Įkraunama...
Įkraunama...

Bambukai

Nutraukiau savo keistuolio bambuko naujus ūgliukus biggrin.gif
Atsakyti
O kas nors tikrus babukus augina? Ar tik tas dracenas...
Atsakyti
Bambukines dracenas galima kiek norim patrumpinti(aisku visai trumpu turbut geriau nedaryti).As nupjoviau jos kota prie spyruokles,kad butu trumpa ir ji isleido naujas saknis. smile.gif
Atsakyti
As auginu savo bambuka vazoje, vandenyje. Ir jau pora metu. Nezinau ar ten jam labai patinka, nevysta, bet ir neauga. g.gif
Bet Varenes bambukas tai įspūdingas, ryskiai jam itikai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2005 01 19, 10:31)
Mes gavom laiminga bambuka dovanu kai pagimdziau- jis buvo ikomponuotas i puokste. Koki menesi stovejo jis vandeny, neiskomponavau (orchideja puokstej ilgai zydejo), po menesio pasodinom i zeme, nemaza vazona ir pastaciau virtuvej ant stalo, prie lango.

aš taip pat gavau bambuko šaką įkomponuotą į puokštę kai pagimdžiau wub.gif
gal pora mėnesių laikiau vandenį...kai pasodinau į žemę, pradėjo augti...aš sodinau ne visą ilgą stiebą, nupjoviau ir palikau tik galiuką kad užtektų pasodinti...laikau ant palangės, pietų pusėj...

toks klausimėlis-kokia turi būti lapų spalva...tamsi ar šviesi g.gif nes pas mane nuo pat pradžių jie labai šviesūs...o gal jam kas nors netinka, nors atrodo auga... blink.gif
Atsakyti
Ir tavo žiūriu išaugo iš žemės ūgliukas? smile.gif Aš vakar pastebėjau, kad mano jau net 2 iš žemės auga ir 3 iš pagrindinio koto. smile.gif
O mano bambuko lapai irgi gana šviesūs mirksiukas.gif
Auginu pietrytinėj pusėj prie lango.
Atsakyti
ups..pirmą kartą dėjau nuotrauką tai pridariau 'bezabrazijų' blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Man vyras nupirko ta looky bambuko kompuzicija - ta, standartine, kur i maza dubeneli kruva bambuko sakeliu sudeta, o apacioj lyg ir kempine yra... ax.gif Vat kilo klausimas - o tiems stiebams ten nepermazai vietos visiems kartu? Gal reikia isnarplioti juos is tos kompozicijos biggrin.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Mano vienam bambuko stiebui (iš puokštės) jau tuoj metai bus. Prieš gerą pusmetį jį supjausčiau į 5 dalis ir kai išleido šaknis sukišau į žemę. Tuo pat pradėjo nykt. Skubiai traukiau lauk, vėl į vandenį, bet vieno "neišgelbėjau". Liko 4 trumpi koteliai, kiekvienas išleido po ataugą. Taip smagiai auga, va sėdžiu darbe ir žiūriu į dar vieną puokšte, ir svajoju kaip čia greičiau tą stiebą ištraukt biggrin.gif ir supjaustyt doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(gutukas @ 2005 06 29, 09:26)

toks klausimėlis-kokia turi būti lapų spalva...tamsi ar šviesi g.gif nes pas mane nuo pat pradžių jie labai šviesūs...o gal jam kas nors netinka, nors atrodo auga... blink.gif

šiaip visą laiką laikau ant palangės pietų pusėj, bet per karščius buvau nuėmus ir laikiau ne ant saulės...pastebėjau kad labai tapo tamsesni rolleyes.gif , tai gal nuo saulės jie tokie šviesūs g.gif
Atsakyti
Mano bambukas leidžia dar 2 vaikus iš senojo stiebo viršūnės doh.gif doh.gif doh.gif
Išprotėjo tikrai biggrin.gif
Atsakyti
O tai galima tas bambuko šakeles, kurios auga iš to "pagalio" nuskinti ir pasodinti?
Atsakyti