Įkraunama...
Įkraunama...

Bambukai

mano tie laimingi bambukai sekmingai vandenyje sau gyvena ir vargo nemato...saknys dideles, susiraizgiusios, bet lapus naujus leidizga ir tiek, man dar egzotiskiau kai ji taip vandenyje stovi.
Atsakyti
As turiu bambuka, toks ilgas, galas susiraites, pirkau Senukuose uz 2lt, isleido stieba, jis auga, laikau vandeni. o kaip augint juoss? g.gif
Atsakyti
Mano antri metai auga vandeny.Draugei padovanojau pries gerus 4metus.Ji taip pat augina vandeny.Sake,kad jauciasi puikiai.Ateinancia savaite gal pati galesiu tuo isitikinti,nes ketinu aplankyti.
Atsakyti
O gal kuri zino, ar galima is lucky bamboo istraukti tas tokias kaip propkutes ikistas, kad jie nesiplestu. Nes noretusi kad bambukas auktu i virsu, o ne tik liktu tokia pacio dydzio koki nusipirkome. Gal kuri yra taip dariusi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2005 02 07, 23:27)
Na va pagaliau iamzintas mano LuckyBamboo.
Jam greitai bus metai. Stai koks uzaugo:


Negaliu atsistebet koks uzauges thumbup.gif , pati turiu jau metus laiko, tai tik po truputi auga, o dar ir katinas "patvarko" blush2.gif pagriauzia kai nepastebiu, bet esu girdejusi,kad ju negalima sodinti, nes neauga ir greitai sunyksta. Drauge sodino tai jai sunyko, uztat net nebandau, tik vandeny laikau. Labai grazus pas tave uzauges, tai tikriausiai labai daznai reikia laistyti?
Atsakyti
Ir as turejau ta lucky bambukele, bet man jis nunyko, eme gelstlapaiir nunyko, va siandien galu gale ismeciau visai cry.gif . Labai gaila buvo. Nedrasu pirkt nauja, gal reiks panandyt ta viena steiba nusipirkt g.gif
Atsakyti
Pries savaite gavau 2 banbukus dovanu. Su pirmuoju viskas gerai, taciau su antruoju - schmoll.gif Antrasis buvo ikomponuotas i puokste, taciau, kaip pastebejau, beveik visas bambukas pageltonaves ir stiebas isuktas i kazkoki lapa, kad pirkdamas zmogus neatkreiptu demesio unsure.gif
Ar yra vilties, kad mano pageltes bambukas 'isgyvens'?
Atsakyti
QUOTE(Sanise @ 2005 02 21, 07:42)
Pries savaite gavau 2 banbukus dovanu. Su pirmuoju viskas gerai, taciau su antruoju -  schmoll.gif Antrasis buvo ikomponuotas i puokste, taciau, kaip pastebejau, beveik visas bambukas pageltonaves ir stiebas isuktas i kazkoki lapa, kad pirkdamas zmogus neatkreiptu demesio  unsure.gif
Ar yra vilties, kad mano pageltes bambukas 'isgyvens'?


Netikiu, nes as praeita savaite ismeciau viena bambuka man taip pat visas nugelto. Buvo ikomponuotas i puokste, puse metu jis prastovejo, dziaugiausi kad ne viena turiu, bet taip ir neisleido saknu man per ta laika, tikriausiai todel ir nunyko, nes kitas jau metus stovi su saknimis ir jam nieko tokio nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2005 02 19, 19:50)
O gal kuri zino, ar galima is lucky bamboo istraukti tas tokias kaip propkutes ikistas, kad jie nesiplestu. Nes noretusi kad bambukas auktu i virsu, o ne tik liktu tokia pacio dydzio koki nusipirkome. Gal kuri yra taip dariusi?  smile.gif


Nepykit už neišmanymą, bet kur ten ir kokios propkutes būna įkištos? Nes aš kaip tik noriu, kad mano tas bambukas neaugtų į viršų, norėčiau, kad tik kuo daugiau lapų išleistų, ar galima kaip nors taip padaryti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2005 02 21, 16:04)
Netikiu, nes as praeita savaite ismeciau viena bambuka man taip pat visas nugelto. Buvo ikomponuotas i puokste, puse metu jis prastovejo, dziaugiausi kad ne viena turiu, bet taip ir neisleido saknu man per ta laika, tikriausiai todel ir nunyko, nes kitas jau metus stovi su saknimis ir jam nieko tokio nebuvo.

cry.gif
Tikriausiai turesiu tik viena bambuka sad.gif
Mano 'geltonasis' bambukas pageltonaves mazdaug iki vietos, nuo kurios pradeda raitytis. O jei pabanduciau nusipjauti dar zalia dali, gal nors ta mazyte dalyte isgelbeciau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanise @ 2005 02 23, 05:04)
cry.gif
Tikriausiai turesiu tik viena bambuka sad.gif
Mano 'geltonasis' bambukas pageltonaves mazdaug iki vietos, nuo kurios pradeda raitytis. O jei pabanduciau nusipjauti dar zalia dali, gal nors ta mazyte dalyte isgelbeciau?  g.gif

As taip ir padariau thumbup.gif Ta mazaja dali i maza stiklinike pamerkiau gal uzaugs ir saknis isleis!
Atsakyti
Siandien pirkau geliu parduotuvej bambuka su jau suzeliusiom saknim. Sake, galima drasiai ir i zemes ir vazona sodint..
Atsakyti