Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

QUOTE
Vakar pirma karta pajutau ta jausma ir nezinojau ka daryti - tai pirstuka kisau giliai i gerkle  :-[ ir tai padejo. Siandien vel tas pats.  :-[ Paskaitinejau ka jus siulot, bet neradau priimtino varianto, mat nuo vaikystes negeriu pieno, nevartoju jokiu vaistu, o sodos gerimas turbut prilygtu naturaliam apsivemimui (atsiprasau).
Tai va, kadangi as jau tokia liaudiskos medicinos gerbeja, tai prisiminiau, kad nuo tokio dalyko gelbeja morku sultys. Kadangi nenorejau siandien pakartoti vakarykscio pasisedejimo prie klozeto,  :-[  tai issiunciau vyra i parduotuve sulciu pirkt. Galiu pasakyti, kad padejo  wink.gif

As morkų sultis geriu kiekvieną dieną, bet spaudžiuosi pati, bet man jos nuo rėmens nepadeda tikrai.
Atsakyti
QUOTE

As morkų sultis geriu kiekvieną dieną, bet spaudžiuosi pati, bet man jos nuo rėmens nepadeda tikrai.



Pabandyki suvalgyti "Reni" - tikrai padeda, klausiau pas gydytoja, sake kad tikrai nekenkia
Atsakyti
As irgi supratau, kad morku sultys visiskai nenuima to slykstaus jausmo, bet uz tat sumazina kancias  ;) Nors kita karta, kai vel pasikartos tai, kazin ar gersiu morku sultis  ???
Atsakyti
Sveikos mamytes, va, ir susiduriau su problemele, pastarasias kelias naktis eda remuo, nemalonu unsure.gif . Gal jums kas nors buvo ir ka jus darete? Gal gerete tokius vaistus kaip Rennie ar kazka panasaus? Aciu rolleyes.gif
Atsakyti
Jei tiketi prietarais, tai vaikelis gims su daug plaukuciu smile.gif
Atsakyti
As pakramtau Tums (lygtai galima nesciosioms), bet siaip vengiu remo grauziancio maisto pries miega. Man dar padeda ledai arba pienas. Pavalgyk ledu! rolleyes.gif
Atsakyti
Man padedavo negazuotas mineralinis vanduo. Kartais ir renny suciulpdavau.
Atsakyti
Kai laukiausi, i nestumo pabaiga turejau tokia pat beda. mane gelbejo tik keli gurksniai pieno wink.gif
Atsakyti
o man nielas nepadeda nei pienas nei ledai, miner. vanduo, išskyrus reni, bet bijau jo daug vartoti sad.gif , kol neapsižliumbiu tol negeriu, ir valgyti ką nors bijau
Atsakyti
Siaip as neradau jokios informacijos,kad negalima Rennie, bet, itariu, negerai busimajam plaukuociukui biggrin.gif 2.gif , nebevalgau obuoliu ir sianakt lygtai gerai buvo, bet noriu pries miega obuoliu kaip kazi kas sad.gif
Atsakyti
QUOTE (pavasarine @ 2004 01 23, 07:51)
As pakramtau Tums (lygtai galima nesciosioms), bet siaip vengiu remo grauziancio maisto pries miega. Man dar padeda ledai arba pienas. Pavalgyk ledu! rolleyes.gif

Tai kad nestukems negalima ledu, bet jei sakai padeda biggrin.gif tas skanumynas, as valgysiu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Mala @ 2004 01 23, 07:43)
Jei tiketi prietarais, tai vaikelis gims su daug plaukuciu smile.gif

Man jau taip ede remuo, o mazas gime plikas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif As taip tikejausi,kad gims su plaukais. wink.gif

Man tai padejo MAALOX.
Atsakyti