Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias apsaugos priemones naudojate?

Apklausa: Kokias apsaugos priemones naudojate? (823 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Kaip vadinasi, kad galeciau vaistinej paklaust? Beje tiek pat, tik doleriais kainuoja ir javuose, bet cia gerai, kad didziaja dali padengia draudimas, o var busim Kanadoj- viska reiks is savo kisenes moket. sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Foxenas: 13 sausio 2004 - 22:44
Geriau as prie kokius 4 metus Cilest. Tai viskas butu nieko, bet atsirado pienlige, kurios iki galo taip ir negaliu issigydyti. Butent sis "dziaugsmas" gresia nuo kontrac. tableciu.

O kai meciau vartoti, kokius 6 men. buvo visai sutrikusi emocine bukle, kaip ypac stiprus PMS, vos ne kaip psichine ligone jauciausi... Tikrai ne koks pasalinis poveikis. Daugiau nezadu vartoti, nors vyrui, aisku, patiko.
Atsakyti
Nu nesamones!!!!! 7 metus geriau kontraceptikus ir NEI KARTO neturejau jokiu pienligiu. Tik kai apnestejau gydytoja perspejo, kad reikia saugotis (nenesioti kasdieniu iklotu kuriu nugaryte su celofanu. Liepe arba tik medvilnines kelnaites nesiot arba pirkti tik tuos "breathable", per kurios gerai oras cirkuliuoja), bo tuo metu moterytes labai puola tokios ligos. Ta ir dariau ir stai dar 3 metai praejo ir jokiu problemu nei per nestuma nei po to neturejau... Pienlige puola tas, kuriu imunitetas nusilpes ir niekaip nesusijusi su kontraceptiku vartojimu.
Atsakyti
Su tais pleistrais tai nesuprantu, uzsiklijuoji savaitei, o kaip praustis? nenusilupa? Juk kasdien prausiesi, tai manau bet kas gali atlipti. Kaip tada?
Atsakyti
As sutinku, kad pienlige gali buti susijusi su nusilpusiu imunitetu (kaip beje ir kitu priezasciu pakanka). Bet kontraceptines tabletes tikrai gali irgi sukelti sia liga. Tai - 1 is faktoriu, nes jas naudojant ''pasaldeja'' maksties terpe. Pasiskaityk pasalini poveiki.
Atsakyti
QUOTE (happymather @ 2004 01 09, 11:15)
as pastojau nuo mercilono nors saziningai geriau kiekviena diena tabletes . 7 dienas dariau pertrauka. kai pastojau suzinojau tik 10 savaite ,nes biski mane patepe kaip menesines nors buvau pastojusi. tai nezinojau datos kada pastojau kada buvo paskutines menesines.as siulau is vis jomis nepasitiketi ir jokiu pleistru nepasitikesiu niekada. tai mano nuomone. jeigu norite eksperimentuoti. mes naudojame tik prezervatyvus

prezervatyvas su nebaigtu lytiniu aktu- taip, bet vientik prezervatyvu pasitiketi neimanoma!(skaudi patirtis) Ar teko girdeti kad lietuviu nacija mazeja tai kas ketvirti vaistininkai nauja prezervatyvu siunta perleidzia per adatas... biggrin.gif Mitas?galbut, isbandykit!
Atsakyti
QUOTE (Naujoji @ 2004 01 14, 12:09)
Geriau as prie kokius 4 metus Cilest. Tai viskas butu nieko, bet atsirado pienlige, kurios iki galo taip ir negaliu issigydyti. Butent sis "dziaugsmas" gresia nuo kontrac. tableciu.

O kai meciau vartoti, kokius 6 men. buvo visai sutrikusi emocine bukle, kaip ypac stiprus PMS, vos ne kaip psichine ligone jauciausi... Tikrai ne koks pasalinis poveikis. Daugiau nezadu vartoti, nors vyrui, aisku, patiko.

tikra tiesa, o vyrams visada patinka kai nereik rupintis pasaliniais reikalais.
As nuo kontraceptiku tampu pasyvi seksuliai o kaip jus tai veikia?
Atsakyti
Man apie puse metu nuo kontraceptiku, itariu, buvo toks pasyvumas (viskam!) uzejes unsure.gif. Niekur nenorejau eiti, nieko daryti, sakydavau tiiiiingiuuuu. Kai organizmas priprato, viskas susitvarke, gal net noras myletis padidejo.
Siaip, aisku, negerai visa ta chemija, bet kad kito pasirinkimo neturiu. Spirale - as dar negimdziusi, naturalus metodas - tikrai zinau, kad neuztektu kantrybes ir dar pastoviai jaudinciausi, ar nesuklydau, zvakutes, kremai - nepakankamas efektyvumas, prezervatyvas - ir man nepatinka, ir vyras skundziasi, kad tada nieko nejaucia, nors ir pats ploniausias jis butu. Taip kad bent jau man kontraceptikai kol kas optimaliausias variantas.
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 01 15, 12:44)
prezervatyvas su nebaigtu lytiniu aktu- taip, bet vientik prezervatyvu pasitiketi neimanoma!(skaudi patirtis) Ar teko girdeti kad lietuviu nacija mazeja tai kas ketvirti vaistininkai nauja prezervatyvu siunta perleidzia per adatas... biggrin.gif Mitas?galbut, isbandykit!


GERAS! thumbup.gif Is kur tokia nesamone istraukei? wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Naujoji @ 2004 01 15, 12:33)
As sutinku, kad pienlige gali buti susijusi su nusilpusiu imunitetu (kaip beje ir kitu priezasciu pakanka). Bet kontraceptines tabletes tikrai gali irgi sukelti sia liga. Tai - 1 is faktoriu, nes jas naudojant ''pasaldeja'' maksties terpe. Pasiskaityk pasalini poveiki.

pienlige sukelia grybelis.ok yra 1 is predisponuojanciu faktoriu-kaip ir susilpnejes imunitetas, antibiotikai.nestumas,nutikas, cukrinis diabetas ir t.t..
Atsakyti
o seubia koki nemalonumai man buvo su tais kontraceptikais... 2 menesius vartojau Diane35 ir per juos priaugau 10kg ph34r.gif - organizkas pradejo tiesiog nesveikai kaupti skyscius (ta supratau paziurejus i nuotrukas, ne visas veidas buvvo uztines...kas turejo alergija biciu ikandimui supras) ir apetitas nezmoniskas... dar bandziau po ju dvi savaites pagerti Loette... bet niekas nesikeite ir meciau.... mad.gif
Atsakyti
Aš jau trečią mėnesį geriu Jeanine, ir patenkinta skausmai per mėnesines sumažėjo ir šiaip geriau.....Tik pirmą mėnesį galva svaigaliojo...
Atsakyti