Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno lopšelis-darželis ,,Klumpelė"

QUOTE(Mikasiene @ 2009 12 19, 19:12)
Mes užsirašėm pernai pavasarį. Jau pusantrų metų praėjo, o nuėjus vis sako, kad eilėje mes beveik gale  lotuliukas.gif
Kol kas einam į kitą darželį ir bėdų neturim, o šitas panosėje prie pat namų ir vietų nėra, nors ir dieninio studentė ir visi pirmumai yra. Vienu žodžiu eilės yra ir nešk pinigėlius, jeigu nori įkišti.  poster_offtopic.gif

Šiaip tai man ir kažkada paskambinus sakė, kad vaikas paskutinis pagal eilę...bet nenešiau nieko, net su direktore nė karto neteko bendrauti, bet pas lopšelinukus papuolėm. Buvo labai netikėta, nes buvau tikra kad nepapulsim, nes nuturėjau jokių lengvatų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 19 gruodžio 2009 - 23:43
Sveikos,

gal kas atsakys... ax.gif

uzrasiau savo mergaite kai jai buvo gal apie 3 men. Ar turim sansa patekt i si lopseli nuo kito rudens? nors yra tikimybe kad teks atiduot nuo sausio. unsure.gif
Be to darzelis patogus man, prie darbo salimais ax.gif
Atsakyti
Kitu metu gruodi planuojam persikelt gyvent i naujus namucius uz Domeikavos. Tes keist ir darzeli...Iki Kreves pr. neprivazinesi..Svarstau, as geriau: ar Domeikavos ar Sargenu darzeliai. Mano dickei bus tuoj 3 m., o kai kelsimes gyvent bus 4m...Gal pusmeti ir uzbaigsim senajam darzely, o nuo 4.5 m. eitume kur arciau namu. Juolab, kad ir sesei bus 3m. Tad turim 1.5 m laiko laukimui.
Idomus atsiliepimai butu...
Atsakyti
Dukryte lanko jau treti metai. Lopselyje buvo sunkiau del ligu, bet tikriausiai niekur kitaip nebus. Nuo vaiko irgi priklauso. Pirma pusmeti nenorejo likti, kol viena karta paskutine atejau pasiimti. Aukletojos pirmi zodiai: kiek daug jusu Ieva kalba. Pasirodo neperrekdavo ji viso kolektyvo, tai tokia tylene buvo, o cia pabendravo abi susede niekieno netrukdomos. Po to karto viskas pasikeite. Eina su noru ir dziaugsmu. Dabar jau antri metai darzelyje, aukletojos pasikeite, bet tik gerais zodziais atsiliepti galiu. Namuose kai ko nors nesusitariam, sakau, kad i darzeli neleisiu blush2.gif
Atsakyti
kazin, jei savo pipira uzrasyciau dabar i darziuka, ar yra tikimybe, kad rugseji galesim keliauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mozyle* @ 2010 11 29, 00:13)
kazin, jei savo pipira uzrasyciau dabar i darziuka, ar yra tikimybe, kad rugseji galesim keliauti g.gif


manau, be šansų schmoll.gif
Atsakyti
labai būtų įdomi šį darželį lankančių tėvelių patirtis, nuomonės apie darželį, auklėtojas... 4u.gif
Atsakyti
Na mes jau atsisveikinome su siuo darzliu,su puikia aukletoja Birute,keturis metus lankem ir buvom petenkintos tikrai,su vaikais uzsiema,ugdo juos 4u.gif,tik zinau kad eile i darzeli tokia,kiek vaiku lanko,tiek ir laukia!!! g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bertasiene: 02 birželio 2011 - 07:52
Kylam i virsu smile.gif
Atsakyti
Girdėjau eilės į darželį nerealios, bet priedo to dar reikia mokėti stojamąjį mokestį, pasipasakokit mamytės kas ten per mokestis ir koks mėnesinis mokestis šiame darželyje

Beja kiek teko susidurti tai ponia direktorė ne iš maloniųjų, šypsosi per sukąstus dantis ir visai nemielai atsakinėja į klausimus sudarydama "busy busy" įvaizdį, o gal ten buvo tik bloga diena? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiska @ 2011 09 13, 16:15)
Girdėjau eilės į darželį nerealios, bet priedo to dar reikia mokėti stojamąjį mokestį, pasipasakokit mamytės kas ten per mokestis ir koks mėnesinis mokestis šiame darželyje

Beja kiek teko susidurti tai ponia direktorė ne iš maloniųjų, šypsosi per sukąstus dantis ir visai nemielai atsakinėja į klausimus sudarydama "busy busy" įvaizdį, o gal ten buvo tik bloga diena?  biggrin.gif

Kad eiles nerealios tai tikrai. Grupes perpildytos. Apie stojamaji mokesti pirma karta girdziu g.gif Menesinis mokestis apie 155Lt man atrodo, dabar nelabai pamenu doh.gif

Su direktore teko susidurti tik susirinkime ir tai tik labadiena, visogero biggrin.gif tai nieko negaliu papasakoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiska @ 2011 09 13, 16:15)
Girdėjau eilės į darželį nerealios, bet priedo to dar reikia mokėti stojamąjį mokestį, pasipasakokit mamytės kas ten per mokestis ir koks mėnesinis mokestis šiame darželyje

Beja kiek teko susidurti tai ponia direktorė ne iš maloniųjų, šypsosi per sukąstus dantis ir visai nemielai atsakinėja į klausimus sudarydama "busy busy" įvaizdį, o gal ten buvo tik bloga diena?  biggrin.gif



Jo eilės tai nemažos, reikia vaikiuką užrašyt tik gimusį. Na aš užrašiau pavėluotai, tai į lopšį nepakliuvom, na o šiais metais pakliuvom be jokio stojamojo mokesčio lotuliukas.gif Aš ne iš tų kurie mėto pinigus be reikalo. Jei jau pakliūni, tai pakliūsi ir be pinigų. Na šiais metais, tai atakavau direktorę nuo naujų metų kas mėnesį, vis primindama, kad mes labai laukiam ir norim pakliūt, matyt atsibodau biggrin.gif O jei rimtai tai jau pagal eilę priklausė.
Na direktorė tai tokia savotiška smile.gif Bet galvoju svarbiausia neit nusiteikus karui, o ramiai ir su tvirtu įsitikinimų, kad tau reikia to daržiuko. Nes kiek pasakojimų negražių esu apie ją prisiklausius doh.gif Bet visad eidama stengiausi maloniai ir nepriešiškai kalbėt, tai ir ji man nebovo nemaloni ax.gif
Atsakyti