Įkraunama...
Įkraunama...

Krizė šeimoje

Aš manau problemų būna kiekvienoje šeimoje ir tai normalu.Tiesiog sprendžiam jas visi skirtingai.Aš pradžioje tyliu ir viską kaupiu savyje(kas yra labai negerai), po kurio laiko viską išsakau vyrui-tuomet tyli jis.Tuomet po kelių dienų prieinam prie bendro sprendimo.Iš patirties galiu pasakyti patys blogiausi sprendimai yra "ant karštųjų"tuomet daug triukšmo, o rezultatas nulinis unsure.gif Manau kai bus visai blogai ir nebegalėsim susitarti(kas visai įmanoma) tuomet eisim pas Rasmos psichologą unsure.gif .Na neišsprendžiamų problemų nėra ir aš tuo tikiu(naivi ane) g.gif
Atsakyti
Mes su vyru ilgai negalim būti krizėje ar susipyke,ginčytis ir greičiausiai vyras pradeda tema kodėl kas ir t.t.
O jūsų vyreliai atvirkščiai daro .Tyli
Labai svarbu išsikalbėt ir išklausyt vienas kita nes jei tylėsit ir gyvensit kartu tai nieko gero tik dar labiau galima didesnį atstuma padaryt .
Su ENIGMA visiškai sutinku
Atsakyti
Man tokios krizes kas tris menesius (mazdaug) uzeina, kai savas vyras pradeda niekuo nebeitikti. rolleyes.gif Tada dazniausiai, pagalvoju apie tas, kurias vyrai musa, izeidineja, pas mergas laksto ir pan. Ir praeina viskas. Ir dar aisku pokalbis su vyru. Nors klausiu as, bet toks pokalbis dazniausiai baigiasi klausimais man. Va, tas labai nervina.
Atsakyti
PIRMUS METUS KAI GYVENOM, BUVO VISKAS thumbup.gif JIS DARBE AS DARBE, VAKARE GRIZTAM PAVALGO IR I LOVA.... biggrin.gif
VELIAU ATSIRADO BUITIS, BUTAS, VIRTUVE IR T.T. TADA IR ATSIRADO KRIZE, KALBETIS JUK DAR NEMOKEJOM, NE TAS RUPEJO... wink.gif KAI GERAI SUSIRIEJOM IKI TOKIO, KAD NEPABIJOJOM VIENAS KITA PASIUSTI, TOLI TOLI..... ohmy.gif DABAR JUOKAS IMA.. laugh.gif PASIULIAU VYRUI, KAD KOL BUSIM DARBE VIENAS KITAM PARASYTUME LAIUSKA (NE ATSIPRASYMO biggrin.gif ) , O ISDESTITI, KAS KURI JAME PRADEJO ERZINTI wink.gif VAKARE APSIKEITEM LAISKAIS, BE ABEJO BUVO ISPRADZIU SNAIRAVIMAS, A TAI TAU TAS NEPATINKA, O PRIES METUS PATIKO IR T.T. wink.gif VA TADA PRADEJOM KALBETI, PAZIUREJOM, KAD VEL VIENAS KITA TUOJ PASIUSIM, VEL SUSITAREM PARASYTI RYT LAISKA, VEL PASIKEITEM IR TAIP KOKIAS PORA GERU SAVAICIU, O PO SIU SAVAICIU ISMOKOM KALBETIS IR VIENAS KITA ISKALUSYTI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
IR DABAR JEI TIK MATOM, KAD KAS NE TAIP TAI VAIKUS UZMIGDOM ISIPILAM VYNO IR KALBAMES (TADA LAIKAS NETURI REIKSMES) , KOL VISKAS TAMPA AISKU... biggrin.gif
MAN TAIP PATINKA, O SVARBIAUSIA ISMOKOM VIENAS KITA ISKLAUSYTI IR SUPRASTI, PRISITAIKYTI IR NUSILEISTI (PRISIPAZINSIU DAZNIAU TAI DARO JIS, GAL TODEL, KAD PROTINGESNIS UZ MANE g.gif )
IR DABAR TOS KRIZES NEBEBAISIOS.
STAI IR DABAR MANO VYRELIS MATO, KAD PAVARGAU NUO RUTINOS, VAIKAI , NAMAI, VIRTUVE, JIS JAU SUSITARE SU MANO MAMA IR SESERIM, KAD SAVAITGALI PAZIURES VAIKUS, O MANE VEZASI I SANATORIJA thumbup.gif
SAKO, KAD JAU REKIU ANT JO.... g.gif TIKRAI REKIU IR VAKAR APREKIAU, KIAD BATU I BATU DEZE NEIDEJO... ohmy.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

