Įkraunama...
Įkraunama...

Pienas

savo maziui pieneli pradejau duoti tik pries savaite, tai virinu koks jis bebutu ar kaimiskas ar parduotuvinis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Austre 123 @ 2006 10 26, 18:12)
Aš jau senokai nebevirinu pienuką juk jau nenaujagimiai


Parduotuvinio virinti TIKRAI nereikia.

Nejau dar yra mamyciu, kurios naujagimiams karves piena duoda??? JUk karves pienas yra skirtas versiukams. NAujagimiams jis per riebus, turi perdaug baltymu, taigi labai apkrauna mazutes vaiku kepenis ir inkstus. Is ten ir alergijos....


Atsakyti
iš parduotuvės pieną virinu kiekviną kartą, taip sveikaiu ir saugiau, o kaimišką tai be jokių kalbų VIRINU. nes virinant žuva negeri ligu sukelėjai, tai ypač aktualu vasarą ir rudenį, kai siaučia erkinis encifalitas, erkės perduoda užkratą per pieną verysad.gif beto kaimišką-virintą pienuką aš atskiedžiu, nes jis riebus, dažnaiusiai naudojam iš parduotuvės liesą pieną valgio metų, juk aš pati dar maitinu Mp 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2006 11 21, 14:22)
4u.gif na mes tai tik pasišildome ir tiek.Geriam laaaabai skaniai  biggrin.gif

mes tik 3 diena kai geriam karves piena, tai as nevirinu, tik pasildau. geriam irgi skaniai thumbup.gif
Atsakyti
aišku virinu smile.gif ,bet mes dar geriam tiršta pieno mišinį
Atsakyti
bet kokį pieną atvirinu, nes iš parduotuvės nėra pilnai atvirintas, ant kažkokios firmos pakelio mačiau smile.gif
Atsakyti
Kai pradejau duoti piena, tai virindavau. dabar tik pasildau. siltesni skaniau geria smile.gif
Atsakyti
iki metuku ir beveik dvieju menesiu virinau o dabar tik pasildau iki geriamos temperaturos
Atsakyti
Mes tai pienuką kai geriame tai tik pasišildome iki tinkamos gėrimui temperatūros, virinu tik kai košes verdu ax.gif mano mažiukui pienukas labai patinka ir jokios alergijos nėra drinks_cheers.gif
Atsakyti
As niekada nevirinu tik pasildau,kad butu kambario temperaturos.
Atsakyti
aš virinu didesnį kiekį, kai reikia pašildau. manau reikėtų virinti, nes tai garantas, kad žūva visos blogos bakterijos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2006 11 02, 13:51)
4u.gif mes ir griet žadam pratintis prie paprasto pienuko,aš taip pat nemanau,kad pirktinio pienuko reikia virinti.Sako jei vaikas nelabai valgo galima truputi cukraus įdėti ir tada būna liuks.  mirksiukas.gif

mes jau geriame pienuka PASILDYTA is parduotuves..jau senokai nuo 11 men..kai kosti buna uzsaldinu su medum, sako labai gerai gerklytei..o kartais aptamil nuo metu specialu pienuka nuperku uzsiskaninimui..tik va nezinau ar gerai bet vis dar is buteliuko geriam o jau kita menesi metai su puse..negeria pienuko is puoduko.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lopsine: 05 kovo 2007 - 11:10