Įkraunama...
Įkraunama...

Artimosios-tolimosios žibintų šviesos

Gal, kai vyko Medinio aprašyta situacija, pagal įstatymus Medinuko dar nereikėjo vežt spec. kėdutėje???

O mokomieji turėtų važiuot pirma juosta (išskyrus, kai sukama į kairę), kas, beje, galioja visiems.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 03 24, 13:27)
Nebūtinai. Labai nemėgstu važiuoti iš paskos mašinai su 70 ženklu. Ir ne todėl, kad jaučiuosi viršesnis, tiesiog jaučiuosi nesaugiai - vairuotojas nepatyręs ir gali elgtis neadekvačiai situacijai. Mano gyvenime buvo avarija, kuria sukėlė moteris (ženklo 70 nebuvo, nes vairavo svetimą mašiną) - ji tiesiog sustojo viduryje gatvės. Iš paskos važiavęs automobilis bandė išvengti susidūrimo ir ją aplenkti, vos nesusidūrė su priešais važiuojančia mašina, o man jau beliko tik gaudyti skriejantį iš užpakalinės sėdynės Medinuką ir sušvelninti jo smūgį į priekinį stiklą. Po to moteriškė aiškino, kad jai pasirodė, jog kažkas bėgo per kelią. Nei aš, nei prieš mane važiavęs vairuotojas nematėme jokių bėgančių. Kalti likome mes.

drinks_cheers.gif pilnai sutiku,nors ir pati teises turiu tik menesi laiko doh.gif
Sutinku ir su tuo kad dauguma vyru geriau vairuoja ir reakcija geresne uz moteru.(nekalbu apie ralistus pacanelius kurie juda is vietos su prabuksyru ir stengiasi pakisti masina tada kada maziusaii to tikiesi o paskui zvengia kad stresa ivare)

Pati mieste vazineju tik trumpom sviesom, nematau reikalo nesilaikyti taisykles,draudziancios vaziuot ilgom.
Ilgas ijungiu jei tik noriu mirkteleti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kūtvėliukė @ 2007 03 23, 22:45)
Seip veidrodukai tie turi toki navarota smile.gif nu jei prireiks panasiu atveju. Yra toks atsikisimas kuri reikia paspausti i stiklo puse ir zibinimo kaip nebuta. Belieka tik zibinimas per soninius, ale ta jau kentet galima  smile.gif


nu jo kai leki didesniu nei 100km greiciu ir taip i akis spigina, kad net ne i galva sukinet ta veidrodi, dar per toki asila avarija galima padaryti. o aki jau nusukciau ta veidrodeli, tai reiktu isnaujo reguliuot. jau geriau as jam is nugaros paspigimau biggrin.gif zinos kita karta
Atsakyti
QUOTE(Kilbukas @ 2007 03 27, 12:23)
nu jo kai leki didesniu nei 100km greiciu ir taip i akis spigina, kad net ne i galva sukinet ta veidrodi, dar per toki asila avarija galima padaryti. o aki jau nusukciau ta veidrodeli, tai reiktu isnaujo reguliuot. jau geriau as jam is nugaros paspigimau biggrin.gif  zinos kita karta

Ne ten tiesiog paspaudus pasikeicia paties veidrodzio kampas. Na prislopina tas sviesas ir tiek. Na pabandykit pradzioje kai stovit. Svelniai paspaudziat i stiklo puse ir tiek. Kai nebereikia vel svelniai atlenkiat i save. Nakti labai geras dalykas. Visada naudoju. Nes sviesos matosi automobiliu, bet del pasikeitusio veidrodelio kampo jos nera spiginancios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kūtvėliukė: 27 kovo 2007 - 14:01
Tai sukineti to veidrodzio nereikia,ten tik toks pipsikas pasitraukia zemyn ar pasisuka.Be to,tai galima i6 anksto padaryti.Yra dar viena iseitis-tamsinti galiniai langai.
Buvo man ir tokia situacija-lekiant mazdaug 100km/h prasilenkiant su atvaziuojanciu is priekio tas per anksti ilgas isijunge,dar pilnai nepravaziaves pro mane-tai taip i akis ziebe,kad maza nepasirode,kuri laika nemaciau nieko blink.gif Va tokius parazitus saudyti reikia blink.gif Gerai,kad suveike refleksas:kas beatsitiktu-nenukrypti nuo kurso,vaira laikyti tiesiai. doh.gif
Atsakyti
Man, pavyzdziui, dzin, valdzia liepia, tai ir isijungiu tas sviesas, bet galbut taip yra, nes turiu mazai supracio apie masinas, juk nemazai zmoniu labai jau priestarauja vazinejimui su artimosiosmis visus metus, gal forumo protai galetu paaiskinti, kodel artimosios sviesos visus metus yra didelis blogis? g.gif Kazka girdejau, kad kuro daugiau sudeginama, nejau, tiek daug? Kaip suprantu akumas juk neseda nuo to (nebent butum labai protingas ir paliktum masina su ijungtoms sviesom). Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniukutis: 27 kovo 2007 - 15:19
QUOTE(denaxa @ 2007 03 27, 15:08)
Buvo man ir tokia situacija-lekiant mazdaug 100km/h prasilenkiant su atvaziuojanciu is priekio tas per anksti ilgas isijunge,dar pilnai nepravaziaves pro mane-tai taip i akis ziebe,kad maza nepasirode,kuri laika nemaciau nieko  blink.gif  Va tokius parazitus saudyti reikia blink.gif Gerai,kad suveike refleksas:kas beatsitiktu-nenukrypti nuo kurso,vaira laikyti tiesiai. doh.gif


