Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno lopšelis-darželis ,,Klumpelė"

QUOTE(inore @ 2007 04 13, 10:53)
Aš saviški užrašiau sausio mėnesi, tai eis nuo kitų metų rugsėjo, bet dar liepė ateiti birželio mėnesi kai darys sarašus. O nuo kada tu nori leisti vaikuti?

na tai ar prieme jusu vaikucius i darzeli.,kas uzrase savo maziukus pries pusantru metu
Atsakyti
Taip maniški priėmė, nuo rugsėjo jau keliaus į darželį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2008 08 21, 21:49)
Taip maniški priėmė, nuo rugsėjo jau keliaus į darželį. smile.gif

O KADA TU TIKSLIAI PARASEI PRASYMA?KOKI MAZDAUK MEN.,NES MES KAIP IR NUSIRITOM DABAR ESAM TIK 21.,O PRIES PUSANTRU METU SAKE.,KAD GALIU ATVESTI IR ANKSCIAU NEBUTINAI RUGSEJI,KAD ESAM VIENI IS PIRMU.,O DABAR KAIP IR NEPATEKOM NIEKO NESUPRANTU.,KOKIA TEN TA TVARKA.O TU KADA EJEI ATSIZYMETI?NESEI DAR KA NORS AR NE?
"AI JAU PAMACIAU SAUSIO MEN."NU laukiu rytojaus
ACIU IS ANKSTO
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hierjolka: 31 rugpjūčio 2008 - 18:24
hierjolka tai ar papuolėt į darželi, priėmė jus?
Atsakyti
Labai neblogas darzelis. Mes lankom pas aukletoja Birute, tai ji kaip paima vaikus apie 3 m. tai ir i mokykla isleidzia. Labai gerai, nereikia vaikam is grupes i grupe blaskytis. Direktore geranoriska, bet dovanas megsta kaip ir visos kitos ax.gif Bet siaip esu labai patenkinta
Atsakyti
Merginos, gal kuri dar šį rudenį vesit vaikus į šitą darželį?

Ką tik skambinau, jau yra sąrašai...maniškis keliaus į daržą thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 01 liepos 2009 - 10:33
Kukū, ar atsiras mamyčių, kurios šį rudenį ves savo mažuosius į darželį???
Atsakyti
Na, šį rudenį, tiksliau, lapkritį, mano mažajai sueis 2 metukai, nuo tiek ir užrašiau, bet vesti planuoju tik nuo pavasario...šiaip tai mano berniukas ėjo į klumpelę nuo dviejų metų iki pat mokyklos...visko buvo, turbūt kaip ir visur visko pasitaiko, ir piktesnių, ir ne tikių geranoriškų...bet iš esmės darželiu esu patenkinta, kai paklausau, kas vyksta kituose darželiuose, tai mūsiškis tiesiog super...bendruomenė savo daro... ax.gif
Atsakyti
Musu pirmoji dukryte jau eina.... Man labai patiko ir Alma ir Daiva... Almos jei ko paklausi tai viska taip smulkiai paaiskina, net nesusijusiais klausimais apie darzeli... labai maloni ir matosi rupestinga. Ne karta girdejau,kad vaikai ja labai myli,tai jei myli, vadinasi yra uz ka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(4XRG @ 2009 09 19, 21:25)
Musu pirmoji dukryte jau eina.... Man labai patiko ir Alma ir Daiva... Almos jei ko paklausi tai viska taip smulkiai paaiskina, net nesusijusiais klausimais apie darzeli... labai maloni ir matosi rupestinga. Ne karta girdejau,kad vaikai ja labai myli,tai jei myli, vadinasi yra uz ka  thumbup.gif

Mano mažius dažnai serga, tai gan retokai eina. Bet keik ėjom, tai matosi, kad Almą vaikas labai mėgsta. Kelis kartus prieš nosį duris uždarė, nuvaręs apsikabino auklėtoją.

Vat niekaip neprisiruošiu auklėtojos užklausti, kada vėliausiai galima vaiką pasiimti. Didesnius tai ir šeštą pasiima, o kaip su mažaisiais?Ar veda į kitą grupę tada?
Atsakyti
sakykite, o kaip eiles siame darzelyje? nes mes planuojam irgi i si vesti, mums arciausiai gaunasi, bet atsiliepimu kaip ir nedaug ax.gif smile.gif gal kas yra uzrase jau nuo rugsejo kitu metu ir zino kiek tu eiliu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(umberta @ 2009 12 15, 13:01)
sakykite, o kaip eiles siame darzelyje? nes mes planuojam irgi i si vesti, mums arciausiai gaunasi, bet atsiliepimu kaip ir nedaug ax.gif  smile.gif gal kas yra uzrase jau nuo rugsejo kitu metu ir zino kiek tu eiliu? 4u.gif


Mes užsirašėm pernai pavasarį. Jau pusantrų metų praėjo, o nuėjus vis sako, kad eilėje mes beveik gale lotuliukas.gif
Kol kas einam į kitą darželį ir bėdų neturim, o šitas panosėje prie pat namų ir vietų nėra, nors ir dieninio studentė ir visi pirmumai yra. Vienu žodžiu eilės yra ir nešk pinigėlius, jeigu nori įkišti. poster_offtopic.gif
Atsakyti