Įkraunama...
Įkraunama...

Bambukai

QUOTE(mindira @ 2005 02 20, 17:31)
Negaliu atsistebet koks uzauges thumbup.gif , pati turiu jau metus laiko, tai tik po truputi auga, o dar ir katinas "patvarko" blush2.gif pagriauzia kai nepastebiu, bet esu girdejusi,kad ju negalima sodinti, nes neauga ir greitai sunyksta. Drauge sodino tai jai sunyko, uztat net nebandau, tik vandeny laikau. Labai grazus pas tave uzauges, tai tikriausiai labai daznai reikia laistyti?



Oi laistau retai blush2.gif bado jis man akis, kad toks aukstas - kadangi stovi virtuvej ant stalo, tai jau beveik lubas siekia rolleyes.gif, bet palaistyt patingiu, tai kartas per savaite gal gaunasi, bet taip "nuo dusios" tada palieju biggrin.gif
Jam vieta turbut patinka - pas mus langai pietinej pusej, o stalas prie lango, tai auga kuo puikiausiai vazone su universaliom zemem.
Jau ugliukas is sono visai nemazas- nezinau kaip atrodys kai ir jis isaugs doh.gif
Atsakyti
Aš gavau puokštę, kurioje buvo bambukas .Ar tai bambukas ar tai lucky bambukas ar dracena. 4u.gif Jis toks kaip bambukas tik viršūnė susisukus.Ar ji pati tokia užaugo ar specialiai buvo susukta?Ačiū už atsakymą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieskaa @ 2005 05 28, 20:24)
Aš gavau puokštę, kurioje buvo bambukas .Ar tai bambukas ar tai lucky bambukas ar dracena. 4u.gif Jis toks kaip bambukas tik viršūnė susisukus.Ar ji pati tokia užaugo  ar specialiai buvo susukta?Ačiū už atsakymą. smile.gif



Tuos bambukus suka specialiai biggrin.gif
Atsakyti
Mano bambukas persodintas į žemę kurį laiką gerai gyvavo, bet va pries menesi stipriai pradėjo gelsti lapai. Atrodo, kad kažkas jam nebe gerai. Tik nesuprantu, kas?... Gal traukt iš žemės ir kišti i vandeni? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ele @ 2005 05 28, 22:09)
Mano bambukas persodintas į žemę kurį laiką gerai gyvavo, bet va pries menesi stipriai pradėjo gelsti lapai. Atrodo, kad kažkas jam nebe gerai. Tik nesuprantu, kas?... Gal traukt iš žemės ir kišti i vandeni?  g.gif



Gal vandeniu kietu tiesiai is krano laistai?
Atsakyti
Maniškis bambukas beveik pasiekė lubas (stovi ant stalo) ir irgi prieš gerą mėnesį gelst pradėjo.
Tačiau iš šono jis išleidęs dar vieną šaką, tai ji sparčiai ir gražiai auga, jau pusę pirmo ūglio aukčio pasiekė. Ji negelsta.
Atsakyti
nyo, ash savaji auginu vandeny kol kas.. turiu ji puse metu. Bet tai vandeni jei keichiu (kas antra savaite, kazhkur skaichiau, kad reikia..) tai ish krano... pachiu papraschiausiu. Ar tai jau taip negerai? Jeigu jis auga, gal ir negreitai, bet grazhiai... Gal paskui bus nebe gerai? O nuo kada reikia i zheme sodint?..
Atsakyti
Mano bambukas išprotėjo biggrin.gif Pagrindinis stiebas beveik iki lubų, iš šono išleistas jau apie pusę to aukščio, dabar dar vieną iš šono ūgliuką leidžia ir vakar pamačiau, kad iš žemės naujas ūgliukas lenda blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Tai gal kas zino, kaip padaryt kad bambuko sakos augtu i virsu, o ne stovetu vietoje? Nes jie yra kazkokia mase prikisti, kad nesiplestu i virsu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta: 14 birželio 2005 - 21:53
Manau, kad naujas mano bambuko auginukas (kur iš žemės išaugo, ne iš stiebo) augs tiesiai į viršų. biggrin.gif O kokios šakos ten stovi vietoje pas tave ir kuom ten jos prikimštos? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2005 06 15, 10:22)
Manau, kad naujas mano bambuko auginukas (kur iš žemės išaugo, ne iš stiebo) augs tiesiai į viršų.  biggrin.gif O kokios šakos ten stovi vietoje pas tave ir kuom ten jos prikimštos?  blink.gif


gal cia apie tai, kad pati virsunele nupjauta ir pavashkuota.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 06 16, 07:15)
gal cia apie tai, kad pati virsunele nupjauta ir pavashkuota.


Aišku biggrin.gif
Na įdomu labai, kaip atrodys tas mano bambuko ūgliukas iš žemės, kai nebus tokios nuvaškuotos viršūnėlės. g.gif
Atsakyti