Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno lopšelis-darželis ,,Klumpelė"

Kiek skaičiau atsiliepimų, visi tik geri g.gif Aš pati planuoju užrašyti ten lelių, bet nenusprendžiau galutinai nuo kada vaiką vesiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 18 gruodžio 2007 - 00:58
QUOTE(naida @ 2007 12 17, 22:35)
Kaip tik siandien nuvaziavau su savo pupuliukais juos uzrasyti i Klumpele, direktores nebuvo, o buvo kazkokia kita, gal pavaduotoja, na pasirode nemaloni moteriske, bet vis tiek uzrasiau ir isvaziavau su skaudancia sirdim sad.gif

Suprantu,kad skauda sirdi,man ir pradzioj labai skaudejo verysad.gif ,o apie direktore galiu pasakyt kad ji thumbup.gif moteriske,tik nepassiseke,kad jos neradot,bet tikiu,kad gerai viskas bus 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Noriu paklaust ar darželyje yra kokių būrelių? Maniškė dabar lanko kitą, bet galvojų pabandyt užrašyt čia ir persikelt arčiau namų ax.gif Nors toks įtarimas kad jau pavėlavom, nes norėčiau nuo rugsėjo doh.gif

P.S.Visas Sargėnų mamytes kviečiame į kaimynų skyrelį blush2.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kodėl niekas nieko neparašot? Kur visos mamos, kurių vaikučiai eina į šitą darželį? g.gif
Atsakyti
Kiek girdejau yra bureliu,bet maniskei dar tik trys su puse metu,tai bureliai,pvz.sokiu ar dainavimo atrodo,nuo keturiu metu.
Atsakyti
Tik didesniem sakai unsure.gif kituose darželiuose tai ir mažiukams būna ax.gif
Atsakyti
Siaip kiek kalbejau su muzikos mokytoja del dainavimo,tai ji sake,kad nuo keturiu metu tik tas burelis,paklausiu specialiai aukletojos kita sav.paciai net idomu,bet siai tai negirdejau,kad maziukus leistu i kazkoki bureli.
Atsakyti
tai jau kai sužinosi prašom apskelbti smile.gif
Atsakyti
kalbejau siandien su aukletoja,tai praktiskai yik nuo keturiu metu bureliai yra,nes siaip jie dar maziukai,ir aukletojos juk grupese su jais pakankamai uzsiema.
Atsakyti
QUOTE(bertasiene @ 2008 02 28, 20:25)
kalbejau siandien su aukletoja,tai praktiskai yik nuo keturiu metu bureliai yra,nes siaip jie dar maziukai,ir aukletojos juk grupese su jais pakankamai uzsiema.

Ačiū už info 4u.gif ko nebeapsilankai sargėnų skyrelyje?
Atsakyti
kazkaip laiko vis nelieka,bet pasistengsiu uzsukti smile.gif
Atsakyti
Maniškė lanko pramoginių šokių būrelį (nuo 4 metų). Kasmet būna vaikučių pasirodymai (tėveliams) kokiame nors klube, šiemet "Amerikoj pirty" buvo. Ten ir vertinimo komisija buvo, žodžiu, kaip priklauso biggrin.gif
Šiaip tikrai kasdien dainuoja arba sportuoja, o ir auklėtojos daug užsiima. Labai rūpinamasi darželio vidaus ir aplinkos gražinimu (esu darželio taryboje, tai kaskart tie klausimai gvildenami).
O dar man čia patinka, kad auklėtojos nesikeičia iki pat išėjimo į mokyklą (išskyrus lopšelinukus), visos turi kvalifikacijas auklėtojaut parengiamukams. Taip pat ir grupėje toje pačioje iki galo būna.
Užrašyti siūlyčiau kuo anksčiau - prieš metus ar du, nes su vietų skaičiumi ne kas - kaip visur, turbūt mirksiukas.gif
Atsakyti