Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

aš kai pirmą gimdžiau, man gydytoja sakė kad kuo mažiau į pabaigą obuolių bei citrusininių vaisių, nuo obuolių vaiko momenėlis sukietėja ir sunkiau išgimdyti bei vaikui sunkiau išlysti sad.gif o nuo citrusininių tai vaikeliui elergija pasireikšti gali t.y. gims elergiškas (didesnė galimybė).. sad.gif
ar tai vaistai amaoks ir kodėl negalima ledų?
Atsakyti
nu mane tai pradejo esti lygiai nuo tos minutes kai suzinojau, kad laukiuosi ir kiekviena grazia dienele iki par=t gimdymo mad.gif , bert kaip esdavo tai nei neklauskit, net svorio numeciau besilaukdama, nes bijojau jau ka nors imti i burna, o lelius gime nu ne plikas bet mazai tu plaukiuku buvo, neskaitan tkaip man etas remuo ede mad.gif mad.gif
Atsakyti
Man tai padeda Manti kramtomosios tabletės, mėtų skonio. Instrukcijoje parašyta, kad saugu nėštumo ir žindymo metu, tik nereikia vartoti didelėm dozėm. Kai jau negaliu dėl rėmens užmigti, tai sukramtau kokią vieną tabletę ir iškart pagerėja.
Man rekomendavo vaistinėje vietoj Renie.
Atsakyti
vilmuke, tave tikrai suprantu, nes ir pati bijua valgyti kad po to gerklės neišgraužtų, ir svorio dar nepriaugau sad.gif nes mažai valgau, o po to bliaunu, man kaip mažam vaikui, kur valgyti nenori sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Astyte @ 2004 01 23, 13:27)
Tai kad nestukems negalima ledu, bet jei sakai padeda biggrin.gif tas skanumynas, as valgysiu. rolleyes.gif

Tikrai, o kodel negalima ledu? unsure.gif Pirmakart girdziu! Tik nevalgyk su sokoladu, nes vel rema graus essen.gif
Atsakyti
QUOTE (pavasarine @ 2004 01 28, 04:51)
Tikrai, o kodel negalima ledu? unsure.gif Pirmakart girdziu!

Mano drauges gydytojas sake, tipo dedami zaliu kiausiniu milteliai, o ir pienas nepasterizuotas sad.gif , bet taip skanu rolleyes.gif , o as perku karaliskus, su kiausininiu likeriu ir sokoladu biggrin.gif , zinok, remuo tikrai needa, turbut buna uzsiemes ledu valgymu ir biggrin.gif . Ir dar, silkes nepataria valgyti, tipo zalia zuvis, bet as jos ir niekad nemegau rolleyes.gif
Atsakyti
Del ledu, tai paprastai amerikieciu gydytojai labai draudzia juos valgyti, nes ten gaminami ledai turi labai daug sintetikos, saldikliu visokiausiu ir beveik jokiu naturaliu medziagu. Shiaip ten ledu nepataria valgyti prie bet kokios dietos, nes nuo ju svoris labai auga.
Lietuviski ledai, ypac pieniski ar grietininiai, yra gaminami dedant ten gana daug naturaliu pienisku produktu. Tai manau kad nieko tokio bent retkarciais ledais paskanauti. O ir kalcio teks smile.gif
O nuo remens mano mama sako gali kokios grietines riebesnes sauksta suvalgyti ar aliejaus shauksteli isgerti. Mano mama visa gyvenima remuo kankina. Pabandziau grietines vienos uzsimerkus shaukstuka nuryti, pagelbejo kiek ilgesniam laikui nei vanduo ar pienas. Nuo vandens tai negrauzia tik tada kai gurksnoju. Dar padejo leduku paciulpti, na tu tokiu kur is vandens tiktai prisisaldai smile.gif
O dar girdejau, kad jei grauzia butent nakti, pabandyti miegant daugiau pagalviu pasideti arba jei imanoma lovos gala pakelti (na kai kuriose lovose buna pakeliamas galvugalis), kad galva ir krutine butu kiek aukstesnej padety nei skrandis. Man naktimis negrauzia, o tik tada kai pavalgau, pastebejau, kad labai priklauso nuo maisto. Va, vakar vakare prisikirtau astrios mesos ir dar zaliu pipiriuku ir nieko.... Turbut kiekvienai skirtingas maistas shitkia reakcija sukelia...
Atsakyti
Remeni slopina pienas, dziovinti vaisiai ir riesutai, man asmeniskai labiausiai padeda "Kubus" sultys arba koks kitas saldus nektaras, geriu palengva, mazais gurksneliais. Miegoti patariama ant aukstesnes pagalves. smile.gif
Atsakyti
Man nuo nėštumo pradžios iki šiol viskas buvo thumbup.gif O dabar rėmuo vis dažniau pradėjo esti, šlykštus jausmas......... sad.gif
Atsakyti
Man irgi neseniai pradejo kilti rugstys. Nu jau jausmelis, tai blink.gif . Nepadeda, nei pienas, nei renie. Bet neseniai atradau, kad labai gerai padeda angliukas thumbup.gif
Atsakyti
Man tas pats jau gal kokia savaite. Pirma diena jauciausi taip lyg pagiringa buciau, niekaip nesupratau kokia tai savijauta. Po to pagalvojau, gal cia remuo? As atsisakiau spurgu, picu: astraus, labai saldaus maisto ir praejo. Bet kai nesusilaikau vel uzeina
Atsakyti
Mano gydytoja sake, kad jei eda remuo, vadinasi netinkamai maitinates. Pabandykite, pakeisti maista. Pvz. as kai valgau daug kepto ir daug kecupo, tada eda remuo. Ir buna savaime aisku, kad toks maistas nelabai tinkamas.
Zodziu labiau maista reikia derinti rolleyes.gif
Atsakyti