VISKAS ISMOKSTA IR VISKAS ATEINA SAVU LAIKU, TAM REIKIA KARTAIS METU, O KARTAIS IR DESIMT.... smile.gif
Atsakyti
Zinau viena buda kai neiseina kalbetis belieka laiskus rasyt wink.gif Nesijuokit mano drauge ir megdavo pykti laikyt viduje , aplamai nekalbedavo savaitem, men. ir jai tipo geriau , bet isivaizduojat kai issiverzdavo ugnikalnis doh.gif
Jinai vesdavo uzrasus savaites , pvz. nepatiko jo ismetytos kojines , siandien grizo isgeres ir viska kas ja erzindavo jame. Savaites pabaigoje ji dar karta perskaitydavo savo pastabas ir kurias mane nereikalingom - isbraukdavo ,o ta sarasa duodavo vyrui perskaityt - veliau ir jis pradejo tokiu budu issreikst savo nepasitenkinimus.Tuomet ir man laugh.gif atrode , bet jiems nusibodo rasinet ir taip ismoko kalbetis ,ir savyje nustojo pykti laikyt, ir santykiai pagerejo - pasirodo kalbet ne visi moka ir issklausyt taip pat .
Atsakyti
QUOTE (ENIGMA @ 2004 10 07, 11:59)
PASIULIAU VYRUI, KAD KOL BUSIM DARBE VIENAS KITAM PARASYTUME LAIUSKA (NE ATSIPRASYMO biggrin.gif ) , O ISDESTITI, KAS KURI JAME PRADEJO ERZINTI

Man tai grazu, bet mano vyras pagalvotu kad man su galva negerai pasidare. Geriau su vyno taure pasedet.
Atsakyti
Visoms seimoms zinomos krizes ir ivairus pykciai.Juk du zmones su skirtingais charakteriais.Moterys jausmingesnes,joms visad norisi artumo,issikalbejimo.O vyrai-daugiau racionalus,jie nemato prasmes sedeti ir kalbeti apie santykius,tarpusavio jausmus.As savo vyrui visad sakau,kad jam ramiausiai,kai as iseinu,tada niekas nekvarsina galvos,gali be paliovos skaityti spauda,ziureti televizoriu.O jam atrodo,kad mes labai daug snekam,kad as tik issigalvoju.Nors jau pradeda suprasti,kad darbai niekados nesibaigs ir tam tikra laika butina skirti bendravimui su seima,dar geriau praleisti dali laiko dviem.Jei patys nestiprinsim savo rysiu,tai niekas kitas uz mus to tikrai nepadarys.
Atsakyti
Enigma, vat būtent ir mes taip darom.. wink.gif kai jau man viskas ima veržtis-sėdu ir parašau emailą vyrui-ramiai, apgalvodama viską išdėstau, nes kalbantis kartais imi ir nesusivaldai-pasakai netai ką norėjai, ar ne tokiu tonu ir vėl gaunasi nesąmonės... o raštu išdėstai be pakelto tono, apgalvotai... tada gauni atsakymą-vėl atrašai, apmąstai kas buvo ne taip, ko iš tavęs tikimasi... o paskui jau ir vakare galima prie vyno pasikalbėti galutinai... labai geras būdas wink.gif anksčiau kol nebuvo kompo-tiesiog į lapą surašydavau...

ašara, nebijok ir pabandyk-jau geriau tegu kartą pusprote palaiko, negu tas nesusikalbėjimas ir negirdėjimas vienas kito... wink.gif tiesiog pabandyk ir pamatysi, kad tai labai geras būdas spręsti ramiai problemą. kai tu kalbi-vyras ne visada išgirsta viską aiškiai-o laišką gali perskaityti šimtą kartų ir rasti jame vis kažką naujo wink.gif skyrybos ženklai irgi puikiai perduoda emocijas.
Atsakyti
Aciu Rigedora. Kol kas mano seimoje viskas puiku, labiausiai savo vyra gerbiu uz tai, kad mane girdi ir tokiomis temomis kalbetis neatsisako.
Atsakyti
QUOTE (asara @ 2004 10 07, 12:05)
Man tai grazu, bet mano vyras pagalvotu kad man su galva negerai pasidare. Geriau su vyno taure pasedet.

O TU GALVOJI, KAD TADA I MANE NEZIUREJO KAIP I DURNE.... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
PATI IKALBEJAU, PABANDYK IR TU... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (asara @ 2004 10 07, 12:31)
Aciu Rigedora. Kol kas mano seimoje viskas puiku, labiausiai savo vyra gerbiu uz tai, kad mane girdi ir tokiomis temomis kalbetis neatsisako.

TADA PUIKU... thumbup.gif
BET NIEKADA NESAKYK NIEKADA.... wink.gif
Atsakyti
QUOTE (ENIGMA @ 2004 10 07, 12:34)
BET NIEKADA NESAKYK NIEKADA.... wink.gif

Cia visiems budinga
Atsakyti