,bet ji nenlabai nori mišinuko,tai sakau kažin kaip to peinuko norės? g.gif
Atsakyti
as pienuka pradejau duoti kai suneliui suejo 6 men, pati negalejau maitinti o misinukai jam schmoll.gif nusprendziau duoti pienuka ir bigsmile.gif patiko.pirmus pora kartu pavirinau, o paskui tiko ir siaip ipiltas tiesiai is pokelio.
taip kad brangiosios cia nuo vaiko priklauso, nuo kada ir koki maista duoti.
Atsakyti
Aš vaikui virintą pieną daviau iki metų ir keturių mėnesių, bet poto pasiklausiau kaipdaro kiti ir daugas man pasakė, kad pienuką virino tik maždaug iki metų. Tai dabar pirma savaitė kaip nevirinu. Kol kas viskas tvarkoje.
Papildyta:
Sorry, kažkaip daug rašybos klaidų padariau skubėdama
Atsakyti
Mum 1m. ir dvi savaitės,bet vis dar geriam mišinuką.
Atsakyti
4u.gif o mes laaaabai skaniai geriam jau beveik pienuką,mišinuko ten tik vienas šaukštelis. biggrin.gif
Atsakyti
nuo metų dukrai pradėjau duoti pienuką (dažniausiai duodu Mū), geriam jau dvi savaites, visada prieš duodama užvirinu, taip rekomendavo mūsų pediatrė
Atsakyti
4u.gif mūsų dukrytė pati atsisakė gerti mišinuką,ir kuo puikiausiai geria pienuką.Bet mes jo nevirinam ,o tik pašildome ir tiek. thumbup.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
jei piena perku parduotuveje,tai nevirinu,tik pasildau,o jei kaimiska,tai visada atvirinu 4u.gif
Atsakyti