Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių lopšeliai- darželiai

Tai cia niekas ir nesipyksta.
Kiekviena dalinasi savo patrtim, savas pamastymais bei vizijomis (kaip isivaizduoja veikla darzelyje), na ir pan.

Musu gi atveju lopsio patirtis buvo nekokia. Bet as taipogi manau kad lopsio grupe viena, o vaikai skirtingo amziaus. vienmeciai paprastai skiriasi vienas nuo kito, o ka jau sakyti jei vaikuciu amzius skiriasi vieneriais metais. musu atveju, is 16 vaiku gerai kalbanciu buvo tik 2. tai speju mano panelei tiesiog buvo ten neidou ir tiek. o gal dar ir simpatijos aukletojai. jug buna taip ir suaugusiems kad na nepatinka zmogus ir tiek, nors nieko blogo jis ir nepadare. neisimtis ir vaikai.
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2006 11 17, 22:18)
LABAI ATSIPRASAU,
bet gi mes visi reikalu turime!!!!
ir visi uzsieme...
tai ko tada reikalauti is daktaru, politiku ar dar ko nors....
jei mes negalim net VIENA karta per metus nueiti i talka?
kazin ar i mokykla irgi taip atsainiai ziuresim? g.gif

Žiūrėsim tikrai žiūrėsim tongue.gif . Supranti, kad aš paskaičiavau, kad man tų talkų per daug gaunasi doh.gif :darbe, dukros mokykloje, sūnaus darželyje, sode, mamos darže. O aš gėlių tai nemėgstu. Prie kokių pomidorų daigų tai dar galėčiau pasikapstyti, o gėlės yra gėlės rolleyes.gif (aš ne karvė gėlių neėdu tongue.gif ). Sakysite, kad teisinuosi, bet aš tikrai nelikusi į žemės ūkį, reikėjo auklėtojai kompu tekstą surinkti, tai pati pirma pasisiūliau bigsmile.gif .

QUOTE(janna @ 2006 11 20, 10:02)
o kaip gi musu dalyvavimas visomenineje veikloje???? kur musu pavizdys???
prisiminus dar mokyklos laikus kaip rengti koki nors rengini tai norinciu vienas kitas,

Jau pribuvau aktyvistė per visą mokymosi laikotarpį. Dabar į pensiją išeisiu biggrin.gif . Nežinau, manęs niekas nekritikuodavo schmoll.gif , matyt džiaugėsi, kad yra tokių durnelių biggrin.gif .

QUOTE(Natele @ 2006 11 20, 11:56)
Į lopšelį ne vienas pradeda eiti nuo 1m.2mėn. (net ir pažįstamų turiu).

Šiaip yra darželių, kurie priima vaikučius nuo metų laiko, o yra, kur tik nuo 1.5. Tas pusmetis labai daug ką reiškia. Pavyzdžiui mūsų darželyje yra tik viena lopšelinė grupė. Toliau jau eina darželinės grupės, griežtai pagal metus. Šiaip mūsiškiai vaikučiai lopšelyje ir piešė, ir šoko, ir dainavo. Nebuvo tik būrelių ir prailgintos grupės.
Atsakyti
QUOTE(mažulka @ 2006 11 20, 21:28)
Žiūrėsim tikrai žiūrėsim tongue.gif .

o as stengsiuos, tikrai stengsiuos... mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Va kaip būna man atrodo,kai nueisim į tą darželį tada bus gal ir kitokia nuomonė,dabar sunku ką ir kalbėti apei darželius kai su jais neesi susidūręs tiesiogei.
O pasiruošti į darželį žinoma,kad galima. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2006 11 21, 14:10)
4u.gif Va kaip būna man atrodo,kai nueisim į tą darželį tada bus gal ir kitokia nuomonė,dabar sunku ką ir kalbėti apei darželius kai su jais neesi susidūręs tiesiogei.

Tikra tiesa. Būčiau aš dabartinę savo patirtį prieš trejetą metelių turėjus, tai gal bent jau vaikas tuos metelius ramiai naktimis būtų miegojęs... Bet yra kaip yra.
O dėl ruošimo į lopšelį, nuteikimo, tai buvo siaubinga, kai pasakė, kad naujokus priims tik rugsėjo pirmą ir jokių ter pratinimų iki tol nebus. Man tai buvo košmaras (nors pažįstamai kitam daržely leido pratint savaitę prieš). O man nuo rugsėjo pirmos į darbą reikėjo verysad.gif .
Papildyta:
QUOTE(mažulka @ 2006 11 20, 22:28)
Šiaip yra darželių, kurie priima vaikučius nuo metų laiko, o yra, kur tik nuo 1.5. Tas pusmetis labai daug ką reiškia. Pavyzdžiui mūsų darželyje yra tik viena lopšelinė grupė.

Kurioj Šiaulių pusėj gyvenat?
Atsakyti
QUOTE(gazele @ 2006 11 16, 14:23)
Laba biggrin.gif
Kur yra darželis "Coliukė" ir "Klevelis",kokį dar rekomenduotumėt ax.gif
Visiškai žalia toj srity blush2.gif
Vieta visiškai nesvarbu,vistiek vežioti reiktų g.gif

Ir dar ar yra privačių darželių Šiauliuose,nors vienas ax.gif

Klevelis yra Miglovaros g. netoli centrinio turgaus ten tai tikrai priima nuo 1 metų. Šiais metais yra dvi grupės , o kaip kitais metais bus dar neaišku. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2006 11 21, 14:36)
1.O dėl ruošimo į lopšelį, nuteikimo, tai buvo siaubinga, kai pasakė, kad naujokus priims tik rugsėjo pirmą ir jokių ter pratinimų iki tol nebus. Man tai buvo košmaras (nors pažįstamai kitam daržely leido pratint savaitę prieš). O man nuo rugsėjo pirmos į darbą reikėjo  verysad.gif .
2.Kurioj Šiaulių pusėj gyvenat?

