Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

QUOTE(JVana @ 2008 02 10, 22:12)
Vietoj Renie tableciu, isgerdavau dvi pilnas stiklines pieno ir padedavo!

Renie, tai kalcis, o naturalaus maistinio kalcio gausu piene. Ir man super pagelbedavo  thumbup.gif 

Tik gerdavau liesa piena, nes kuo liesesnis pienas (ar pieno produktai), tuo daugiau kalcio jame.



man vaistineje vietoj Renie tableciu patare ciulpiamu Frutini, atseit jos pagamintos is naturaliu medz. (skirtingai nuo Renie).
Taciau kitas dalykas - geriant daug pieno, ciulpiant tabletes su kalciu prisisauksim kita beda - koju meslungi, kuris ir atsiranda nuo kalcio pertekliaus organizme.
Zodziu nuo vilko - ant meskos....
Atsakyti
Man absoliučiai niekas nepadėdavo nuo rėmens schmoll.gif ,o jau toks stiprus rėmens ėdimas buvo, kad oi jojoi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2008 02 11, 15:51)
Man absoliučiai niekas nepadėdavo nuo rėmens schmoll.gif ,o jau toks stiprus rėmens ėdimas buvo, kad oi jojoi doh.gif

O linu semenis gerti bandei?
Atsakyti
labas mergaites,
man irgi nestumo metu ede remuo, gyvenau su rene (nzn kaip rasosi). Bedos baigesi nestumo pabaigoj, kai pasmuko pilvelis zemyn mirksiukas.gif
Atsakyti
as visad isgerdavau stikline pieno,man tai buvo isisgelbejimas
Atsakyti
Aš irgi keletą naktų prasikankinau dėl rėmens... Bandziau ir Frutini, ir Maalox. Visai nieko, praeidavo ax.gif Bet dabar dar geresnį būdą atradau (natūralų 4u.gif ) - pakeičiau savo valgymo įpročius. T.y. nevalgau nuo 18 val. nieko išskyrus vaisius, na dar kartais šaukštą košės smile.gif Beveik pamiršau, kas tas rėmuo smile.gif 4u.gif (Tfu, tfu, tfu biggrin.gif )
Atsakyti
pastebejau jog man remuo eda pavalgius rugsciai arba saldziai, arba astriai... zodziu, maistas uretu buti "pastelinis" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaizytė @ 2008 02 12, 16:56)
Aš irgi keletą naktų prasikankinau dėl rėmens...  Bandziau ir Frutini, ir Maalox. Visai nieko, praeidavo  ax.gif  Bet dabar dar geresnį būdą atradau (natūralų  4u.gif ) - pakeičiau savo valgymo įpročius. T.y. nevalgau nuo 18 val. nieko išskyrus vaisius, na dar kartais šaukštą košės  smile.gif  Beveik pamiršau, kas tas rėmuo  smile.gif  4u.gif  (Tfu, tfu, tfu  biggrin.gif )

Keleta naktu??? lotuliukas.gif
O jei kankiniesi 1.5 menesio? verysad.gif
Pienas padedavo kol ji gerdavau, o siaip tik su rennie ir gyvenau.
Antras nestumas jau i gala, ir ta pati problema prasideda. Jau karta i vakara reikia sugrauzti po tablete. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigita23 @ 2008 02 12, 22:41)
Keleta naktu???  lotuliukas.gif
O jei kankiniesi 1.5 menesio?  verysad.gif
Pienas padedavo kol ji gerdavau, o siaip tik su rennie ir gyvenau.
Antras nestumas jau i gala, ir ta pati problema prasideda. Jau karta i vakara reikia sugrauzti po tablete.  verysad.gif

Bandyk linu semenis! Mano sesuo negali atsidziaugti, kaip ta arbata-klijukas padeda. smile.gif
Atsakyti
NIEKAS NEPADEDA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2008 02 15, 21:57)
NIEKAS NEPADEDA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA verysad.gif  doh.gif


Kai nusileis pilvukas palengves, praeis visi remens grauzimai. Man nestumo metu irgi nieks nepadedavo, gal siek tiek apmazindavo mitybos reguliavimas kai labai po mazai valgydavau ir jokiu saldumynu, jokiu produktu kurie gali rugsti sukelti, po kiekvieno valgymo 2 valandas pasivaiksioti. O vakare veliausiai pries 4 valandas iki einant miegoti paskutinis valgymas ir geriausiai koks pieniskas valgis
Stiprybes visoms nestuke.gif
Atsakyti
Man nuo rugsciu padeda tik Rennie. Ir dar miegant reikia pagalve pasikelt, kad galva auksciau butu. Man padeda
Atsakyti