Čia mano amžina bėda, man nuolat vairuotojai žiebia prasilenkdami doh.gif važiuoja važiuoja, staiga pyst už trijų metrų ilgąsias man tiesiai į akis ir dingsta už nugaros... blink.gif taip ir lieku nesupratusi, kame kampas... gyvenu užmiestyje, gera kelio gabalą, jei tamsoj važiuoju, tenka naudoti ilgąsias, bet visada pamačiusi priešpriešiais kitą mašiną išjungiu... Įtariu, kad lemputės mano kaltos, kažkokias navarotnas nusipirkau, kur šviečia kažkiek ten procentų toliau, geriau ar dar kažkaip, nu vienžo, smarkias... biggrin.gif tai ir galvoja kolegos vairuotojai, kad su ilgom važiuoju. Tik va tas žiebimas tik privažiavus bet kokiu atveju nepateisinamas. Nors esu ir aš porąkart atgal žiebusi... tylutėliai išsijungė savo lempikes ir nuvažiavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenya @ 2007 03 27, 17:46)
Čia mano  amžina bėda, man nuolat vairuotojai žiebia prasilenkdami doh.gif  važiuoja važiuoja, staiga pyst už trijų metrų ilgąsias man tiesiai į akis ir dingsta už nugaros...  blink.gif taip ir lieku nesupratusi, kame kampas... gyvenu užmiestyje, gera kelio gabalą, jei tamsoj važiuoju, tenka naudoti ilgąsias, bet visada pamačiusi priešpriešiais kitą mašiną išjungiu... Įtariu, kad lemputės mano kaltos, kažkokias navarotnas nusipirkau, kur šviečia kažkiek ten procentų toliau, geriau ar dar kažkaip, nu vienžo, smarkias...  biggrin.gif tai ir galvoja kolegos vairuotojai, kad su ilgom važiuoju. Tik va tas žiebimas tik privažiavus bet kokiu atveju nepateisinamas. Nors esu ir aš porąkart atgal žiebusi... tylutėliai išsijungė savo lempikes ir nuvažiavo smile.gif

Arba lemputes arba aukstis nesureguliuotas svietimo smile.gif Broliui tas pats budavo smile.gif Susireguliavo ir nebemirksejo niekas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukutis @ 2007 03 27, 16:18)
Man, pavyzdziui, dzin, valdzia liepia, tai ir isijungiu tas sviesas, bet galbut taip yra, nes turiu mazai supracio apie masinas, juk nemazai zmoniu labai jau priestarauja vazinejimui su artimosiosmis visus metus, gal forumo protai galetu paaiskinti, kodel artimosios sviesos visus metus yra didelis blogis? g.gif Kazka girdejau, kad kuro daugiau sudeginama, nejau, tiek daug? Kaip suprantu akumas juk neseda nuo to (nebent butum labai protingas ir paliktum masina su ijungtoms sviesom). Aciu 4u.gif

Kuro tai baisiai daug nesudeginsi. Kazkiek zinoma daugiau. As labiau uz nei pries. Nes kai ju nereikia, tai atsiranda baisiu taupytoju, kurie ir prieblandoje dar be sviesu vaziuoja (atseit taupo). Ir pamatyk tu toki, pilka masina, pilkas asfaltas ir prieblanda. Mieste, kamstyje, tai tos sviesos juokingai atrodo, o uzmiescio keliuose, automobilius is toliau pastebet galima.
Atsakyti
Niu ir kiek jau cia to kuro daugiau susideginsim g.gif Tikrai nuo to laso nenubednesim, o kad su sviesom pastebimesnes masinos tampa, tai manau, ner ne ko gincytis ax.gif Ar pavakary, kai tokia prietema jau yra, dar daug masinu vaziuoja be sviesu, ar diena kai saule sviecia, manau su sviesom tikrai geriau pastebeti yra ax.gif As asmeniskai uz 4u.gif
Atsakyti
Aš visom keturiom už dėl tokios priežasties, kad kai reikia važinėti su šviesomis tam tikrą periodą per metus, tai pamiršti įsijungti, tai pamiršti išjungti. O kai važinėji pastoviai, tai tiesiog tampa įpročiu.

O dėl to kuro, tai manau sąnaudų padidėjimas menkai juokingas būtų...
Atsakyti
Šiaip apie tai jau yra tema
http://www.supermama...howtopic=120515 smile.gif
Atsakyti