1.Jeigu darželis dirba per vasarą, tai tada ir galimybė vaiką pripratinti yra, o jeigu pradeda dirbti tik nuo rugpjūčio pabaigos, bet vaikus priima tik nuo rugsėjo 1 dienos, tada tenka tuo metu imti atostogas. Aš taip ir padariau smile.gif .
2.Šimšėje mes gyvename ir lankome darželį "Salduvė" biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(KLEVELIS @ 2006 11 21, 23:11)
Klevelis yra Miglovaros g. netoli centrinio turgaus ten tai tikrai priima nuo 1 metų. Šiais metais yra dvi grupės , o kaip kitais metais bus dar neaišku. ax.gif


Klevelį jau radau biggrin.gif ir į Saulutę ryt važiuoju,nu žodžiu tik į Zoknius nevarysiu,nes ten tai jau labai toli doh.gif
Papildyta:
QUOTE(mažulka @ 2006 11 22, 00:19)

2.Šimšėje mes gyvename ir lankome darželį "Salduvė" biggrin.gif .



Ten tik nuo 3 metų g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulka @ 2006 11 21, 23:19)
1.Jeigu darželis dirba per vasarą, tai tada ir galimybė vaiką pripratinti yra, o jeigu pradeda dirbti tik nuo rugpjūčio pabaigos, bet vaikus priima tik nuo rugsėjo 1 dienos, tada tenka tuo metu imti atostogas. Aš taip ir padariau smile.gif

Tai va, kad man atostogų, tik ką grįžusiai į darbą nebūtų nieks davę. Nebūtų kam pavaduot. O pradinukų juk nepaleisi dviem savaitėm iš pamokų, o dar rugsėjo pirmosios šventė...
Atsakyti
Sveikos mamytes, perskaiciau sena tema ir susidariau nuomone apie kai kuriuos darzelius, tai aisku gerai, bet man ne mintis nebuvo kilusi kad, kai kur reikia "dovanu", norint kad priimtu. Noreciau paprasyti, gal kas galit parasyti kiek ar ko "dovanojot" aisku jei su tuo susiduret. Su darzeliais susiduriu pirma kart, tad net neisivaizduoju, kaip ten buna. Nepalaikykit manes "trenkta" as tiesiog pasimetusi. Aciu verysad.gif
Atsakyti
[quote=gazele,2006 11 22, 00:31]
Klevelį jau radau biggrin.gif ir į Saulutę ryt važiuoju,nu žodžiu tik į Zoknius nevarysiu,nes
Neblogas darzelis yra prie saulutes tik kitoj pusej sodros smile.gif tai Zibute, thumbup.gif drauge veda vaika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gazele @ 2006 11 21, 23:31)
Ten tik nuo 3 metų  g.gif  verysad.gif

Turbūt į lopšelinę grupę nebepriima, nes vietų nėra g.gif , o mano vaikai abu ėjo nuo 2 su trupučiu metų mirksiukas.gif . Buvo grupėje ir mažesnių vaikų rolleyes.gif .

QUOTE(Natele @ 2006 11 22, 15:14)
Tai va, kad man atostogų, tik ką grįžusiai į darbą nebūtų nieks davę. Nebūtų kam pavaduot. O pradinukų juk nepaleisi dviem savaitėm iš pamokų, o dar rugsėjo pirmosios šventė...

Tada aišku nekas unsure.gif .

QUOTE(lita11 @ 2006 11 22, 22:52)
Sveikos mamytes, perskaiciau sena tema ir susidariau nuomone apie kai kuriuos darzelius, tai aisku gerai, bet man ne mintis nebuvo kilusi kad, kai kur reikia "dovanu", norint kad priimtu. Noreciau paprasyti, gal kas galit parasyti kiek ar ko "dovanojot" aisku jei su tuo susiduret. Su darzeliais susiduriu pirma kart, tad net neisivaizduoju, kaip ten buna. Nepalaikykit manes "trenkta" as tiesiog pasimetusi. Aciu  verysad.gif

Niekam nieko nedaviau schmoll.gif , nors dėl dukros patekimo irgi labai abejojau, vis gąsdino, kad vietų nėra doh.gif . Bet po to kažkaip ir vietų atsirado biggrin.gif .

QUOTE(laaselis @ 2006 11 22, 23:18)
Klevelį jau radau biggrin.gif  ir į Saulutę ryt važiuoju,nu žodžiu tik į Zoknius nevarysiu,nes
Neblogas darzelis yra prie saulutes tik kitoj pusej sodros smile.gif  tai Zibute, thumbup.gif  drauge veda vaika smile.gif

Kažkada, kai galvojau, kad dukra nepapuls į Salduvės darželį, buvau saviškę ten užrašiusi, bet kai "užėjo" salmoneliozė į tą darželį, tai nebevedžiau doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mažulka: 22 lapkričio 2006 - 23:19